Recent Posts

Měl jsem sex s babou jinýho chlapa. A nestydím se za to
Všecko začíná nabírat kurevsky rychlej spád.

Poslední tejden vyvrcholil kurevsky dlouhej proces, kdy jsem si řekl, že vše překopu. To vše pod heslem:

Poruš pravidla.

A když říkám vyvrcholení, nejde o řečnickej obrat...Občas se vyplatí vrátit se zas na začátek


Jak jsem psal v postu o nepřímém oslovení ženy, rozehrál jsem to na víc stran. Jednou z nich byla i Fantazačka, o který jsem psal v dřívějším článku.

K týhle babě mám docela spešl vztah. Je to úplně první ženská, ze který jsem při pouličních oslovení vytáhl kontakt a dotáhl to do randění. A to už fakt něco znamená.

Je asi to samý, jako když si poprvý zamrdáte. Pokud nejste totálně na šrot, tak vám ten člověk zůstane v makovici a jen tak nevypadne.

Navíc vidět ty fešný oči a dudy? Safra, to už je motivace...

Nakonec jsem to zlamil a spadl do těžce hluboký friendzony. Našla si jínýho frajera, takže jsem to pustil k vodě a každej z nás si žil to svý.

Jenže uběhl rok a všecko se nějak překlopilo. Ve zkratce
 • Přestěhovala se poblíž mý školy
 • S dalším nabíječem to neklape
 • Z vzájemného psaní bylo jasný, že se oba chcem vidět

A tak jsem řekl:

Kámo, proč ne?

 

Na který rozchodový pravidlo se vyplatí myslet


Budu upřímnej. Jó, chtěl jsem ji vojet.

Většina ženskejch se po delším vztahu dostane do stavu, kerý dobře shrnuje rozchodový pravidlo 90/10.

Baba po čase začne brát 90% spokojenost s chlapem jako samozřejmost. Přijde stereotyp a její pěkná hlavička si usmyslí, že u svýho alfa samce postrádá těch zbylejch deset procent. Pokud pak dlouhodobě zmáknete uspokojit těch zbylejch 10 %, je tam šance přetáhnutí. Neříkám že velká, ale je.

Pokud holky frajer není úplnej trotl, vztah něčím oživí. Její dočasná nespokojenost se přebije a takhle to jede furt.

Jenže tohle nebyl případ Fantazačky a já to věděl. Proto jsem se rozhodl na tohle hrát. Její partner se jí kvůli práci moc nevěnoval a chyběla jí něha a občasné pohlazení…


Jak probíhalo rande s Fantazačkou


Na úvod totální průser.

Nepotvrdili nám rezervačku v mým oblíbeným baru. Představte si, jak běháte v přecpaným městě, chčije jak svině a hledáte nějakej volnej flek.

Nakonec jsme zasedli v jednom podniku na náměstí. Vedle pár vtípků jsme pokecali i seriózně.

Na Fantazačce žeru, že je dost upřímná a ukecaná. Je schopná vám udělat díru do makovice. Dost se od ní dozvíte, ale zároveň snadno sklouznete do role zpovědníka, kterýho má na vykecání z jejích problémů.

Dva roky zpět bych byl za hodnýho šášulu. Vše bych jí odkejval a dělal hrozně starostlivýho. Jste tak sice milí, ale kopete si ďouru do friendzony. A nope, to nechci.

Tak jsem začal její problémy zlehčovat, slovíčkařit a celkově jí škádlit. Prostě jí dát najevo, že se chovám jinak než drtivá většina kluků, kerým vylejvá svý citlivý srdíčko. A že jí se mnou bude fajn. Fungovalo to skvěle.

Poté přišla zavíračka a my se přesunuli do druhýho mýho oblíbenýho podniku. Objednal jsem velkej džbánek bílýho vína a jelo se druhý kolo. Tady jsem s ní už začal seriózně flirtovat.

Využil jsem zkušenost ze začátku měsíce. Kámoš mě upozornil, že jedný holce moc nevonělo, že jsem na ní furt nevědomky hrabal. Tady jsem tedy změnil strategii.

Napřed mírné slovní náznaky, pak občasné komplimenty. Pokud by se chytala, tak přejít i na letmé i vážnější dotyky.

Završili jsme to líbačkou. Hodně divokou. Která pak měla finiš v mým bytě u další sklenky vína…


Co jsem si z toho odnesl?


Zaprvý, místo memorování zaručených postupů Jak na ženský se fakt vyplatí zamakat na vnitřním sebevědomí a duševní pohodě.

Trvá do dýl, často si nabijete držku. Ale změna trvá dýl s tím, že působíte přirozeněji. Ostatní se naučíte tím, že budete často v kontaktu s druhým pohlavím a odkoukáte, jak se chovají vaši sociálně úspěšnější kámoši.

Zadruhý jsem začal víc riskovat. Jsem smířenej s tím, že jestli chci babu, musím riskovat její ztrátu ve snaze si jí získat. To znamená překračovat tu linii jistoty, kdy už nevíte, jak na náznaky zareaguje.

Je to jak když hledáte ve zdi poklad. Klepete na různý části stěny a hledáte, kde se ozve dutej zvuk. Jak ho najdete, soustředíte se tím směrem.

Jen musíte počítat s tím, že vás občas štípne nějakej brouk, když po tý stěně hrabete :)).

Pochybuji, že z toho bude vztah. Já o to u ní nestojím a z její strany cejtím city k jejímu současnýmu frajerovi. Ale je to zkušenost a opět jsem se o kus posunul dál. Cejtím, že se pomalu blížím do fáze, kdy už blog definitivně splní účel. Uvidíme, jak dlouho to potrvá...
Měl jsem sex s babou jinýho chlapa. A nestydím se za to Měl jsem sex s babou jinýho chlapa. A nestydím se za to Reviewed by Lamič on 13:31:00 Rating: 5

6 komentářů :

 1. Hmm mistr manipulace. Mysli na to, že Bůh ti odplatí podle tvých cest.

  OdpovědětVymazat
 2. Ve světě swingers, o kterém píšu blog, by to nebylo nic až tak zvláštního

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Okej, máš mě. Jdu ten tvůj blog očekovat :-D

   Vymazat
 3. :D :D musím říst, že mě tvoje články fakt baví!
  Zkoukni někdy můj blog, jestli budeš mít náladu:
  https://sarkapise.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díkes za pochvalu i odkaz. O volným čase to očekuju :)

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.