Recent Posts

Odhalte snadno a rychle přetvářku! Stačí máloV průběhu tejdne jsem dělal odvoz bráchovi. Byl pozvanej na jednu pracovní akci jako novej pracovník. Co vám budu povídat, chlast udělal svý. Známka toho, že se párty povedla.

Já si ale v ten moment uvědomil, že tyhle seznamovací kalby maj ve skutečnosti ještě druhej účel.Poznejte, co se za lidskou přetvářkou skrývá


Chcete-li blíž nahlédnout do myšlení protějšku, nemusíte nutně znát triky typologie osobnosti.

Bohatě stačí, když lidi pozorujete při nějaký činnosti, do který se musej plně ponořit. V ten moment většinou nemaj prostor pro přetvářku a odhalí vám to, co by si normálně nechali pro sebe.

Těch činností může být mraky:

 • Sport (aktivní, ne gaučovej) 
 • Náročnější manuální práce
 • Účast na nějaké akci, kde se chlastá 
 • Aktivně strávenej výlet, ať jde o kempování nebo sjíždění řeky
 • Atd. 

Proč je to dobrý?


Většina z nás čas od času nosí ve společnosti něco, co bych nazval maskou. Jde o způsob našeho chování na veřejnosti. Naší sebeprezentace.

 • Práce 
 • Pracovní pohovor
 • Randění 
 • Návštěva tchýně :)

Při těchto situacích chceme (většinou) působit dobrým dojmem a zakrýt případný charakterový nedostatky.

Když vám píši tyhle řádky, nebude pro mě problém si hrát na supr frajera, kterej všechno dává jak na běžícím pásu. Můžu vám nakecat totální bludy o sobě samým a nikdo to nepozná. Pokud bych si chtěl držet nějakou online masku.

Ale zkuste mě zaměstnat něčím, do čeho se fakt ponořím a být se mnou naživo. V ten moment prostě moje makovice nebude myslet na nic jinýho a nějaká společenská maska půjde do prdele.


Co z toho plyne?


Kdokoliv kdo pořádá společenský akce pro stmelení kolektivu a má po ruce alkohol, může spojít příjemný s užitečným.

 • Lidi se líp seznáměj
 • Bude prdel 
 • Alkohol odbourá zábrany a vy lidi uvidíte v pravým světle

Nepodceňujte tohle ani u potencionálních partnerů. Mohli byste být kurevsky překvapení, co před vámi ten druhej skrývá. Ne nadarmo se snažím randit u sklenky vína :)


Kam dál?

Odhalte snadno a rychle přetvářku! Stačí málo Odhalte snadno a rychle přetvářku! Stačí málo Reviewed by Lamič on 14:51:00 Rating: 5

12 komentářů :

 1. Je to pravda :) my jsme s mým týmem z Trnavy a s druhým z Bratislavy jeli do Mikulova na ochutnávku vín, teda "teambuilding" :D. Myslím, že jsme se stmelili víc, než kdybychom byli celou dobu na suchu, alkohol tomu dokáže vážně občas pomoct, no i tak kolikrát neodhalí to, jakej člověk doopravdy je :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím souhlasím. Pro stmelení chlast funguje všude. Ať jde o školu, koníček či práci :))

   Podle mě dost záleží na situaci. Můžou být víc otevření v názorech, nemají tolik zábrany. Na druhou stranu lidi v těchto situacích většinou nemaj ani záminku, proč by ti měli dělat něco zlýho, když je dobrá nálada. O tom to ale ani nemusí nutně být :)

   Vymazat
 2. A pak jsou tu ti kteří trpí přehnanou sebekontrolou a prostě pijí s mírou, aby pak náhodou nepili s Mírou se kterým pít nechtějí. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D K těm občas bohužel patřím.

   Vymazat
 3. Na nás, zaryté abstinentky a súčasne odporkyne športu, musíš vymyslieť inú taktiku. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já sexy intelektuálky moc nepotkávám, takže není moc na čem cvičit. Až bude příležitost, něco určo vymyslím a podělím se :-P

   Vymazat
 4. Hele,něco na tom bude.Ale poslední dobou mi příjde,že znám strašně málo lidi, tak ani nemám koho testovat :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je to někdy lepší nevědět si myslím. Svým způsobem klika, že to nepotřebuješ nikde zjišťovat :)

   Vymazat
 5. Jednou se šeredně nevyplatili utopenci před rande... Ta slečna mne nechala u stromu,bylo mi zle, fakt žůžo... Ale nemá mi to proč být líto, zdravotní sestru co ani nezavolá záchranku, fakt ne, díky :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D Aneb budoucnost českýho zdravotnictví v kostce :-D

   Vymazat
 6. Jo, tak pod toto sa podpíšem. Presne tieto masky denne nosí veľa ľudí a je potom ľahké naletieť im na to, akí sú úžasní, neomylní, dokonalí... Nedávno sa mi stalo presne to isté - rok písania si s typkom na facebooku, sadli sme si absolútne dokonalo, vo všetkom sme sa zhodli. Konečne došlo na osobný kontakt a celé sa to zrútilo ako domček z karát. Človek, ktorého som dovtedy považovala za vyspelého s dobrými názormi a triezvym pohľadom na život, sa zrazu premenil na malé povrchné decko, pokrytca a dementa v jednej osobe. A to som k tomuto zisteniu ani nepotrebovala alkohol a iné finty :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak pod tu věc s online přetvářkou bych se podepsal. Přes internet se dá ta vyjadřovácí "tvář" dost nafejkovat. Nevidíš, jak se u toho ten druhej tváří, nevíš, co u toho dělá a pod.

   Obecně mám názor, že tlak a stres je skvělej nástroj na poznání člověka. A živý rande je svým způsobem stresová činnost. Někdy příjemná, někdy méně.

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.