Recent Posts

Nejhorší prázdniny, jaké jsem kdy zažilTuhle se jedna holka válí u moře, támhle další frajer jezdí po cizině na motorce. A já? Já jim všem kurevsky závidím. Proč? 


Můj život se scvrknul do totálně asociálního koloběhu ve znamení postel – autobus – knihovna – autobus – postel. To všechno kvůli pitomé bakalářce a vlastní blbosti. 

Blbě jsem si to celé načasoval. Vinou vlastní neschopnosti teď na poslední chvíli doháním, co se dá. Štěstí se na mě usmálo alespoň v tom, že jsem v poslední moment šlápnul na plyn a většinu bakalářky dopsal. Vedoucí s obsahem souhlasí. Jde jen o to upravit stylizaci a dopsat pár drobností, které chybí. 

Průser vidím v tom, že následující měsíc vinou šprtání na státnice nebude o moc lepší. Začíná si to na mě vybírat svoji daň. Jsem nevrlej, nemám na nic chuť, vypadám bledej jak stěna. Svalovina šla komplet do hajzlu a vidím to tak, že budu muset jít s váhami zas na začátek. O seznamování ani nemluvě. Vůbec na ženský nemám náladu. 

Postrádám chuť na jakékoliv kloudnější psaní. Mám strach, aby mi neujel dobře rozjetej vlak, kterej jsem s blogem nastartoval. Klika, že včera pomohli soudruzi z Ruska a hromadným náletem mi zvedli návštěvnost jako prase :-D

Užívejte dobře prázky. A pamatujte – neodkládejte věci na poslední chvíli :-P
Nejhorší prázdniny, jaké jsem kdy zažil Nejhorší prázdniny, jaké jsem kdy zažil Reviewed by Lamič on 13:45:00 Rating: 5

16 komentářů :

 1. Všichni na to Rusko hází špínu, a přitom ti tak krásně zvedlo návštěvnost, pche :D
  Já zas závistivě koukám na fotky ostatních proto, že jsem se na skoro celé dva měsíce upsala k práci, abych si vydělala peníze, který pak utratím za jeden týden, až zjistím, že mají někde levné letenky, jízdenky nebo objektivy :D
  A tak teď kvůli tomu sedím každý den, ráno nebo odpoledne, v práci, doma se cpu sušenkama a přemýšlím, místo toho, abych si užívala svého mladí, jestli má můj život ještě smysl :D
  Kracmarovat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky řešení. Otázka, na jakou cestu a kam šetříš. Leť do Tunisu, tam to bude teď nejlevnější ze všeho :-D

   Vymazat
 2. Kámo mě taky vzali rusové útokem! Tolik k mojí představě výjimečnosti :D :D

  OdpovědětVymazat
 3. Kámo mě taky vzali rusové útokem! Tolik k mojí představě výjimečnosti :D :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D Hoši z východu jsou féroví a všechny objížděj stejně :-D

   Vymazat
 4. Neujdenie dobre rozbehnutého vlaku sa dá dosiahnuť tým, že má človek aspoň tri ďalšie príspevky v zálohe. Pred publikovaním ich už stačí len prečítať a prekontrolovať. Osobne si neviem predstaviť tvoriť spôsobom, že čo napíšem, to hneď hodím na web a nič ďalšie už v rezerve nemám. Bolo by to pre mňa veľmi stresujúce a okrem toho, každý text musí pre publikáciou odstáť a byť upravený.

  Ale myslím, že máš stále menší problém ako tí, čo usilovne dodržujú kvótu jeden príspevok týždenne a čitatelia nikde. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je otázka přístupu. Pro mě vždy bylo jednodušší napsat článek, den ho nechat odležet a pak ho druhej den vydat. Beru to jako psaní pro radost a od jisté doby nechci psát pod nátlakem nutnosti. Tvůj přístup ale určité má nesporné výhody :)

   To stoprocentně. Na druhou stranu kam návštěvnost nemůže, tam Rusák pomůže :-D

   Vymazat
 5. Však počkej, vrátim se do Prahy, s Tomínem domluvíme nějakou slezinu a užijem si toooo =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokusím se připlazit! :D

   Vymazat
  2. Dede, tak tomu se říká výzva :-P

   Tome, tě kdyžtak donesem :-D

   Vymazat
 6. A já u Ruska neměla ani blbou jedničku -_- Ale Irsko mě nějak navštívilo, i když rozhodně ne v číslech jako máš ty.
  Každopádně ti přeji hodně štěstí a pevné nervy! :)

  Gabux

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono jde patrně o vyhledávací robůtky, takže není moc o co stát.

   Díky :)

   Vymazat
 7. Jaj, kamarádka se teď trápí s diplomkou, taky jí čekaj státnice a je na tom možná ještě hůř jak ty, jestli tě to aspoň trochu uklidní ;D
  Jinak strejdové z Ruska mě taky poctili svojí hojnou návštěvou, ale prej jsou to fakt nějaký roboti..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já už mám kvalifikační práci napsanou. Jen se dokopak k těm státnicím nějak :-D Díky za uklidnění.

   Jop, taky jsem někde četl, že šlo jen o vyhledávací roboty. Ono by taky bylo divný, kdyby počet návštěv x násobně překonával množství návštěv z odkazů.

   Vymazat
 8. Naozaj netuším čo to s tými bratmi Rusmi znamená, ale sa teším, že i ja som si našla 42 pozretí. Nie je to tak veľa ako u teba samozrejme, ale každý laik sa počíta.
  Inak s tou bakalárkou ti nezávidím, ja som na výške patrila medzi šialencov, ktorí sa snažili urobiť všetko v termíne či predtermíne, len aby som mala tri, štyri mesiace prázdnin a mohla sa vyvaľovať s knihou v ruke (nie odbornou ale nejakým fajným románom), alebo chodiť s kámoškami na pivo či diskotéky a kúpaliská, výlety, koncerty, festy a samozrejme na brigády, aby som na to všetko mala peniaze. Takže ti držím palce, aby si to všetko dohnal a potom si užil vyslúžený odpočinok. Nemusíš k moru, naša dovolenka vypálila dosť na hovno a radšej by som strávila ten týždeň na chalupe, ale to neznamená, že tebe to nevyjde.
  Takže zamakaj a potom sa kvalitne ožer. Pomáha to, ver mi. Mám už niečo za sebou, ale nepatrím do starého železa :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prej jde o nějaké online robůtky, kteří procházej různý stránky. Nic extra hroznýho nakonec :)

   Díky. Můžu si za to sám tím, že jsem si to blbě rozvrhnul. Alespoň mám poučení pro příště. Uvidím, jak se to vše nakonec vyvine. Ale rád bych už trošku víc i zevlil po tom všem :)

   :-D Rozkaz.

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.