Recent Posts

Jak sbalit holku, když se stydím? Zkuste nepřímé oslovení!Pokud váš ksicht nepřipomíná rozsekanou D1, máte v živým seznámení proti online seznamkách dost výhod. Je to větší prdel, máte větší šanci zaujmout a poznáte kopu novejch lidí. To říkám jako kluk, kterej má často ksicht jak minový pole plný jebáků. :-P

Jenže je tu jedno velký ALE. Sebevědomí. Stydlivost. Sám vím, jaký je svinstvo. Máme ale kliku, páč existuje jeden ice-breaker, kterej není na makovici tak náročnej. Nepřímý oslovení.Co to je nepřímé oslovení holky


V blízkosti holky něco jen tak vykváknete. Okomentujete nahlas něco ve vaší blízkosti. Povzdechnete si…. A je celkem fuk, jestli jde o počasí, ožralýho bezďáka, pomalou obsluhu,… možnosti jsou dost široký.

Kouzlo nepřímýho oslovení je v tom, že tím hodíte ženský návnadu na konverzaci a oproti přímému oslovení nic neriskujete. Když s vámi pokecat chce, naváže na vás. Třeba se i usměje.

Když ne, bude vás jen ignorovat. Ještě se mi teda nestalo, že by ženská začala nějak vyvádět. Přinejhorším se na vás divně podívá. Ale to je tak všechno.

Sám nepřímý oslovení ale už moc nepoužívám. Páč i když takhle s babou načnete řeč, furt není vyhráno. Od její odezvy k navázání něčeho víc to je furt dost daleko a musíte tu konverzaci dobře vést. Ale občas se zadaří...


Setkání u baru s pěknou zrzkou


Sedím si tak u baru s plánem, že sobě a kámošovi koupím chlast. Najednou poblíž cejtím ženskej parfém. Periferně čumím, že přes roh sedí jedna kozatější zrzka. Otočím k ní zvědavě hlavu, ona pohledem nervózně cukne pryč.

Pobavilo mě to. Páč to znamenalo, že na mě chvíli koukala a nechtěla, abych si toho všiml. Tak jsem se chvíli osměloval a pak to testnul.
„Ty jo, koukám, že to tý obsluze dneska nějak vázne.“
Holka na mě napřed chvíli čuměla. Totál poker face. Tak jsem se na ní chvíli otočil a pousmál, abych jí zkusil obměkčit. Vyšlo to.
„To jo no. A včera tu bylo přitom totálně pusto jak se blíží zkoušky…“

Navázal jsem a pěkně jsme se zakecali. Nakonec se mi z ní povedlo dostat Facebook, kde ale byla poznámka, že je zadaná. Shit!

Přesto jsem jí poslal žádost o přátelství, ale nemyslím, že mi na ní někdy odpoví. Nicméně kdo ví, jestli jí zas nepotkám někdy příště.

Navíc ty vole, ten její výstřih… doteď se mi sbíhaj sliny, když na něj pomyslím :-D


Novoroční změna přístupu


Na čtvrtej den v novým roce se mi takto povedlo splašit druhej kontakt, což není špatnej výsledek. Rozhodl jsem se navíc na novej rok krapet přehodnotit strategii.

Do minulýho roku jsem držel gentlemanskou zásadu, že jak se mi povede navázat kontakt s jednou babou, nebudu dělat další oslovení. To se mi ale dost nevyplatilo, páč pak z toho byla ve výsledku třeba měsíční záležitost s nejasným příslibem. A já takhle přicházel o příležitosti jinde. Což zamrzí.

Takže na to mrdám. Je to krapet sviňárna dělat do víc ženskejch najednou. Ale mě už prostě nebaví dělat dobrotu, kterou nikdo včetně mě neocení. Prostě se budu bavit a uvidím, co z toho vznikne.

Zároveň mám v úmyslu trochu změnit svůj přístup v případě, když už holku na rande dostanu. Ale jestli v reálu přemůžu svý zkostnatělý já, nebo ne, to už bude věc druhá. Držte palce a mrdu zdar!


