Recent Posts

Oliver Leno: „Jako společník či gigolo nabízím ženám mnoho benefitů“
Rozhovor s gigolem byl výzva. Vůbec jsem netušil, co od toho čekat. O to víc mě ale lákalo takového člověka vyzpovídat. Oliver Leno naštěstí veškeré mé obavy smetl ze stolu. V hodně upřímném rozhovoru se dozvíte, co ho k této profesi přivedlo, jak vnímá rozdíl mezi mužskou a ženskou sexualitou i to, jak schůzka s ním vůbec probíhá…


Olivere, co pro tebe dnes znamená profese gigola?


Znamená to pro mě pestrý život. Něco mezi životem v undergroundu a tajným agentem na částečný úvazek. Z čehož plyne, že to sice možná zní hezky, ale není to jednoduché. Dobře se ptáš, co to pro mě znamená „dnes“. Už tuto „profesi“ totiž nějaký ten pátek dělám a v čase se motivace posunuje různými směry.

Co tě vedlo k tomu, že ses stal placeným společníkem pro ženy?


Stalo se to shodou okolností a zároveň to bylo jakýmsi logickým vyústěním mé životní cesty. Měl jsem fotky na internetu, hledal jsem přivýdělek v průvodcovství po Praze „Rentafriend“. Rozešel jsem se s přítelkyní, kde jsme spolu na sobě tantricky pracovali. A do toho se ozvala agentura pro gigoly. V té to nefungovalo a kdo ví, jestli by ze mě jen nevytáhli peníze… Nicméně jsem se nenechal odradit a zapracoval na své vlastní webové prezentaci. Kdyby mi někdo před pěti lety řekl, že se budu živit jako gigolo, asi bych se hodně nasmál :)

Když se ohlédneš zpět, jak moc tě tato profese vnitřně změnila?


Jsem hodně introspektivní typ. Pozoruji na sobě změny neustále. Zároveň si též (bohužel) uvědomuju, jak je jádro naší osobnosti pevné. A popravdě abych byl upřímný, myslel jsem si, že mě to, jak Ty říkáš „vnitřně“, změní víc. Výrazněji jsem se změnil spíš „vnějškově“. Jednoduše řečeno jsem víc profesionál. A to neznamená, že by klientela byla ochucena. Spíš naopak ;)

Pokud odhlédnu od charakteru, všiml jsem si hodně vysportované postavy na tvém webu. Kolik času a jak se věnuješ svému vzhledu? Ať už jde o cvičení či cokoliv jiného.


Cvičím a běhám každé ráno. OK, skoro každé :) Někdy po pařbičce jen cvičím, ale to se snažím opravdu alespoň v minimální rozsahu držet. Plus ještě další pohybové aktivity. Nepracuji na sobě ale nijak systematicky. Nejsem fitkový typ. Mám rád při pohybu přidanou hodnotu. Čerstvý vzduch, výhled, zábava či ranní nastartování. Endorfiny z jakékoliv těžší zátěže jsou také fajn, ale hrát pouze na ně se mi nechce… Každopádně Ti děkuji za kompliment. Na druhou stranu já si o sobě nic extra nemyslím. Vzhledově se hodnotím průměrně. Nejsem žádný dvoumetrový model.

Oliver leno

Při domluvě rozhovoru jsi zmínil, že tvoji klientelu tvoří převážně ženy s věkem 35+. Proč myslíš, že jde zrovna o tuto věkovou skupinu? 


Slovo „převážně“ je důležité.. :) Ale abych odpověděl: Jednoduše podle mě člověk intelektuálně dospívá okolo 20 let. V průměru dalších deset let mu trvá získání zkušenosti s pojmy „hodnota“ a „cena“. A to nejen ve smyslu kolik stojí jídlo na měsíc či nová pračka. Ale i hodnota vztahů, cena času, klidu, energie apod.… Tedy ve výsledku i uvědomění, že je někdy výhodnější si kvalitní společnost zaplatit. A těch pět let? Ve třiceti ještě nemá většinou člověk určité „přebytky“ ;)

Na internetu jsem docela často četl názory, že gigola si objedná hlavně ženská, která je buď totálně zoufalá, nebo nymfomanka. Jak moc tohle přirovnání sedí na tvé klientky? 


