Recent Posts

Proč mi nikdy nešlo balení v hospodách, barech a diskotékáchNe, ne a ještě jednou ne! Randění po hospodách, barech a diskotékách není nic pro mě. Po včerejším vejletu, kdy jsme s kámošem táhli po hospodách až do rána, jsem se o tom zas přesvědčil. Ne nadarmo se říká, že člověk si občas potřebuje nabít držku, aby se mu v makovici rozsvítilo.


Slibnej start


Upřímně? Od tohohle tripu jsem si nic moc v rámci holek nesliboval. Prostě se uvidím po delší době s kámošem, popije se, pokecá se a bude to fajn večer. A že to byla fakt zábavná chlastačka, protože jinak si nedovedu představit, že bych s tím drzým chujem vydržel chlastat do čtyř do rána. Jenže mi to dost otevřelo oči v jedné věci.

Průser nastal v momentě, kdy došlo na téma ženskejch. Večer se rázem zvrhnul na lítání po hospodách, kde by mohly bejt nějaký pěkný kundy. Což zní fajn, že jo? Tím spíš pro mě, když bloguji i o vztazích a kámoš o tom ví. Teoreticky bych měl bejt ideální parťák. Jenže…


Kámen úrazu


Můj největší problém je v tom, že jsem vybudoval blogerský alterego, kdy se profiluji jako vulgární, drzej a škodolibej píčus, kterej si o volným čase dělá prdel z řady lidí napříč Facebookem a Twitterem. S tím, že občas vyplodím nějaký rádoby moudro na blogu. 

Jenže v reálu se takhle moc nechovám. Jsem celkem stydlivej kluk, kterej zas tak moc nevybočuje z davu a má rád svůj klid. A že občas vystrčím růžky? To už se sakra musí sejít dost věcí dohromady.

Tohle a určitá neochota mi pak ve finále kurevsky brání se večer kdykoli jen tak kopnout do zadku a zapnout společenskej a seznamovací mód. Já se prostě neumím jen tak vožrat do nálady, uvolnit se a nezávazně lovit po barech kočky, když fakt nejsem v přirozeným varu, kterej mě táhne.

Teď jsem tam měl kámoše, kterej se chtěl bavit. Jen já si připadal jak totální lama (překvapivě), protože najednou jsem byl okolnostmi tlačenej do něčeho, na co jsem prostě nejsem naladěnej. Nemohl jsem se vůbec k ničemu rozhoupat. Čuměl jsem pak jak vyvoraná myš, když se chlapi kolem mě v pohodě seznamovali a já tam seděl jak pecka a nic. 

Ty důvody vedle slabýho sebevědomí jsou jednoduchý:

 • Ostatní chlapi jsou v náladě a je silnější konkurence
 • Nejsem diskotékovej typ
 • Hlasitá hudba mi hrozně mrví konverzaci
 • Díky čistý mysli se líp seznamuji za střízliva 
 • Na akci většinou holky choděj ve skupinkách a na její prolomení si prostě nevěřím 


Nostalgická vzpomínka 


Hrozně jsem si v ten moment vybavil střední. Tam se mnou taky chtěl spolužák nabalovat náctiletý prcinky a ve finále jsme u piva skončili sami. Mojí vinou, protože já byl totálně nepoužitelnej a on se vždy zachoval jako charakter a nenechával mě samotného. 

Ale sakra, teď jsem o čtyři roky starší a už dávno nejsem náctiletej panic, abych se nezvádl s holkou bavit. Jenže moje sebekritika mě tehdy totálně uzemnila. Díval jsem se na ty ostatní a jak jsem viděl tu lehkost, jak se bavili, seděl jsem jak zařezanej. 
  
Musím se naučit neházet hned flintu do žita a nebrát se moc vážně

Zdroj obrázku:  https://pixabay.com/cs/palec-ru%C4%8Dn%C3%AD-dol%C5%AF-tv%C3%A1%C5%99-emoce-440352/
Proč mi nikdy nešlo balení v hospodách, barech a diskotékách Proč mi nikdy nešlo balení v hospodách, barech a diskotékách Reviewed by Lamič on 17:37:00 Rating: 5

8 komentářů :

 1. Seznamuj se jinde, ne? Kluby a bary jsou na prd, řve tam hudba, nikdo se neslyší a nakonec jde stejně jen o to aby se spolu dva vyspali na hajzlíkách a s trochou štěstí si z toho neodnesli syfilis. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D Ten syfilis mě dostal. Já to tak i mám s tím seznamováním. Prostě mi to prostředí nesedne, ale tak když už byla možnost, tak se do toho holt šlo. Alespoň jsem si ověřil, že to fakt není nic pro mě :)

   Vymazat
 2. Aby ostatní pochopili, ten kámoš jsem byl já. Co se týče tebe: Nemohl jsem se rozhoupat? No nevim kámo kdo mi zdrhnul za ženskou a mě tam nechal samotnýho! Zbytečně se podceňuješ, já se dost bavil a vypadalo to, že ty taky. :D Ale tak já jsem držka ukecaná a když se zapnu tak se bavil nehledě na okolí. Doufám že ty ten večer nebereš jako fail! :D

  Tom z TH Svět

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bylo z mojí strany tak trošku výsledek okolností, protože mi bylo blbý tam jen tak sedět a čumět, jak ostatní pařej. A ona zrovna byla poblíž no. Stejně bylo vidět, že nemá zájem, ale tak alespoň se pokecalo pro jednou s někým střízlivým :-P

   Já se bavil spíš přes ty kravinky okolo. Ten večer spíš beru jako určitej fail z mojí strany co do seznamování. Jinak to bylo určitě fajn a těším se, až zas někdy dáme spicha.

   Vymazat
 3. ... a proto jsem takovýto způsob seznamování zavrhnul. Stejně to mám i já, takže naprosto chápu.

  Zprávař

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě těší, že v tom nejsem sám :)

   Vymazat
 4. Člověk se má seznamovat v prostředí, kde se cítí přirozeně. Já bych si zase připadala jak lama na nějaké rockové nebo metalové párty :-D

  http://mojerande.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednoznačnej souhlas. Na druhou stranu dokud to nezjistíš, nevíš, co ti sedne. Případně kdo na tebe sedne :-P

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.