Recent Posts

Náhlédnutí do slastí a strastí mých vztahových problémůZa okny fičí, chčije jak kráva. V takovým počasí se blbě šprtá, natož seznamuje.

Podělím se alespoň o vyřešení dvou trablí, o který jste v komentářích žádali – zlobivý neteře a ztracenej kontakt na sexy studentku. Jaký to mělo pokračování?


Jak to dopadlo s neteřemi?


Kupa lidí v komentech článku o zlobivých neteřích radila, abych se nebál přitvrdit. Což zní jako okej rada.

Jenže já jsem tvrdohlavej vocas a zkusil jsem to jinak. Prostě a dobře jsem si vyměnil role a zkusil se vcítit do jejich kůže. S tím, že jsem víc dával majzla na jejich chování a ptal se proč.

Z výsledku si možná budete ťukat na čelo. Ony si tím svým zlobením snažily získat moji pozornost! Při jednom vypjatým momentu i z jedný vypadlo, že jí hrozně sere, že si s nima nehraju tak jak dřív.

Jó, holka, já si s babama rád hraju. Ale musej bejt starší a mimo rodinu :-P

Vyřešil jsem to jednoduše. Pokud mám volno a můžu, věnuji se jim. Když ne, slušně jim vysvětlím, proč to není možný a povím, kdy na budu mít zas volnej čas. Aby cejtily, že na ně úplně neseru.

Na termín se neptám. Prostě jim to oznámím. A držím slovo. Buď ber, nebo máš smůlu. Zatím to funguje. Uvidím, jak to půjde dál. Nicméně jde o cennou zkušenost.


Jak to dopadlo s sexy prvačkou? 


Minule jsem psal, že jsem byl totálně na prášky z toho, že kontakt na oslovenou holčinu zmizel v hlubinách mýho mobilu. Zasraný Hi-Tech sračky!

No dobře, můžu si za to sám. Ale hej, vždycky to můžu na něco svést, ne? :)

Spasil mě všudypřítomnej Fejsbůk, kde se mi přes skupiny vysoký školy povedlo vystalkovat holčinu, která oslovenou babu fakt hodně připomínala.

Jenže o její profilový fotce bych mohl říci snad všecko pozitivní kromě jediný věci. Kvality. Autora fotky bych střídavě mlátil do hlavy a kopal do prdele. (Snad si to nefotila sama :-) ) Fakt jsem si vůbec nebyl jistej, zda šlo o ní.

A ne. Jméno jsem si fakt nepamatoval. Mám na tohle děravou makovici.

Tak jsem to zahrál ve zprávách diplomaticky. Prostě jsem jí oslovil ve stylu, že mě těší její nalezení, a zda by si mě tedy přidala. A pokud by náhodou šlo o omyl, ať mě klíďo ignoruje.

Naštěstí si mě přidala a podle odemknutých fotek už jsem poznal, že fakt šlo o ní. Dokonce u ní svítilo info „Nezadaná“. Sakra, to zní fajn, že jo? Mno, ale má to malej háček.

Od introverta to bude znít hrozně blbě, ale jak jde o něco víc, radši si s babou pokecám naživo, než abych jí psal. Protože vidím její ksicht a můžu mimice připůsobit konverzaci. O nějakých dotycích, úsměvech a tak dále ani nemluvím.

No a prvanda působí v konverzaci dost suše. Odpovídá hodně krátce, moc ty zprávy nerozvíjí. Párkrát ani na zprávu neodpověděla.

Kdo někdy zkoušel někoho oslovovat přes seznamky, ví, že tohle patří ke znakům slabýho zájmu. Sám mám najednou problém jí nějak oslovit na Facebooku, aby to nepůsobilo moc okatě a trapně. Uznávám. Jsem posranej, že to (zas) nějak zvořu.

Kecali jsme o tom s kámošem a padla varianta, že když mi dala kontakt, prostě se chtěla skamarádit s někým novým. Že za tím třeba NEhledala něco víc. Což chápu, okej.

Ale KURVA, když už mě stojí takový úsilí dohledat fešnou a sympatickou kočku a za odměnu dostanu tohle?! To mě prostě hrozně sere!


Závěrem


Párkrát ještě testnu s ní navázat kontakt a zkusím jí nalákat k živýmu setkání. Když to vyjde, okej. Když se bude cukat, vím, že nemá zájem a zkusím vyhlídnout další buchtu. I když mě to bude nehorázně srát, protože s touhle jsem si přes kecání fakt dost rozuměl.


Kam dál?


Náhlédnutí do slastí a strastí mých vztahových problémů Náhlédnutí do slastí a strastí mých vztahových problémů Reviewed by Lamič on 18:31:00 Rating: 5

16 komentářů :

 1. Joo, hochu, nemáš to jednoduchý.
  Zkus nalákat tu holku k živému setkání, fakt. Nevím, co je zač slečna, ale mně třeba není moc příjemné si s někým vypisovat, když vím, že nebydlí daleko a mohli bychom se sejít a pokecat naživo.
  Ale co já ti můžu radit, na rande jsem nebyla... chtěla jsem napsat, že víc jak rok, ale pak jsem si uvědomila, že jsem zcela zazdila ty schůzky v březnu/dubnu. Ale stejně :D (Prostě jsem tragéd.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D Mohlo by to bejt lepší no.

