Recent Posts

Co se stane, když vám touha po sbalení ženský přeroste přes hlavuSpadl jsem do toho.

Stal jsem se obětí vlastní seznamovací hry. Kdo mě čte dýl, ví, že kvůli sbalení fešný kočky zkouším všecko možný a hraji si. Průser je, že mi to přerostlo přes hlavu. Dostalo se to tam, kam nemělo.

Tenhle článek je pro všechny single lidi, kteří se upnuli k potřebě někoho sbalit. Třeba vám otevře oči.To krásný i strašný na seznamovací hře? Že vás může pohltit 


Dejme tomu, že jedem městskou. Normální člověk tam vidí pěknou buchtu, pokochá se a čumí dál do blba. Nebo na blba, když poblíž nějakej stojí.

Já hned přemejšlím, jak babu oslovit. Hlavou mi šrotuje x možnejch způsobů. Oslovovat přímo? Zkusit navázat kontakt nějak nenápadněji? Nebo něco jinýho?

Nejhorší? Když to neudělám, mám depky. Těžký. Vyčítal jsem si promarněnou příležitost. Kvůli seznamovací praxi mám na sebe kurevsky vysoký nároky. Deptalo mě i to, když jsem byl zavřenej doma u studia a nemohl venku lovit. Byl jsem nervní, nesoustředil jsem se na studium a… děs.

A já si řekl NE.


Co s tím? 


Dal jsem si odvykačku. Dlouhou. Prostě jsem si na řadu tejdnů řekl, že se vyseru na jakejkoliv pokusy o balení ženskejch.

Místo hledání novejch kontaktů v sukni jsem začal víc posilovat stávající. Víc bejt s kámoši, víc se s nimi bavit, víc trávit volnej čas s lidmi okolo.

Už kurevsky dlouho jsem nebyl tak šťastnej.

Jako vážně. Povedlo se mi od celýho toho seznamovacího tyátru získat větší odstup. Tenhle tejden jsem třeba skončil s jednou buchtou a její partou v nostopáči. I přes solidní začátek z toho nakonec nic nebylo. Nezájem, moc kazišuků okolo, blablabla.

Jasný, že mě to sralo. Ale to je tak vše. Páč vím, že podobnejch bab ještě ve městě a nejenom tam potkám mraky. A bude to švanda.


Co jsem si z toho odnesl?


Ujasněte si priority. Od chlapa to bude znít směšně, ale můj vnitřní cíl není o tom ojet každou buchtu na potkání. Ačkoliv to nezní zas tak blbě.

Já hledám jednu slečnu správnou. Teď jde jen o to, jestli v mezidobí budou nějaký bokovky, nebo ne.
Co se stane, když vám touha po sbalení ženský přeroste přes hlavu Co se stane, když vám touha po sbalení ženský přeroste přes hlavu Reviewed by Lamič on 15:07:00 Rating: 5

4 komentáře :

 1. Hurá! Můžeme vyrazit do ulic bez obav, že nás Lamič bude balit! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen se neraduj. Když skončí odvykačka, skončí i doba hájení :-P

   Vymazat
 2. Já teď nevim, jestli mě víc rozesmál komentář Niky nebo ten článek sám. Tady v Anglii se lidi už snad ani neseznamujou v normálních situacích a všechno je přes FB nebo Tinder nebo Plenty of Fish. Takže když má někdo zájem o bokovku, jde na Tinder a on se tam někdo najde. A když chce přestávku, tak prostě jde do práce a z práce a tam toho moc na koukání většinou neni. Já jsem tu poprvé, možná jsi o tom už psal - co ty a Tinder a jaké ty seznamky to máte v ČR?

  www.cityscape-bliss.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víš, my oba jsme děsní vtipálci. :-D

   Napřed k tý otázce - tady podle mě dost frčí Badoo, Lide.cz a ještě ten Tinder. Jinak očekuj web amateri.cz - v sekci nejčtenějších článků tam máš 3 posty o tom. Jestli ses pobavila tady, u tamtoho budeš chcípat smíchy. :-D

   Já obecně online seznamky moc nemusím. Je to takový kurevsky neosobní a já s tím člověkem potřebuju lidskej kontakt, abych s ním navázal vztah. Tinder jsem testoval, ale jak mám spojení a napíšu, nikdo neodepisuje. :-P

   Jinak s tou neochotou se osobně seznamovat... já nevím, mně to přijde hrozná škoda. Online věci jsou fajn nástroj, ale živý setkání je živý setkání. A představa, že řada lidí se jinak než online neseznámí... to to mi přijde sakra smutný?

   Jakej názor na to máš ty? :)

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.