Vůbec ne. Mé klientky jsou velmi často neobyčejné ženy. Vlastně už proto, že do toho šly a nenechaly se odradit výše uvedeným klišé. Je tedy pravda, že často vede klientky ke kontaktování mé osoby „jistá nespokojenost či nenaplněnost s něčím“. Ovšem ony tu nespokojenost chtějí zaplnit spokojeností, tedy radostí, zábavou, užíváním si. Což je moc fajn. Někdy tedy samozřejmě něco zevnitř cítím, ale tak to zkrátka je. Navíc nikdo není ok 24/7. A samozřejmě naslouchání patří k základní dovednosti společníka ;)

Co dále bereš za důležité dovednosti společníka?


Komunikativnost, galantnost, obecný rozhled, umění doteku, silné libido, vyrovnané emoce, umět se bavit…

Kolik stojí čas s tebou a co za investované peníze ženě nabízíš? 


Na tuto otázku opravdu nejlépe odpoví můj web (www.oliverleno.cz), kde mám vše rozepsané…

Zeptám se tedy jinak: Kolik jsi schopný si řádově za měsíc přibližně vydělat, pokud budeme brát pouze tento příjem? :)


Pět nul to nemá, ale je to jistě výše než průměrná mzda v Česku ;)

Dejme tomu, že budu starší zachovalá panička, která si s tebou bude chtít povyrazit s koncovkou v posteli. Jak vůbec probíhá takové typické setkání od úvodního oslovení po závěr?


Na webu Oliverleno.cz mám tři způsoby, jak je možné mě oslovit. Nevedu si statistiku, ale dejme tomu telefon : e-mail : kontaktní formulář vychází 10 : 5 : 1. Volání a SMS asi 1 : 3. Před schůzkou ale vždy vyžaduji zavolání si. (Píší mi různé hoaxy, teda spíš náctileté „hoaxky“ :) Tedy by asi taková paní využila SMS ;)

Často klientky využívají „poznávací schůzku“, kde si nic neúčtuji. Někdy to necháme otevřené, že rovnou pokračujeme. Většinou ale více organizuji vlastní čas a nemám již prostor. Domluvíme se tedy na jindy. Pokud by ses zeptal na odmítnutí, to se mi již také stalo. Ne ihned, ale zkrátka z několika mála plánovaných schůzek sešlo. Naštěstí se to stalo opravdu zřídka, tedy mé Ego nijak neutrpělo. :) Beztak co se týká ega jsem v klidu…

A další pokračovaní? Téměř vždy je to něčím originální! A to je to, co mě fakt baví. Nikdy nevím, jak to půjde, s kým to půjde …a kam to až zajde :) Myslím, že několik zajímavostí jsem zmínil v mých jiných rozhovorech. Něco mám i na webu.


Jak se vůbec jistíš proti tomu, aby si tě neobjednala žena, se kterou se nějak znáš? Přeci jen telefonní hovor může hlas dost změnit proti reálu... 


Mám dvě SIMky v telefonu a kontakty co mám uložené bych na telefonu viděl a tedy nezvedl. A kdyby k tomu úplně náhodou došlo, tak co? :) Asi bychom se zasmáli a nechali si to oba pro sebe… Samozřejmě nevím, ještě se mi to nestalo.

Když se vrátím k té poznávací schůzce. Jak ženu dovedeš otevřít, aby se ti dokázala svěřit s intimními potřebami, které po tobě chce splnit? Hádám, že nějaká míra ostychu tam občas bude... 


Zeptám se jí. Ale většinou ne na poznávací schůzce. Dále se po zkušenostech raději příliš intuitivně nespoléhám na instinkt. I když se jej snažím co nejvíce využívat – ale přes „rozumový filtr“. Každá žena je alespoň v detailech jiná a nedá se říct „že něco obecně funguje či nikoli“. A dokonalost spočívá právě ve vychytání detailů. A hlavně teda platí, co jsem řekl na začátku. Nejsem žena, vždy je dobré se zeptat.

Jak tedy během té poznávací schůzky postupuješ, abys zvýšil šanci, že se s klientkou uvidíš i příště? Tipuji, že je to v tvým zájmu, pokud ti sedne a nechceš, aby ti utekl zisk. 


Naslouchám a mám v hlavě zapnuté nahrávací zařízení, abych nic z toho, co mi říká, nezapomněl. To ocení každý a ženy obzvlášť. Samozřejmě musím být dobře naladěn a podobně, ale více již neovlivním. Jestli jí sedím, posoudí sama.

V jednom rozhovoru jsi zmínil, že jsi suchý a nudný a to dost přenášíš do svých služeb. Jak si v takovém případě získáš zájem klientky, aby od tebe odcházela spokojená, případně se i vracela?


