Recent Posts

Proč maj mladý holky zapotřebí ze sebe dělat kurvu na webce?Celej svět se obrátil naruby.

Zatímco dřív politici diktovali podmínky podnikatelům, dnes podnikatel diktuje podmínky politikům.
Zatímco dřív jsme my jezdili na vejlet do islámskejch zemí, dnes jezdí furt nějakej muslim k nám.
No a zatímco dřív byly ženský cudný jak svině, dnes se některý online na webce chovaj jak kurvy. A o tom je i mý dnešní zamyšlení.


Šok v páteční večer 


Přijedu si tak večer domů a posadím svůj línej zadek k noťasu. Jakožto správnej závislák mrknu na Fejs, abych viděl, jestli tam zas Venca s Blogrem dostává od náctiletejch holek čočku.

No a pak to přijde.

Vidím sice náctiletou babu. Ale místo nakvašenejch blogerek tam na mě čumí ksicht nějaký holčiny, která v jedný FB skupině pouští živej stream.

Okej na tom by asi nebylo nic divnýho. Kdyby nešlo o:

 • Volně otevřenou skupinu 
 • Holčina tam za určitej počet sledujících nenabízela svý kozy… 
 • …který po dosažení čísla fakt ukázala 
 • Následně klíďo se svým ksichtem vykvákala cizím honimírům bydliště 
 • A v tomhle případně –náct neznamenalo osmnáct, ale čtrnáct
Asi je Lamič už starej. Páč nechápu, jestli jsem blbej já, náctiletý exhibicionistky nebo ti, co na ně čuměj-


Co mě na tom tak sere 


Okej, ještě furt jde o přitroublý dítě. Okej, asi hledá pozornost. Okej, asi jí dělá dobře, když o x generací starší chlapi slintaj v komentech, ať ukáže i frndu.

Ale doprdele, jak někdo může bejt tak blbej, aby se takhle promenádoval veřejně s tím, že na druhým drátě může bejt klíďo někdo známej?! Kámoška? Spolužačka? Nebo někdo, kdo se zná s rodiči daný nanynky? O nějakým pedofilovi ani nemluvím.

Nekecám. Měl jsem normálně chuť to nahrát, očekovat možnosti, jak se dopátrat k adrese a pak to poslat anonymně do školy či do toho jejího zapadákova. Prostě pro tu škodolibou prču, že baba dostane za vyučenou.


Co říci?


Ženský, dávejte na tom netu majzla. Nikdy nevíte, jestli na druhým konci nesedí někdo, kdo vás trollí a nevyužije to, co jste napsali, veřejně.

Rodiče, hlídejte krapet ty vaše malý usmrkance. Že je to zavřený doma v pokoji ještě neznamená, že se musej furt učit.

A hoši, vzpamatujte se. Mi neříkejte, že nemáte na víc, než abyste na FB blbli hlavu nějaký nezletilý buchtě, se kterou si legálně ani nemůžete zamrdat. Sakra i já jakožto totál zoufalec jsem se nesnížil k tomu, abych si něco začal s čerstvou patnáctkou, když se to nabízelo. Protože ty vole… to je odporný.

A radši mrknu na fake agent a fake taxi, kde jsou alespoň pořádný silikonový buchty! :-D
Proč maj mladý holky zapotřebí ze sebe dělat kurvu na webce? Proč maj mladý holky zapotřebí ze sebe dělat kurvu na webce? Reviewed by Lamič on 21:09:00 Rating: 5

7 komentářů :

 1. Nějak upřímně též nechápu tyto slečny.
  Já jakožto též čtrnáctiletá a často značně pošahaná holka si nedokážu ani ve snu představit, že bych takovou s prominutím chujovinu (jinak to říct vážně nejde) udělala.
  Jako... ty dotyčný slečny jsou opravdu vymaštěný jako pekáč od kuřete, neboť toto dokáže udělat jen opravdový tupec.
  Omlouvám se za sebe, ale jsem opravdu naštvaná. Jak tohle může udělat nějaká holka v mým věku? Mě je sakra blbý se převlékat v tělocviku a ona rovnou tohle? Týjo, to je pak těžká retardace.
  Někdy si přeji, abych přeskočila pubertu a měla rovnou tak dvacet, jelikož být ve věkové skupině s tímhle je vážně špatn písnička.
  PS: Pojďme si udělat bílé Vánoce xD
  Krásný den přeje,
  GMIRF z tamtoho blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem nečekal, že tím někoho tak moc naseru :-D Rodiče musej bejt šťastní, že maj doma tak cudnou dcerku. Jinak užívej pubertu, dokud to jde. Pak budeš už stará a bude se ti stejskat.

   Bych rád bílý vánoce. Průser je, že u nás je samý bahno, takže bílý zas nebudou no :(

   Vymazat
  2. :D No, to jsou.
   Ačkoli, pravdu? Mě samo štve jak moc jsem slušná.
   Takový ten pocit, kdy chci udělat opravdu nějakou kravinu, nějakej průser, ale pak si řeknu, "Co by na to rodiče?"
   Ale moje setra, ta má 9 let, sprostá je jako dlaždic a kouřila cigarety za barákem.
   Vím na 10000%, že kdybych já jen uvažovala nad tím, že si například zapálím, na půl století domácí vězení a zákaz notebooku :D
   Holt život nejstaršího sourozence je někdy těžký...

   Vymazat
 2. O něčem takověm jsem slyšela. Nahrávají svůj obličej, vypráví kde bydlejí, kam chodí do školy a pak se jejich rodiče diví že dceruška se nevrátí ze školy a v tom lepším případě jí někdo unese a znásilní. v horším případě jí najdou někde mimo civilizaci znásilněnou a mrtvou...zasloužila by od rodičů přes hubu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Noo, zas tak často se to dle mýho neděje. Ale po zkušenosti s amatéry vím, co za divný lidi občas choděj po světě. Takže tím spíš bych byl opatrnej. Průser je jen to, že k těm babám se tenhle článek nedostane :(

   Vymazat
 3. Jo, na tohle jsem taky narazila. Zrovna předvčerejškem. Nějaká snad osmiletá holka se na youtube streamu natřásala s míčema pod tričkem. Sice tam nad ní slintali jen spolužáci a ona byla oblečená, ale... Já v osmi letech do háje lítala venku s přilbou zásahovky na hlavě, kuličkovým samopalem v rukách a křičela na kamarády, co hráli lupiče, že jsou zatčeni. o.O
  To, co ty popisuješ, je daleko horší. Rodičové by si měli ratolesti lépe hlídat a včas jim vysvětlit různé záležitosti spojené se sexem dřív, než na to přijdou v pornu, které jak všichni víme, je sakra nerealistický. o.O (Nic proti pornu, ale malý prdi prostě nechápou, že takové to nikdy nebude. xD)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jó, časy se měněj. Já jsem taky rád, že jsem za mlada rozmlátil sousedce okno míčem, než abych furt čuměl do obrazovky.

   Ono s tím pornem tomu moc nemůžeš zabránit. To leda, kdybys to měla nějak bloklý a to nevím, jestli si na kompu nějak můžeš nastavit. Na druhou stranu kdo ví, na co čumí tatík či máti při večerech, že jo :-P

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.