Recent Posts

Jak se zvrhla noc se sexy brunetkouKdyž je poblíž alkohol, bývá obvykle veselo. 

Když je ho hodně, občas se to i zvrhne. 

A když poblíž sedí sexy brunetka? To máte hned o zábavu postaráno. 

Tomáš Hořejší, autor blogu T.H. Svět, o tom ví své. Dnešním guestpostem se s námi rozhodl  podělit o svůj zážitek. Jak to nakonec dopadlo? O tom se dočtete níže :)


Dovolte mi pár slov pro ty, kteří mě zatím neznají. Jsem Tom, nejčastěji mě najdete v Českých Budějovicích a ještě před rokem jsem byl fakt cvalík. Dnes jsem o třicet kilo lehčí s podstatně vyšším sebevědomím a s touhle historkou už jenom bavím svoje okolí. 

Příběh, který pro vás mám se stal zhruba před dvěma lety. V neděli večer jsem se dovalil na byt, hodil tašku s čistým prádlem do skříně a šel si plánovat dnešní večer v klidu doma u filmu. Druhý den jsem školu neměl, tak si říkám jak si pěkně pospím. 

V tom mi zazvoní telefon. Spolubydlící Jirka. 
,,Čus, nejdeš s náma na pivo?" 
,,Kdo je to my? Moc se mi nikam nechce." 
,,Já s Kamčou a její kámoška Péťa. Je singl vole, pěkná a potřebuje zabavit." 

Co vám budu povídat, za 10 minut jsem byl na cestě do baru. 

Péťa byla pěkná, malinká, hubená, tmavovláska, prostě takovej ten typ holky u který si člověk řekne: ,,Jó hochu, tak přesně na takovou ty nemáš."

Sedli jsme si, seznámili se a jak jsme si tak povídali a popíjeli, začínala mi být fakt sympatická a byla s ní sranda. Po chvíli dostal Jirka nápad že si zahrajeme šipky, tak jsme si šli zaházet. Jak jsme se tak střídali, občas kolem mě Péťa prošla a přišlo mi, jako že mi sahá na zadek. ,,Klid, co by na tobě viděla. Po tobě holky nejdou.", říkám si v hlavě. Když mi po pár hodinách seděla Péťa na klíně a povídá mi, jak se těší až se ke mě půjdeme ,,podívat na film", začínal jsem mít podezření! :D 

Jirka správně pochopil situaci, sebral Kamču a odešli s tím, že jdou spát k ní, takže mám byt volnej. Péťa chtěla ještě posedět, objednala si další vínko, cigára a sedíme dál. 

,,Nemáš zapalovač?"
,,Nene, já nekouřim." odpovídám. 
,,Tak já si skočim na bar pro zapík a půjdeme k tobě jo?" 

V ten moment jsem fakt nechápal jak je to sakra možný! Já takovýhle štěstí prostě nemívám! Sedím u stolu, tetelím se radostí jak malý děcko nad pytlem lízátek a najednou slyšim řev od baru. 

,,Tak si ty sirky strč do prdele! Já chci zapalovač! K čemu mi jsou nějaký posraný sirky!" 

Nakouknu tam a vidím Péťu jak řve na barmana, háže po něm umělý palmy a rozkopává barový židle všude po lokále. Barman přeskakuje bar a řve na mě ,,ať si tu vožralou děvku vodtáhnu nebo mi rozbije držku!" 

Silně nechápu. No co, tak má holka asi blbej den a prostě jí něčim nasral. Stane se. Platím za ní celou útratu, hlavně ať už jsme pryč a táhnu jí ven, přičemž ještě stíhá rozkopat hromádku dříví připravenou u krbu. 

,,Si řikal že tu někde bydlíš co? Jdeme k tobě, chci čurat!" 

S hubou dokořán kývám a ukazuju na vchod do paneláku pár kroků od baru. 
,,Hele, jsi v pořádku? Co se ti stalo?" 
,,Co je ti do toho? Ty vůbec nevíš jaký to je! Jdeme k tobě, potřebuju čurat a jdu domu!" 

Cestou nahoru výtahem se opírá v rohu, stát už nedokáže, a kouká mi do očí. 
,,Ty seš takovej ubožák. Ty seš tak trapnej! Co si jako dokazuješ?" 

Fakt nemám slov a jen chci aby tohle už skončilo. Došlo mi, že z tohohle už zářez asi fakt neuhraju. 

Teď si nejspíš říkáte že byste se na ní už dávno vysrali, ale já byl v ten moment tak zblblej, že jsem jí chtěl alespoň doprovodit na správnej bus. Slečna se ale rozhodla, že nepojede přímým spojem a bude doma za tři zastávky, ale že se domů dostane busem co jede na opačnou stranu, pryč z města. 

Jelikož ale byla buchta fakt na plech a evidentně né úplně psychicky v pořádku, rozhodl jsem se zavolat Kamče jestli s náhodou někde s něčim neléčí. Když Péťa odmítala mluvit už i s ní, domluvili jsme se, že jí nějakým způsobem dostanu alespoň na správné sídliště a tam už si jí převezme a dostane jí domů. 

