Recent Posts

Amateri.com #1 Jak jsem v kůži amatérky sváděl nadržený chlapyŘekl jsem si, že vám věnuji spešl článek k příležitosti 69696 zobrazení blogu. Průser byl v tom, že jsem donedávna neměl páru, co by bylo správně úchylný.

Pak mi ale jednoho krásnýho večera napsala čtenářka o jejích zkušenostech z erotické seznamky amateri.cz (chcete-li tak ofíko amateri.com). V ten moment zablikala moje blogerská kontrolka. A výsledek?


Na pár dnů jsem na sebe hodil virtuální ksicht sexy dvacítky z Prahy, vyplnil profil a hurá na seznamkovej trh vstříc svódům a nástrahám amatérů. Vždycky mě lákalo poznat, jak to vypadá z druhý strany barikády. A kdo ví? Třeba se u toho naučím nějakej novej oslovovací trik.

Jelikož jsem nechtěl být odhalenej přes fake fotku, hodil jsem ke své dvacítce vypůjčenou fotku od kámošky. Neřeknu, jak se mi jí povedlo ukecat. Pouze prozradím, že jestli bůh měl nějakej přebytečnej materiál na kozy, vím u koho to použil :-P

Po registraci jsem vyplnil seznamkovej inzerát. Žádný cavyky. Mladá dvacítka čerstvě po rozchodu, která hledá náhradu.

Profil na amateri.com. Klikněte pro zvětšení


Odentrováno a čekando. A že bylo na co se těšit…


Jak si na seznamce vedl Lamič v kůži amatérky?


Upřímně? Čekal jsem, že to bude celkem haluz.

Ale že se mi za pět dnů na seznamce ozve přes 300 nadržených hošanů, jejichž rozptyl sahal od gympláckýho panice po dědka na kriplkáře, to mě totálně rozsekalo.Jedno nechápu. Jak může být někdo tak blbej, že úplně cizí „holce“ pošle v první zprávě celý svý jméno, mobilní telefon, přesný údaje o zaměstnání a navrch ještě fotku s ksichtem, kde si honí svýho candáta? Co to sakra je?!

Zas tak dobře „můj“ obličej vidět nebyl. Vždyť jsem mohl být úplně v pohodě příbuzná, spolužačka, kámoška přítelkyně, zmrd bloger. Nevím jak vy, ale já se s přítomností na amatérech zrovna dvakrát nechlubím. 


Jaké to je být ženou na porno seznamce?


Jiný. A tím nemyslím jednodušší.

Když dáte pěknou profilovku a stručnej popisek, zájemci se budou jen hrnout. To se mi jako chlapovi jen tak nestane. A upřímně přiznám – jo, mý ego bylo spokojený, že se ke mně všichni hnali jak ke zlevněnýmu zboží v supermarketu. Jen pech, že šlo zrovna o tu část populace, která má ptáka no :-D

Ale ten výběr? To vám, ženský, fakt nezávidím. Já jako chlap to úplně nemůžu posoudit, protože jsem na krapet jinou výbavičku. Ale vytáhnout z tý hromady nějakého… použitelnýho chlapa musí dát práci. Protože tón těch zpráv se pak začal opakovat víc jak zaseknutá deska.

Za sebe babám doporučuji dát do popisku nějakou otázku, kterou zájemce při oslovení musí zodpovědět do zprávy. Ideálně na začátek. Klíďo i takovou volovinu jako kolik je 1+1. Při pročtení pak podle výskytu odpovědi poznáte, kdo vám poslal kopírovanou zprávu a kdo si ten vás profilovej text alespoň pročetl. Takovej SPAM filtr.

Dejde do infa o sobě něco, čeho se dá chytit. Oblíbená kapela, sport atd. Budete mít větší šanci, že vám přijde něco originálního. Jen nepřehánět s délkou. Text na celou A4 fakt nikdo číst nebude.

A jestli to myslíte s online seznamkou vážně, dávejte kurevskýho majzla při výběru profilový fotky. Ta dělá nejvíc. Klíďo se nechce vyfotit u někoho, kdo to fakt umí. A pro vlastní bezpečí bych na erotickou seznamku fakt nedával ksicht. Nikdy nevíte, kterej blb ze sousedství se tam registruje.

V příští části se pochlubím těmi nejlepšími perlami, který mi do zpráv přišly :-P

Líbilo se? Sdílejte článek dál :)
Amateri.com #1 Jak jsem v kůži amatérky sváděl nadržený chlapy Amateri.com #1 Jak jsem v kůži amatérky sváděl nadržený chlapy Reviewed by Lamič on 15:09:00 Rating: 5

21 komentářů :

 1. Panejo, originální! Teda dědek na kriplkáře mě rozesmál :D :D. Já se na žádný takový stránky neregistruju, takže nevím, jak to u holek chodí. Je to zajímavý si přečíst i o něčem takovym. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dík, jeden z mých lepších nápadů :-))

   Tak zrovna u tak pěkný holky by mě překvapilo, kdyby měla potřebu se na takové stránky registrovat. Ačkoliv už jsem byl i já sám překvapenej. Občas se tam daj najít fakt pěkný kousky :-P

   Vymazat
 2. Heh, Lamiči, ty mě fakt překvapuješ... :D
  Přiznávám se, že i já jsem jednou zkusil, protože jsem chtěl taky poznat jaký to je z druhé strany... Máš pravdu, není moc lehký, ale za zkoušku se nic nedá. Strašně se těším na pokračování - tedy na perly, které ti přišly. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To byl účel. Jsem rád, že to splnil :)

   Já se k tomu ukecával hrozně dlouho, ale nikdy jsem se k tomu pořádně nedostal. Až teď mě chytla nálada, že jsem si řekl - okej, jdu do toho.

