Recent Posts

Amateri.com #3 8 chyb v oslovení na seznamce, kvůli kterým si nevrzneteV třetím díle mého experimentu na erotické seznamce amateri.com si zlepším reputaci. Posledně jsem si dělal prdel z těch největších břídilů. Pro dnešek jsem se prohrabal zprávami a vybral nejčastější chyby, kterých se podle mýho chlapi při oslovování bab na seznamce dopouštějí.


 1. Přehnané očekávání na úvod


Klikněte pro zvětšení


Dámy, přihlaste se. Která z vás by hned večer šla do kina s týpkem, o kterým nic nevíte, neznáte jeho ksicht a ani netušíte, jak si spolu sednete?

Z mý zkušenosti to docela trvá, než dojde k setkání. Pár výměn zpráv určitě. Podle mě jen málokterá baba kejvne na okamžitou akci, pokud není fakt zoufalá. Nebo šílená. Nebo unuděná. Nebo nevím :)


2. Holý kompliment


Klikněte pro zvětšení


 Když naživo nějaký ženský vyseknete kompliment a doprovodíte to úsměvem, může to mít zajímavý pokračování. Protože na živo si to k cizí ženský dovolí jen málokdo. Když není pod parou.

Ve zprávách tohle ale nefunguje. Pokud už vám baba odpoví (jakože spíš ne), maximálně poděkuje.

 • Ke vzhledu se vyjadřuje každej druhej ňouma
 • Chybí háček, na kterej by mohla holka více reagovat
 • Frajer nezmínil nic, čím by zaujal


3. Okopírovaná zpráva


Klikněte pro zvětšení


Autor týhle zprávy v zásadě nenapsal nic blbě. Průser leží spíš v tom, co nezmínil.

Chybí tam projev nějaký osobitosti. Když si tohle přečtu, mám pocit, že to mohl dostat i kdokoliv jinej.

A proč by se baba měla obtěžovat s unikátní odpovědí někomu, kdo není schopnej jí napsat zprávu určenou čistě pro ni?


4. Přehnaná sebelítost


Klikněte pro zvětšení


Koho sakra zajímá, že si ještě chlapec kvůli zhrzený lásce nevrznul? Z mýho pohledu je zbytečný se nějak víc shazovat dopředu.

Dělat chudinku funguje jen příležitostně na starší ženský. A to ještě v sobě musí cítit mateřský pudy. Což nebývá zas tak častý.


5. Přehnaná sebedůvěra

Klikněte pro zvětšení


Opačnej extrém. Dovedu si představit, že taková zpráva možná bude fungovat na nějakou buchtu, která je fakt brutálně mrduchtivá. Když to frajer podpoří pěknou galerií.

Jenže moje dvacítka se profilovala vážnějším hledáním. Jakkoliv paradoxně to u erotický seznamky působí. Proto si myslím, že je takovýhle vytahování sexuálních kvalit absolutně nevhodný.

6. Příliš dlouhá zpráva


Klikněte pro zvětšení


Pokud je přílišná strohost problém, pak tenhle frajer to pro změnu pohnojil svým dlouhým románem.

Uvědomte si jednu věc. Ženský ve schránce/ mailu leží několik stovek zpráv. V závislosti na její atraktivnosti. Pokud to chce rozumně vytřídit, spíš ty zprávy rychle proskenuje. Čím delší zpráva, tím menší šance, že to dočte do konce.

7. Bulení nad nezájmem


Jsem moc línej to dohledávat, ale párkrát se mi stalo, že chlap napsal úvodní zprávu a hned za pár minut dodal něco ve stylu:

Hmm, tak asi nemáš zájem, když neodepisuješ.

Platí to samý, jako v předchozím bodě. Spíš je větší šance, že vám u baráku zazvoní nadržená Kuchařová, než že vám baba přes zprávy hned odepíše. Je toho prostě moc.

Tyto dovětky dávají najevo, že moc tlačíte na pilu a přehnaně to hrotíte.


8. Přehnané vulgarismy


Klikněte pro zvětšení


Nebudem si nic nalhávat. Všechny ženský nejsou jen něžný princezny a řada z nich jsou v reálu i pěkný kurvy, který pro ostrý slovo nejdou moc daleko.

Vy ze začátku ale vůbec nemůžete tušit, jestli holka má nebo nemá ráda sprosťárny. A některé potřebují pro jejich přijetí širší navázání vztahu. Jiné je nesnesou vůbec. Házet to tam hned zpočátku je volovina.