   Když tam jde o to, že ona se ani moc nechytá na neutrální témata. To nevím, co by dělala na přímý pozvání. Když led praská po dopadu klacku, těžko unese slona si myslím :))

   My si sednem. Lamič a tragéd :-P

   Vymazat
  2. To máš asi pravdu, slone :-)

   Ale tak co už, holky jsou a budou. A ty jako kluk můžeš být fakt v klidu. Nabalovat prvačky můžeš v jakémkoli věku (znám exemplářů...), jen nemůžeš vypadnout z akademického prostředí. Jinak ti trable s maturitním plesem začnou připadat totálně ujeté a prvačky extrémně mladé :D

   Jo, my si sedneme. :D

   Vymazat
  3. Když tam je průser v tom, že už teď mi maturantky přijdou totálně ujetý. Já obecně mám radši starší baby, ale ty maj požadavky, který jsou pro mě absolutně nereálný :))

   Vymazat
 2. A co když je prvačka taky introvertka a myslí si to stejný, co tu ty píšeš? Co když jste na tom stejně?
  Vidlička v polévce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takhle holčina určitě ne. :) Podle toho, jak se prezentuje na sociálních sítích a ani podle živého setkání bych ji na introvertku určitě netypoval.

   Vymazat
  2. No ale podle toho, jak sám sebe popisuješ, jak jednáš, tak bych tě taky netipovala na introverta. Tak třeba to má slečna stejně :) Pár takovejch lidí znám. Působí jako extroverti, ale v některých sociálních situacích se pak chovají jak netýkavky, i když vlastně nechtějí - to se ozývá jejich potlačený introvert :D
   Vidlička v polévce

   Vymazat
  3. Zas ber to tak, že tady na blogu se neobjeví mraky situací, kdy jsem fakt zaseklej a jen na holku čumím a nic. Třeba dneska jsem seděl vedle fakt pěkný holky a vůbec jsem se nerozhoupal k oslovení. Případně mě neznáš tak, jak se chovám v reálu. Na blog píši jen věci, které z mýho pohledu mají přidanou hodnotu. Článek o tom, jak ležím v posteli a čumím do zdi protože nechci mezi lidi, nikomu nic nedá :-D

   No a zkrátka ona má řadu koníčků a zájmů, které extrovert prostě nemá :))

   Vymazat
  4. Dá. Jako holka si chci umět představit i situaci, kdy se někomu líbím, a prostě nemá odvahu nebo nápady co udělat. Co se mu honí hlavou, jestli to radši vzdá, jestli o mě přemýslí... co ho odrazuje, co by ho popíchlo aby něco přecijen zkusil...
   A co se týče komunikace přes FB, pokud to v reálu bylo fajn, a přes notas ne, tak ji přece můžeš potkat i "náhodou". Víš kde bydlí, nebo kde studuje, kam chodí, na FB může napsat kam se chystá, prostě ji potkáš, a z očí do očí uvidíš, jeslti zájem je nebo není.

   Vymazat
  5. Heh, mý chlapský piliny v hlavě ti dovedou rázem vymyslet x miliónů různejch výmluv, proč tu holku neoslovovat. "Nebude tě chtít, co jí jako budeš říkat, kam jí jako chceš pozvat, určitě je zadaná a její nabíječ je poblíž (častokrát se stalo, ale ještě mě nikdo nechytil při činu :-P), bude řvát, pošle tě do prdele, nevyjde to a pak je trapný, až ji zas někde potkáš..."

   Co by popíchlo... to je hrozně těžký. Já nejsem ten typ, kterej by si řekl "okej, dnes jdu lovit" a cíleně lovím. Zkoušel jsem, nefunguje. Musí to přijít tak nějak samo od situace.

   Teď už je to zrovna s touhle dávno passé. Kontakt na ni mám, ale už si nepíšeme a maximálně se pozdravíme. :)

   Vymazat
 3. Tak dej vědět, jestli šla, protože já jsem třeba odměřená na lidi, který neznám, přesto že se mi týpek může jevit velmi sympaticky, a proč? Nevím, holky nemusej dávat vysvětlování, proč se chovaj divně, ne-li jako krávy. :D

  www.fakynn.blog.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen že nemusej. Ony ani často nedávaj :-D

   Já mám výhodu, že umím lidi otevírat. Pověděj mi naživo i dost osobní věci. Ale jen naživo. Sice jsem bloger, ale jestli si vybrat, raději s babou být naživo.

   Vymazat
 4. Venku je hnusně, možná jen nemá na nic náladu, ani na dopisování. Mi to taky teď leze na nervy nějaké chaty, to by musel být fakt sakra hezoun, abych se překonala. :-)) Nafoť nějaké zajímavé cool fotky, třeba se na to chytne. :-))

  http://mojerande.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D Když já právě nejsem moc velkej hezoun na to, aby ji oslovily nějaký mý selfíčka :-D

   Vymazat
 5. Tak tenhle článek mě dost rozesmál. :D Nemáš to lehké no, ale přeju hodně štěstí. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D Jsem rád, že je z té situace alespoň někdo rád. :-D

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.