   Pak se v příštím díle ozvi, jestli ti do zpráv chodilo něco podobnýho, jako mně.

   Vymazat
 3. Tvůj slovník se tu momalu mění, býval jsi střídmější =D =D Každopádně zajímavý článek (spíš tedy ten příští bude)... Sám jsem se kolikrát bavil tím, že jsem se na anonym chatu vydával za slečnu - to bylo najednou lidí, co si se mnou toužilo psát xD Jáááj...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě pročítej, dokud to jde. Bude to už jen a jen horší :-P

   Hele, já se ten styl snažím hodně rozvíjet. Testuju, co mi vyhovuje a na co reagují čtenář. Prostě nechci být jen průměrnej přizdisráč no :-D

   Hehe, že to zvedlo ego? :-p

   Vymazat
  2. Ego to zvedlo divným způsobem... Byla sranda si lidi jen tak motat kolem prstu =D Já být žena, jsem mrcha k pohledání!

   Vymazat
  3. To si říkám taky, že být pěkná kunda, taky bych byl hrozná svině. Takže neobviňuji ty, které takové opravdu jsou :-D

   Vymazat
 4. Co je to za holku, která vypíše do sexuálních zájmů snad všechno? :D To se divím, že ti to ti chlapi žrali. Jo a pozor, já na seznamce jednoho týpka před lety našla - teď je to můj manžel :) Takže ano, dá se to. Ale nesmí se ta holka prezentovat jako rozhoďnožka :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmíš na to koukat z pohledu baby. Když nadrženýmu chlapovi (kterých je na amatérech hafo) dáš pod nos profilovku holky s velkejma kozama (který jsou vidět), zpravidla sexuální zájmy vůbec nečte. Alespoň já se omezuji na popisek a info, jestli je baba teplá, nebo ne :-D

   Tak to přeji, ať to klape. Určo se to dá. Ale podle mě je to dost náročný z pohledu chlapa zaujmout. Čím zaujal? :)

   Vymazat
  2. Tak to nevím, proč jsem si vždycky dávala tolik práce s vyplňováním profilu :D

   Ten můj chlap nebyl hovado. Většinou se tam totiž vyskytují hovada, nadrženci a blbečkové. Poznáš je tak, že stojí u nablýskané káry nebo na dovolené u západu slunce, mají nagelovaný nebo vyžehlený vlasy a na něco si hrajou. Píšou většinou "Ahoj, jak se máš?", "Ahoj, jsi moc krásná, nezajdeme na kafe?" a nebo "Ahoj, právě se mi postavil, přijdeš mi ho vyhonit?" :D Většinou ale s hromadou pravopisných chyb.
   Ten můj byl normální a třímal v ruce obrovskej meč. To mě zaujalo, protože z jeho profilu bylo vidět, že má zajímavý koníčky. Tak jsem mu napsala a ukecala jsem ho, ať se mnou jde ven :D. Kupodivu se nechal!

   Vymazat
  3. Kvůli dobrému pocitu :-P

   Tak to je vidět, že jsi byla na seriózní seznamce. U amatérů poznáš hovada tak, že mají na profilovce vyfocenýho ptáka či prdel :-D V kontextu s tím mi přijde legrační, když zmiňuješ ten obrovskej meč v ruce, ale chápu, jak to myslíš.

   To jsi dobrá, protože z okolí vím o málokterých holkách, které přímo oslovují. Raději si vybírají ze zájemců. Ale chápu, že jak někdo působí normálně, v bandě těch trotlů vynikne. Jde o priority :)

   Vymazat
  4. Jasně, to s tím mečem mi došlo, už jak jsem to psala :D.

   Já byla ještě na Líbímseti.cz, když prožívalo svou zlatou éru, někdy kolem roku 2007 :D. Tam chodily fotky penisů akorát do zpráv :D.

   Vymazat
 5. Co je to za holku, která vypíše do sexuálních zájmů snad všechno? :D To se divím, že ti to ti chlapi žrali. Jo a pozor, já na seznamce jednoho týpka před lety našla - teď je to můj manžel :) Takže ano, dá se to. Ale nesmí se ta holka prezentovat jako rozhoďnožka :D.

  OdpovědětVymazat
 6. Odpovědi
  1. Díky :) To já taky. Jen je to první článek, u kterýho fakt uvažuji, zda nepořídit to pop-up okno 18+, protože některé ty zprávy jsou fakt přes čáru :-))

   Vymazat
 7. Tobě to zvedlo ego, i když jsi věděl, že ti páni na tebe reagují na základě fotky někoho jiného? (čert vem, že to byla slečna) :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jasný. Víš jakej to byl supr pocit, když tě jako chlapa všude odmítaj a najednou ti lítá x zpráv denně bez toho, aniž bys hla prstem? :-D

   Vymazat
  2. No jo, ale kdybych věděla, že to vlastně není kvůli mě, tak by to na moje ego nemělo vůbec žádný efekt, proto se tomu divím :D

   Vymazat
  3. Co dodat? Ta lampa, která mi v noci spadla na palici, asi dělá svý no :-D

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.