Co mi experiment na amateri.com dal?


Nejspíš si teď v makovici kecáte něco ve stylu:

Pff… kritizovat umí každej vocas. A jak bys to dělal ty, he?!

Blíže jsem se k tomu vyjadřoval v dřívějším článku. Taky musím poděkovat nejmenované sexy amatérce, která mi doporučila bezva článek přímo z amatérů. Jde o doporučení a kodex správnýho amatéra. Najdete ho zde.

A co jsem si z toho vzal já?

 1. Nemá smysl psát holce krátce po registrování. To je totiž největší nával zpráv. Raději si pár dní počkat. 
 2. První věty dělají hrozně moc. Je lepší být originální hned na úvod. Ne na konec. 
 3. Vybírejte pečlivě profilovku, případně zasílejte foto. Jde o nejlepší vizuální odlišení. 
 4. Být v textu originální není vůbec těžký. Stačí primitivní a vkusnej vtip. Většina zpráv je dost strohá. 
 5. V záplavě vulgárních uživatelů s ptákem na profilovce vynikne slušná zpráva a méně odhalená fotka. 
 6. Zkuste holce napsat až v momentě, kdy bude online. Je větší šance, že na ní zpráva blikne a dříve si jí všimne. 
 7. Čtěte pečlivě profil a podle zájmu holky stylizujte oslovení. Sexistická zpráva na seriózní inzerát není sexy, ale trapná. 
 8. Konkurence je obrovská a šance hodně malý. Vaše zpráva snadno zapadne. Nemějte přehnaná očekávání.
 9. Poprvý za život mě sralo, že nejsem sexy kunda :-D

Zlomte v seznamování vaz. Vím, že to není taková prdel a obzvlášť online to je dost o štěstí.

Ostatní díly


Amateri.com #3 8 chyb v oslovení na seznamce, kvůli kterým si nevrznete Amateri.com #3 8 chyb v oslovení na seznamce, kvůli kterým si nevrznete Reviewed by Lamič on 16:36:00 Rating: 5

11 komentářů :

 1. A ještě jeden detail: Rozhodně působí líp, když to napíšete správně pravopisně, stylisticky i typograficky... Ono, když vám ta zpráva nestojí ani za to, abyste si dali záležet a napsali na začátku věty velké písmeno, tak co to pak bude vypovídat o vás a vašem zájmu o tu holku?

  Story by NikaV

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna gramatika je něco, co podle mýho na seznamce píší blbě skoro všichni. Bral jsem jako předem prohranej boj to zmiňovat jako jeden z bodů. Ale máš recht.

   Vymazat
 2. To je náhoda, už pár dní mám nápad, že napíšu podobný článek - rady mužům, jak ne(oslovit) holku na seznamce :-)
  Pak třeba není moc cool infantilnost - ahoj princezničko, máš krasná očička a pusinku, jsi moc pěkná beruška, posílám milion pusinek na tvé tvářičky, ručičky a nožičky, mucky mucky :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klidně napiš. Jestli to bude dobrej článek, klidně na tebe hodím pod článek i odkaz.

   Ježiš, to někdo fakt posílá? To se mi nechce ani věřit. :-D Na amatérech jsem na na podobnou "roztomilost" nenarazil, takže jsem neuváděl :-D

   Vymazat
  2. Fakt posílají :-) Hlavně u chlapa kolem třicítky mi to přišlo zvláštní :-))

   Vymazat
  3. :-D Asi nějakej cíťa.

   Vymazat
 3. Tyhle rady jsou všechny moc hezký a určiě pravdivý, ale nesporným faktem seznamek je, že prostě holky neodepisujou, i když ta zpráva je jakákoliv. Moje zkušenost: Profil s dobrou a někdy i originální fotkou, ani držka ani model, zprávy laděný podle adresátky, sem tam vtípek, popíchnutí, žádný chválení očí apod. No a výsledek je, že si 90 procent z oslovených ani nepřečte zprávu natož aby se podívaly na profil:D Takže seznamky jsou dobrý... Já ani nevím pro koho. Hnusná holka tam nenajde a kráska je zas nafrněná a všechno odmítne. Takže je tam hlavně hafo chlapů a to je zas jiná kapitola:P Za sebe nedoporučuju ani Rande, ani Darling, ani Jiskření ani kvanta dalších. Bohužel. Kdo nemá koule na oslovení venku, bude na seznamce dva tři roky čumět, zkoušet a vyjímečně se mu povede rande s někým, kdo stejně má zas nějaký komplexy nebo jiný problémy. Vyjímky jsou! Ale je jich žalostně málo:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Ta šance je fakt hodně malá.