Vím, že jsem něco takového poznamenal. Ale nelze to přejímat takto doslova a lehce vytržené z kontextu. Zkrátka jsem spíš introvertní typ (i když sám na tuto polaritu příliš nevěřím). Když někam vejdu, není mě tedy všude plno. Ovšem nejsem žádný zakřiknutý týpek. Jsem vnímavý, pozorný a zkrátka mluvím tehdy, když moje slova mohou mít alespoň špetku hloubky. Určitě bych se neoznačil jako nekomunikativní, spíš naopak.

Jak se dovedeš překonat v případě, kdy tě klientka jako žena nepřitahuje?


Nebudu tady tvrdit nic plytkého, že „každá žena je v podstatě krásná a dokonalá“. Každopádně krása je subjektivní věc a má velmi širokou škálu. A myslím, že dokáži ocenit opravdu jemné nuance. Nicméně prakticky jsou pro mě důležité dvě věci. Fyziologická funkčnost (rozuměj, jak chceš :) a minimální chemická náklonnost. Pokud se jedno z dvou blíží limitně nule, mám jasně nastavené hranice. To je myslím sakra důležité.

Co byla v tvých očích ta nejšílenější věc, kterou po tobě klientka kdy chtěla splnit?


Nejšílenější jsou páry. Tedy chlapi a jejich přístup :)

Mohl bys to rozvést na nějakém konkrétním příkladu?


Osobní zkušenost s klientelou popisovat nebudu. Ale např. mi často volal, resp. budil mě, jeden muž v ranně-večerních hodinách, jestli nechci o***** jeho ženu. Že je hrozně krásná a nadržená, ať urychleně vstanu a že vzhledem k tomu, že je to kočka, tak to samozřejmě přeci udělám zadarmo… Mno ok, dejme tomu. Ale vzhledem k tomu, že mi volal opakovaně x dní a já ho vždy odmítal, tak to beru docela jako kuriozitu.

Jak vnitřně přistupuješ k sexu s klientkou? Jde pro tebe o potěšení, nebo pracovní výkon?


Jak kdy… Ale profesionální aspekt tam je již vždy. Zkrátka já a mé uspokojení je vedlejší, klientka je vždy primární.

Jak se podle tebe liší mužská a ženská sexualita?


Polarita jing a jang je většině jistě známa. Sám vnímám ženy jako ty, co se sexuálně postupně otevírají. Jejich sexualita je o uvolnění, měkkosti. Na „prvním levelu“ to mají o dost složitější než muži. Ti jsou tvrdí, zatnou se a když se trochu (někdy více či dokonce na práškách :) snaží, dosáhnou „svého“. A ne vždy ani řeší s kým. Obzvlášť, když se napijeme, že ;) Na druhou stranu díky oné složitosti mají ženy mnohem jednoduší ony „další levely“. Protože, když chce muž dosáhnout hlubšího orgasmu, musí se stát tak trochu ženou… Uvolnit se, též se otevřít. Ve výsledku se ale mužská a ženská sexualita prolíná, je to duševní záležitost a ta je bezpohlavní.


Během přípravy na tento rozhovor jsem si dělal menší průzkum a řada žen mi potvrdila, že občas bývají nervózní, pokud jde o první milování s novým mužem. Jak se ti daří u žen tu nervozitu odbourat, pokud na ni dojde?


Ideální je dlouhá něžná masáž v lehkém příšeří. Nevynechat ani kousíček těla… Ale některé ženy si naopak užívají divokost onoho neznámého, mají to lehce jako muži, viz jing/jang…

Jak se vypořádáváš s vědomím, že ve své podstatě přispíváš k nevěře jiných žen? 


Na to Ti odpovím: „Úplně v klidu.“ A víš proč? Ačkoli moje osobní vztahy měly trvaní max. jednotky let, mám jisté nemalé zkušenosti z pohledu třetí osoby. A zkrátka nevěra, jako téměř vše, je hlavně v naší hlavě. (Pokud by teda klientka, nedej bože, neotěhotněla. Ale kvůli tomu vždy myslím na kondom. Jednoduše – dlouhodobým vztahům změna spíš prospívá. A když už to nejde mezi partnery, tedy „zevnitř“, může to jít ještě z vnějšku. Mno a tím „vnějškem“ mohu být např. třeba právě já :)

To se ti fakt nikdy třeba nestalo, že by se do tebe klientka seriózně zamilovala?


