Recent Posts

Zábavná forma, jak se bez ostychu seznámit v hospodách a barechNoční zábava v klubech a podnicích vyloženě svádí k poznání novejch lidí. Když už tam ale sedíte na zadku, nebejvá oslovení cizí party zas tak snadný. Člověk se stydí, nechce bejt vlezlej a mrvit jinejm zábavu.

Naštěstí jsem tenhle tejden v hospě zažil na vlastní kůži totál primitivní trik, jak nenuceně navázat kontakt. Zvládne to i naprostej lempl a hodí se dle mýho i pro baby, který chtěj oslovit chlapy.


Běžte si hrát


Ne, teď nemyslím mrd, vy prasata :-P

Mám na mysli společenskou hru. Je fuk, jestli sedíte v knajpě s kulečníkem, šipkami, stolním fotbálkem či jinejma věcma na zabití nudy. Cokoliv máte po ruce na nějakou společnou činnost, máte vyhráno.

Okej, zas tak easy to není. Furt na to oslovení musíte mít koule. Ale jako záminka to funguje brutálně dobře. Protože, sakra, co lidi večer chtěj v baru?

 • Chlast 
 • Uvolnění 
 • Švandu 

Přijít a někoho přivzat do hry je to nejjednodušší, jak někoho můžete zabavit. Protože…

 1. Vidinou hry nabízíte zábavu a tím vyšší šanci, že ti lidi kejvnou
 2. U hraní okolí zabavíte a nemusíte moc kecat (což jako stydlín kurevsky ocením)
 3. Není to moc okatý, páč nejste hned označení za frajírka, kterej chce mrd 
 4. Jednodušeji přeskočíte tu trapnou úvodní fázi, kdy se moc neznáte 
 5. Když takhle oslovíte smíšenej stůl (baby i frajery), nedostanete od těch chlapů přes držku 
 6. Oproti přímýmu oslovení to není tak náročný na sebevědomí 
 7. Můžou to udělat i baby. Dle mýho to není nic proti předsudkům o pohlaví (písněte v komentech názor) 

Po dohrání můžete dát další kolo, nebo se natvrdo zeptat, zda si parta lidí nechce přisednout k vám či pozvat na drink. Když si padnete do oka, bude ruka v rukávě.

Nebo jazyk v cizí puse, jak by jeden kámoš mohl vyprávět po minulý kalbě. :-D To nás takhle jedna banda vytáhla na stolní fočus. A užili jsme si bomba akci i potom.

Tejden před tím zas jinej borec šel do kámošky celej večír a pak čuměl jak sůva s nudlí, když ji přebrali týpci, kteří ji pozvali na kulec. Funguje to.


A co když to nevyjde 


Stane se. Při nejhorším vás pošlou do háje. Nikdo nesedne každýmu a s tím nic neuděláte.

Ale furt tím míň lezete do soukromí, než když si natvrdo jdete přisednout za účelem seznámení. A co myslíte vy? :)


Co byste neměli přehlédnout


Zábavná forma, jak se bez ostychu seznámit v hospodách a barech Zábavná forma, jak se bez ostychu seznámit v hospodách a barech Reviewed by Lamič on 16:34:00 Rating: 5

4 komentáře :

 1. Hm, dík za návod. Sice teď vůbec nechodím do podniků, kde se hrají šipky,pinec nebo karty(to jediné zvládnu :-D), ale třeba se to jednou bude hodit. :-)

  http://mojerande.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec nejni zač. Třeba pak napíšeš článek o tom, jak tě frajer málem trefil šipkou, když chtěl machrovat. :-D

   Vymazat
 2. Jup zajímavej ideální způsob :) Nejlépe pokud jsou ty hry zdarma, aby nebylo moc okatý, že ji na tu hru chcete pozvat. Nebo to udělat tak...že jste to dostali zadaco :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dej příklad, Venco. Takovej kundolap určo bude nějaký tipy vědět. :-D Kdybys měl nějakej konkrétní jinej způsob, klíďo z toho můžem spáchat guestpost. :)

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.