Recent Posts

Lamič v Blogerovi roku 2016 a co z toho plyne...Po přečtení nadpisu si možná říkáte:

Doprdele, koho musel podmáznout, aby jeho nominaci schválili? Vždyť v pravidlech se jasně píše, že na blogu se nesmí objevovat články s erotickým obsahem nebo články podněcující náboženskou, rasovou či jinou nesnášenlivost.

????

Upřímně? Měl jsem chuť to celý bojkotovat. Blokli nominaci mý oblíbený blogerky. Ceny mi nic moc neříkaj. Fakt nemám potřebu se odhalovat před bandou papalášů. Je mi i blbý škemrat o hlasy jak norník za slevu o mrd…

Ale víte co? Nasrat!

Jsem celkem soutěživej. Když už mě tam někdo nominoval (dík :-P), tak proč to kurva nezkusit. Seru na nějaký morální zábrany. Navíc mě láká představa udělat veřejně nějakou totální hovadinu v Lamičovském podání. S vaší pomocí a inspirací.

Chcete-li se tedy podílet nápadem či realizací na spáchání nějakého totální pranku a nachytávky při ofíko vyhlašování, >hlasujte pro mě<. Ať z toho uděláme trošku prdel. :))
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
(Na co čekáte? Dál už nic není!)
.
.
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 (Myslím to vážně! Vypadněte :-P)
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
 .
Okej no. Tak tedy…


 …co z toho plyne?


Uvědomění. Z toho všeho na mě padla nostalgická deka.

Je to rok od začátku působení mýho blogerkýho alterega a když se ohlídnu zpět, stalo se toho v mým životě kurevsky moc.

 1. Vypsal jsem se
 2. Poznal jsem spoustu supr lidí
 3. Blog mě donutil nejen přemýšlet, ale často i jednat
 4. Vděčím tomu všemu za to, že neležím pod sedativy někde v cvokhausu 
 5. Díky vám se mi v reálu otevřela možnost psát pod svým jménem 
 6. Cejtím se jistější v tom kdo jsem a kam chci směřovat

Z hlediska blogování to taky není úplně marný

 1. Navázal jsem spolupráci s jinou blogerkou 
 2. Dal jsem čtenářům možnost se zapojit do obsahu blogu ZDE a ZDE
 3. Za rok se překonalo 69696 zhlédnutí (Ono to šlo přes 100 tisíc, ale 69 mi zní víc cool :-P)
 4. Pomalu buduji komunitu, která se pravidelně vrací 
 5. Vyšel rozhovor se mnou v online magazínu 
 6. Někdo z vás mě nominoval na Blogera roku 2016 (jsem sice nevděčná svině, ale dík)

Přesto furt nejsem spokojenej. Tohle všechno mi totiž házelo před ksicht důležitý zamyšlení: Proč vlastně bloguji?

Kvůli ukojení exhibicionismu a pocitu slávy? Možná. Abych se seznámil s nějakou fešnou blogerkou a pak si s ní někde užil? Taky nezní blbě. Jenže ten hlavní důvod leží jinde.


Chci šířit hodnotu a změnit lidem pohled na život 


Tohle mi docvaklo, když mi na mail přišla zpráva od jednoho z norníků, které jsem oslovil pro rozhovor. Zněla takto:Nebuďme naivní. Těžko jsem na tomhle měl nějakou zásluhu.

Ale už jen ta představa, že někdo má potřebu sdělit takhle osobní věc mně? Úplně cizímu blogerovi, kterýho v životě neviděl a nezná? Z toho jsem totálně v háji. V dobrým slova smyslu. Mnohem víc než z čehokoliv jinýho.

Statistiky a umístění prostě nejsou všecko. Alespoň pro mě. Tím kurva neříkám, že lidi prosící o hlasy jsou špatní. Jen podle mýho není umístění v soutěži něco, podle čeho se usuzuje, jestli jste dobrej nebo špatnej bloger. Tak to neberte přehnaně vážně.

Lamění a mrdu zdar. :-P
Lamič v Blogerovi roku 2016 a co z toho plyne... Lamič v Blogerovi roku 2016 a co z toho plyne... Reviewed by Lamič on 19:05:00 Rating: 5

14 komentářů :

 1. Sakra, škoda, že jsem už svůj hlas dala. Jinak bych ho dala tobě jenom proto, abys tam mohl vyvést nějaký prank při přebírání ceny...

  Story by NikaV

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je mi jasný, že by ses ráda pobavila na cizí účet. :-D

   Vymazat
 2. Blahopřeji, že si byl nominován. Moc rád bych ti dal hlas, ale už jsem dal hlas někomu jinému.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dík. Stejně by mě zajímalo, jestli se přihlásí ta troufalá duše, která mě k tomu upsala. :-D

   Vymazat
 3. Tohle je bohužel už přesně daný, kdo vyhraje a i při sebě větším bugru to nevyhraje normální bloger, jako jsi ty, já, ten vedle. :D Tohle zabíraj youtuberský verze blogerů, kdy do toho stejně nic nedaj, jsou v každý kategorii a my máme smůlu. :D Taky jsem se našla v nominaci, ale propagovat se nebudu ani za nic, už proto, že je to zbytečný. :D
  Hlas bych ti ráda dala, tvůj blog mám ráda, ale už jsem ho dala k modernímu fotroj, když jsem ve stádiu, že bych mu klidně i platila, aby psal víc článků. :D

  www.fakynn.blog.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se ani nedivím a přijde mi to fér. Pokud máš někoho, kdo bloguje x let a má širokou čtenářskou, je okej ho alespoň takhle odměnit. Pro mě je jen ta nominace dost cenná. :)

   Tak to jsem na tom líp. Dominika totiž cáluju už tím, že jsem řadě lidem koupil jeho knížky. Je to fakt náser čtení. Čeněk je zvíře. :-D Jen přemejším, jestli hlasovat pro něj, Two gentlemen nebo Toma Hořejšího.

   Vymazat
 4. já věděla proč si svůj hlas šetřit :-D máš ho tam :-) teď sice nejsem z technických důvodů moc aktivní na blogu ale blogeři drží při sobě a při tvých článcích se checht8m jak retardovanej lachtan :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bych chtěl slyšet, jak vypadá výtlem retardovanýho lachtana :-D

   Díkes :)

   Vymazat
  2. no takový to jak se směješ už tak hodně že už nemůžeš a vycházej z tebe jen skřeky,kroutíš se jak paragraf a mácháš kolem sebe rukama

   Vymazat
  3. Fuj, teď mi z makovice vypadl jeden případ a bylo to děsný. :-D

   Vymazat
 5. No nevím co si o té soutěži myslet. Myslím, že jak nejsi A Cup of Style, nemáš šanci. Ale je fajn, že se tam začínají objevovat i blogy se skutečně zajímavým obsahem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je fakt. :-D Ale tak pro tu prdel jsem na to něco napsat chtěl. :))

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.