Recent Posts

Jednoduchej trik, jak oslovit holku přes flaškuNe, nejde o to holku ožrat. Myslím teď obyčejnou flašku. A je fuk, jestli je od vína, vody, džusu a já nevím čeho. Pro bezpečnost všech okolo zkoušejte jen s plastovou a ne skleněnou. Výborným způsobem tím můžete navázat naprosto nenuceně kontakt. 

Jak?


Jak jsem na to přišel


Tenhle trik mě napadl úplnou náhodou na autobusové zastávce. Seděl jsem na lavičce a zatímco jsem čekal na bus, hrál jsem si s plastovou lahví v prstech. Najednou mi flaška spadla a skutálela se k jedný babče. Ona se usmála (děr v zubech jak v ementálu) a ochotně mi ji podala. 

Já si v ten moment řekl: „Ty vole, proč tohle sakra nezkusit na nějakou mladší kočku?“ 

No a protože mám několik dnů po přijímačkách a neúspěch z předchozího randění už opadl, řekl jsem si, že půjdu trošku zalovit. 


Sexy slečna psycholožka


Seděl jsem ve školní kavárně, ona ob křeslo vedle. Hubená pěkná zrzka s ještě hezčí krátkou sukni. Musel jse ovládat, abych při pohledu na ty pěkné nožky nezačal slintat. :) Četla si nějaké poznámky a já si řekl, že to zkusím. 

Rozmejšlel jsem se asi deset minut. Nakonec jsem se rozhoupal a jakoby omylem jsem upustil PET flašku, kterou jsem držel v ruce. Ve skutečnosti jsem jí hodil přímo k jejím nohám. :-P Pak jsem s úsměvem a prosíkem požádal, jestli by mi ji nepodala. 

Sehla se pro ni (měla fakt supr výstřih) a s úsměvem mi ji podala. V ten moment dala signál, že hra může pokračovat. Průser byl v tom, že já se zas zasekl a nevěděl co dál. 

Trvalo další dvě až tři minuty, než jsem se odhodlal k přímějšímu oslovení a prachsprostě jsem se optal, co to čte tak zajímavého. Opět se usmála naprosto odzbrojujícím úsměvem a pověděla mi, že jde o poznámky na psychologii, kteru studuje. S tím, že dneska píše zkoušku. 

Tak jsem navázal a začali jsme povídat. Napřed obecný témata v rámci školy, pak jsem jí přešli na osobnější věci o co se zajímá a tak. S občasným nenuceným komplimentem. 

Trvalo to celý tak deset minut a moje zelená kontrolka svítila a jasně hlásila – tohle je fakt kočka a ještě pěkná sympaťanda! Už se pomalu chystala k odchodu a vzájemně jsme si vyměnili kompliment s tím, že jsme si dobře pokecali. 

Tak jsem se odhodlal a navrhl, zda by měla zájem si to někdy zopakovat. Pak bohužel řekla ta prokletá čtyři slova, která to poslala do kytek. 

Promiň, já jsem zadaná.

S pochopením jsem přikývnul, ačkoliv mě to kurevsky sralo. Ale s tím se holt nedá nic dělat. Slušně jsem se rozloučil s přáním, ať jí zkoušky vyjdou. O kontakt už jsem ani neříkal. 


Perlička na konec


Živé oslovování má jednu nevýhodu. Když se to posere, je trapný, když potencionální úlovek potkáte znovu.

A co čert nechtěl, já na holčinu narazil po dvaceti minutách na zastávce busu. Tak jsem jí slušně pozdravil a prohodil pár slov ze zdvořilosti, abychom tam neseděli na lavičce jak tichý pecky. Pak nastoupila na městskou a pápá pryč. 

Přemejšlím, jestli má smysl si brát kontakt na zadaný ženský. Podle mě to nemá cenu, protože život je mockrátkej na čekání, jestli se ti dva rozejdou. A trhat vztah, kterej funguje? Na to nemám koule a popravdě ani schopnosti. Na druhou stranu kupa holek říká, že je zadaná, ačkoliv není a jen se ze začátku bojej.