Co omrknout dál?

Jak sbalit holku, když se stydím? Zkuste nepřímé oslovení! Jak sbalit holku, když se stydím? Zkuste nepřímé oslovení! Reviewed by Lamič on 14:42:00 Rating: 5

6 komentářů :

 1. Počkej, sviňárna je jít s dvěma holkami po sobě na rande, ve smyslu rande jako rande, tedy přinést kytku nebo zaplatit za víno. Míněno bez rizika pusy.
  Že spolu půjdete na kafe nebo na zmrzlinu nebo na výstavu nebo na procházku přeci samo o sobě není rande. Předpokládám, že s kámošema se taky chodíš občas někam najíst/napít/cokoliv. Jasně, beru, člověk si většinou nebuduje kamarády tak násilně, jako chodí na rande, ale v principu v tom není kromě cíleně odlišného výsledku rozdíl.

  Bavím se dost s klukama, v naprosté většině případů čistě na kamarádské bázi (a ano, má to tak z rozličných důvodů zůstat), nemám problém jít s nimi na oběd individuálně, případně se nechat doprovodit domů, protože něco potřebujeme prodiskutovat. A co si o tom myslí ostatní je mi buřt.

  Prostě na setkávání se s více holkama není nic špatného. Na randění s více hokama už krapet jo. (Plus kdyby se to o sobě dozvěděly, tak by to byl asi vyrvál.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to právě myslel v rovině toho, že to budu klidně zkoušet na víc holek naráz. Ber to takhle - máš holku, o kterou se třeba měsíc/dva snažíš. Flirtuješ, někam jí zveš, atd. A protože nechceš být svině, neděláš to samý s jinejma, i když se to nabízí.

   Jenže nakonec to dopadne tak, že s tou první to z nějakýho důvodu nevyjde (a že jich může být mraky variant). Ty pak nemáš nic a jiný ženský, u kterých příležitost dříve byla, jsou už třeba zadaný jinde či nemaj zájem. Což by se nemuselo stát, kdybys laškovala s více.

   Zní to blbě a dost zištně, ale už jsem se do podobných situací párkrát dostal a prostě mě nebaví dělat dobráka, když to sám ani neocením. Já neříkám cíleně chodit s více, ale říkám zkoušet to u více. A jo, jestli se to dozví, tak to už je riziko.

   Vymazat
  2. Jo, takhle, tomu rozumím. Tak v tom případě docela nechápu ty holky, že tě vodí měsíc, dva za nos a pak nic.

   No když to neoceníš ty sám, tak to vůbec už nemá smysl dělat tak, jak jsi to dělal. Zkus to tedy tou novou metodou a uvidíš, k sériovému lovu se koneckonců můžeš vrátit vždycky.

   Zištného mi na tom nepřijde nic. Koneckonců, když je budeš někam zvát, tak ti to poleze do peněz víc, než když zveš jednu (asi). Na druhou stranu nepředpokládám, že bys tahal ven holku a zároveň její nejlepší kamarádku. Pak je taky otázka, co by ti ta holka skousla, když by se to dozvěděla, kde je ta hranice. Za mě by bylo třeba pozvání na víno ok, "dotyk omylem" nejspíš taky (dobře, nepotěšilo by mě to, ale nač kvůli tomu dělat vyrvál), pusa na veřejnosti už ne. Ale to je jen moje hranice, nevím, jak to mají ostatní holky.

   Vymazat
  3. :-D Já si hlavně myslím, že kdyby se dozvěděla o tomhle blogu a faktu, že často baby oslovuji jen tak a ještě se o tom chlubím, tak by to byl větší průser :-D

   Vymazat
 2. Sakra. Mě tak nutně zajímá, jak vypadáš, když tak často balíš baby. xD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tmavý oči, kulatá hlava, plešatej a celej na modro. Fešák k pohledání jsem :-P

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.