Podle toho co následovalo bych si tipnul, že slečna je vyznavačkou adrenalinových sportů, jelikož se rozhodna ztratit se ve 3 ráno v nebezpečné cikánské části města a následně další 2 hodiny jezdit zmateně po městě a skákat z jednoho busu do druhého. Když jsme kolem páté ráno dorazili konečně k jejímu sídlišti, měl jsem na krku už hromadu kreténů, idiotů, chudáčků a spoustu další verbeže co stihla vysypat ze slovníku. 

Naštěstí se mi povedlo domluvit se s Jirkou a Kamčou, kteří už čekali na zastávce. Jakmile Péťa vyskočila, zařvala ať jí necháme být a utíkala kamsi do tmy. Na to už jsem neměl síly. Vyslechnul jsem si od Kamči velkou omluvu za její chování a rozeběhla se za ní. Na zastávce jsem zůstal sám s Jirkou. 

,,Jdeme na to pivo?", ptá se sklesle. 
,,Ty vole! Na panáka! A platíš!" 

Dalších pár hodin jsme strávili v prvním nonstopu kde měli jégra a upravili jsme se tak, až nevim jak jsme se dostali domu. 

Takže abych to shrnul. Potkal jsem fajn holku, který tak trošku mrdlo, zdemolovala půlku baru, titulovala mě jak nikdo, počurala mi prkýnko a utekla do noci. Já, díky její útratě o litra chudší, s pořádnou kocovinou, ale poučenej do příště, že srát na hlavu už si fakt nenechám... Tomáš Hořejší bloguje na webu T.H. Svět. Vedle svých zážtků ze života píše o cvičení a zdravým stravování. Že nejde o zbytečné bláboly dokazuje fakt, že tenhle frajer zhubnul neuvěřitelných třicet kilo za pouhé čtyři měsíce.

Jo a bacha, holky. Prej je svobodnej :-P
Jak se zvrhla noc se sexy brunetkou Jak se zvrhla noc se sexy brunetkou Reviewed by Lamič on 15:13:00 Rating: 5

14 komentářů :

 1. Tak tohle je úžasná story! :D I když je mi Toma samozřejmě líto :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budeš se divit, ale takových zážitků mám v zásobě celkem dost! :D Musíte na Lamiče zatlačit aby mě sem pustil častěji ;)

   Vymazat
 2. Tome, je mi tě upřímně líto :D Ale tohle mě teda fakt pobavilo, díky za zpříjemnění večera :D

  Gabux

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky už se tím dneska už jen strašně bavim, ale v ten moment se mi chtělo fakt umřít! Jsem rád, že nynější účel plní historka na 100%. ;)

   Vymazat
 3. To jsem zhltla jak nikdy nic! :D čekala jsem happy end.. a dočkala se. Díky bohu, žes s takovou pipinou neskončil, Tome, a neprojevil se tenhle její kolotoč až později. Jinak poznámka pod čarou; brunettes do it better! Jen abyste věděli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen se neboj, od téhle slečny jsem se dost poučil a hned na začátku se z každý další snažim dostat maximum aby se pořádně vybarvila :D I když...párkrát jsem se ještě nachytal, ale o tom třeba někdy jindy ;)

   Vymazat
 4. Zajímalo by mě, jetli se s ní ještě někdy viděl a když jo, jak se tvářila :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No hele asi za dva týdny jsem jí psal. Chvíli komunikovala, ale jakmile zjistila kdo jí píše, přestala reagovat. Asi jsem byl já ten špatnej! :D

   Vymazat
  2. Seš přece "ubožák" a ještě k tomu "trapnej". Co bys čekal? :-D

   Kurňa, já ten článek čtu už popátý od vydání a furt se tlemím stejně.:))

   Vymazat
  3. Jen si kopni do mrtvoly! :D

   Vymazat
 5. No jasně, že si za to mohl ty Tome. Neměl si zapalovač! Kdybys měl zapalovač, slečna nejde na bar, tam jí nenaserou, nerozkope bar, nevyhodí vás. A kdybys jí nenalejval, nechce se jí čurat, nejdete k vám, neni ožralá a nemrdne jí! Prostě všude na těch internetech píšou, že za všecko můžou chlapi a tady je důkaz.
  Né, samozřejmě si dělám srandu. Ale tohle mě fakt bavilo číst! ;D Sakra Tome, takový články házej i k sobě. Sice se to moc nehodí do tématu tvýho blogu, ale jako pestrá vsuvka naprosto bombový! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. Čistě ze zvědavosti, zaujal tě víc obsah nebo styl psaní? Zvažuju právě jednou za čas něco takového vypustit.

   Vymazat
  2. Tak obsah mě zaujal na první čáře, to bezesporu ;D .. ale styl, jakym jsi historku psal to jen podtrhnul. Obojí se to tak nějak skvěle doplnilo, že ikdyž to čtu už potřetí a vím co přijde, stejně se nemůžu přestat tlemit :D

   Vymazat
  3. Super! Tak vím jakým směrem mám našlápnuto. Teď to ještě nakombinovat tak, aby to sedlo i na můj blog ;)

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.