 Seriózně asi ne. Neseriózně občas :)

Kolik už ti tak odhadem prošlo žen pod rukama?


Zeptej se mě za čas, až ukončím „kariéru“, ano? :) Nechci házet čísla, promiň. Zkrátka už to nějakou tu dobu dělám…

Vedle sexuálních služeb tě ženy občas využívají i na doprovod. Na jaká nejzajímavější místa ses v rámci své profese dostal? Ženskej klín se nepočítá :) 


Po Česku je vozím sám. Jinak jsem se díky především jedné ženě podíval do evropských metropolí, které mému samostatnému cestovatelskému duchu doposavaď unikaly.

Existuje něco, na co si musíš dávat jako gigolo pozor? Ať už u klientek, nebo něčeho dalšího?


Ověření a reálnost kontaktu jsem již zmínil. Obzvlášť když mi někdo volá pozdě večer na „teď a tady“. Dále někdy na jazyk a vždy na kondom :) Jinak jsem v tomto docela „střelec“.

Na internetu jsem četl dost děsivé příběhy o tom, kdy pasáci či agentury ničili svoji konkurenci za pomoci vyhrožování, udávání, násilí a jiných neetickejch věcí. Jak se projevuje konkurence v tvém oboru? 


Více méně nijak. Občas se mi ozve nějaký kluk, že chce taky začít dělat gigola. Sám mu zkrátka řeknu, ať to udělá stejně jako já. Koukne na net na těch pět a půl kluka, co „se nabízí“. Zamyslí se nad sebou, co je schopen nabídnout a odliší se. Autenticita, originalita a reálnost je důležitá pro budoucí úspěch. Ale chápu, že jistá prvotní inspirace je potřeba… Tím jsem moc neodpověděl na Tvoji otázku. Teda ne, nikdo na mě neútočí.

Co bys tedy v tom případě označil na své profesi za negativní? Protože takhle jako chlapovi mi přijde, že spát s ženskými a ještě za to dostávat prachy... to je skoro dream job. :-) 


Nejistota. Risk. Možné opovržení. A navíc, každá žena není „dream woman“ :) Na druhou stranu v Česku nejsme např. v Německu ;)

Jaký máš názor na myšlenku legalizace prostituce?


 Těžko říct. Ony nepsané zákony vždy existovaly. I když nejsem úplně „z branže“, znám Prahu a jak to tu funguje. I policajti mají své vnitřní „metodiky“. A stejně jako vše se vyvíjí i toto a řekl bych, že jsem v tomto vcelku slušný národ…

Dokdy výhledově máš v úmyslu dělat profesi gigola?


 Max. 3 roky.

A co bys na závěr vzkázal lidem, kteří by zvažovali, zda placené služby gigola využít?


Společník či gigolo nabízí mnoho benefitů. Naprostá diskrétnost, decentní komunikace, vztahová nonšalance, zkušenost, sám o sobě poskytuje informace (viz můj web) a vyžaduje minimum. Na druhou stranu na to člověk musí peníze mít, jinak mi moje zkušenost říká, že si to ani neužije. Též on faktor profesionality může odrazovat, jako relevantní negativum sám ale považuji spíše onu finanční náročnost, příp. neperspektivu dlouhodobého vztahu…
Oliver Leno: „Jako společník či gigolo nabízím ženám mnoho benefitů“ Oliver Leno: „Jako společník či gigolo nabízím ženám mnoho benefitů“ Reviewed by Lamič on 12:51:00 Rating: 5

2 komentáře :

 1. Lamič zase příjemně překvapil.
  Být gigolo, to je celkem zajímavá profese. Každopádně pan Oliver je pěkný fešák ^^
  Takže... až budu v příštím životě muž, tak mám tip na profesy.
  Osobně ho obdivuji, jelikož sex (snad, myslím, nevím, neznám) je podle mě dost osobní a já bych se bála, že se do toho zamotají vztahy...
  Hele, máš super blog, ale nevíš o nějaké ženě, která má podobnou tématiku blogu? Máš zajímavé články, to tvoje "balící" povídání mě dostává do kolen a právě se ptám, zda nevíš, zda nemá nějaká žena blog s podobnými historkami a příběhy....
  Ale asi ne, na co by ti to bylo, že? :D
  Krásnej den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dík :)

   Hele ono to má evidentně svý pro i proti. Viz rozhovor :))

   Jestli hledáš něco podobnýho z ženského pohledu, testni:

   Vanilopku

   Kláru Vrbíkovou

   Zpověď černovlásky

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.