   Důvody jsem částečně popsal v prvním díle série. Dodal bych k tomu akorát to, že ty ženský maj často kurevsky nereálný očekávání. A když se pak střetnou s realitou, můžou bejt některý natolik zhnusený, že pak otevřou tvoji zprávu a už na to čuměj přes prsty.

   A když baba otevře web a tam přes 300 zpráv? Pokud tvá zpráva zapadne někde uprostřed, seš v prdeli. Navíc kupa chlapů jsou fakt frajírci se six packem či svaly. A tomu obyčejnej chlap těžko bude konkurovat, když fotka dělá prim :)

   Prostě živý seznámení je dle mýho furt efektivnější. I kdyby ti na kafe kejvla 1 baba z 20 (a to už musíš být fakt hnusnej hulvát si myslím), furt seš na tom líp jak na seznamce. Jen na to mít koule a zkoušet :)

   Vymazat
  2. Hele já znám docela dost párů, kteří se našli na seznamce. Jedna kamarádka je třeba takhle už rok šťastně vdaná :)

   A já jsem toho svýho taky našla právě na seznamce a to docela rychle (v podstatě jsem si nestihla "rande" domluvit ani s nikým jiným). Ale je fakt, že já mu napsala jako první. A čím mě zaujal? Jednak se mi líbil na fotce (na které se věnoval svému koníčku (ne živému :P )) a jednak měl jednoduchý inzerát, na který se dalo dobře odpovědět, což vedlo k další konverzaci, díky které jsme se rozhodli, že stojí za pokus, abysme se viděli i v reálu :) takže to chce prostě jen udělat ze sebe co nejreálnějšího chlapa i na seznamce a doufat, že si tě všimne nějaká, která za to stojí :)

   Vymazat
  3. Tak to respekt, protože já i přes opakovaný pokusy realizoval několik setkání naživo, ale k poměru k napsaným zprávám jde o úspěšnost kurevsky malou :)) Na druhou stranu je dost holek/žen, které opravdu odpoví.

   Vymazat
 4. Reakce od "Poppy" jen potvrzuje, že ŽENSKÝM se tam dobře hledá a nachází. Solidný, třeba i inteligentní chlap je však na internetové seznamce úplně v hajzlu.

  Ženám i na sebeubožejší, tuctový inzerát přichází kolem 70 odpovědí. Na dobře zformulovaný 200 nebo někdy i 300. S jakou pečlivostí mohou došlé odpovědi pročítat a s jakou seriózností na ně odepisovat je asi jasné... Ale je to vina i provozovatelů seznamek, že nemají nastavený limit počtu odpovědí na jeden inzerát.

  Mužům na slabě zformulovaný nepříjde žádná, na dobře sepsaný, zajímavý, bez pravopisných chyb, příjdou tak 3 někdy 4 reakce. I když muž začne komunikovat, v klidu, na úrovni, tak dvě z žen se obratem odmlčí, bez jakéhokoli pohádání, bez vysvětlení. Z třetí se vyklube chatovací maniačka, která neslepí větu bez hrubky a čtvrtá si plete si, co komu psala a co kdo psal jí... Do tří dnů máte ve schránce opět pusto, prázdno. Jen na seznamce zatím přibylo dalších pět inzerátů od žen, které píšou jak "nemohou nikoho najít" a o jehlách v kupce sena...

  Jsou tam i rekordmanky, které mají za sebou přes 1000 přihlášení na profil. Když si k tomu dosadíte i počet odpovědí, tak už jí teoreticky mohla napsat třetina chlapů z republiky... Chudinka si přesto dosud nevybrala...
  Mnohé z nich prostě víc baví hledat, než nacházet. Uvědomte si tu hrůzu, kdyby někoho hodného, zajímavého našla. Už by pak nemohla každý den pročítat desítky nových reakcí, lichotek, fotek, příp, nabídek k sexu... Nastávala by "nudná" a "úmorná" dřina rozvíjení jednoho vztahu... A kvůli tomu tam přece nepřišly...

  OdpovědětVymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.