Tak snad příště :)

Nepřehlédněte 


https://pixabay.com/cs/%C5%BEena-pit%C3%AD-l%C3%A1hev-soda-1030872/
Jednoduchej trik, jak oslovit holku přes flašku Jednoduchej trik, jak oslovit holku přes flašku Reviewed by Lamič on 15:29:00 Rating: 5

18 komentářů :

 1. Teda, cool taktika kámo. Tohle je fakt dobrej nápad a to nemusí jít jenom o flašku nebo lahev :) Ale uplně si dovedu představit ty crazy myšlenky při pokývání na znamení pochopení, že je zadaná. Při takovýmhle a vůbec jakémkoliv balení, je to vlastně 50:50 jestli je zadaná, nebo ne, i když vlastně spíš 50:45:5, jakože 50% zadaná, 45% volná, 5% lezba.
  A k tomu kontaktu na zadaný - myslím, že když by byla šťastně zada, tak ti kontakt stejne nedá. A kdyby náhodou dala, tak bys jistě spadl do šuplíku "fajn kamarád". Takže asi tak :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jo, já si říkal podle frekvence tvých článků, jestli ještě vůbec žiješ :-D Díky.

   No bylo to takový dost nepříjemný. Na druhou stranu je lepší dopředu vyložit karty na stůl, než abych se to dozvěděl při nějaké důvěrnější situaci. Ale musím říci, že se mi ještě nestalo, aby mi holka řekla při seznamování hned narovinu, že je lesba :-D

   Jop, to by automaticky byla friendzóna. Na druhou stranu nikdo neříká, že nemůžeš zaujmout někoho, kdo se zase zná s dotyčnou :)

   Vymazat
  2. No poslední dobou jsem jenom tak přežíval, je to v novém článku a něměl jsem moc náladu, ani chuť něco psát. Každopádně, když nepomůže flaška, tak pomůže chloroform :D

   Zprávař

   Vymazat
  3. Koukal jsem a máš tam i koment :) Snad už to bude u tebe ok.

   Prej chloroform :-D Děsně bych na to napsal něco inteligentního, ale nejde mi to :-D

   Vymazat
 2. Za sebe ti můžu říct, že od zadaných holek utíkám co to jde. Jednak nemám tolik sebedůvěry, abych jí přiměl ten vztah ukončit a navíc kde máš potom jistotu, že ti taková holka neuteče za někým jiným když už to jednou udělala, že? A tak se seznamuju, čekám a tiše sedím ve friendzonu :D

  Tom z TH Svět

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono existuje jedno takové menší pravidlo, kdy se vyplatí zkusit zadanou holku svést. Alespoň z toho, co jsem odkoukal ze svého okolí. Jde ale vždy o to, jestli máš koule na to být za svini, nebo ne. Z etickejch důvodů zvážím, jestli takovej článek vůbec sepsat.

   No zrovna u holek mi přijde, že jistotu nemáš v ničem. Proto je máme rádi a zároveň na ně tak často nadáváme :-)) A zrovna u tebe si myslím, že nějaká vážnější známost je jen otázka času. Zrovna z toho, jak tě znám :-P

   Vymazat
  2. Sice nevím podle čeho tak soudíš, ale doufám že máš pravdu. :D Jinak očekávám další slezinu v následujícím týdnu, tak se koukej ozvat! ;)

   Vymazat
  3. Která kočka by neletěla na fitnessáka? :-P

   Jasný :)

   Vymazat
 3. Sorka, ale u mňa by s touto taktikou asi nikto nepochopil. Sluchadla na ušiach, kniha pred očami, neviem či by som si vôbec niečo pod nohami našla. A presne tento problém som mala u svojho chlapa, ktorý bol presne ako ja. Predo mnou za mnou nič a nikto. Ale ja mám našťastie iné zbrane na to, upútať mužskú pozornosť. Tak uznávam, že to asi máme jednoduchšie ako vy. No držím ti palce, možno nabudúce nájdeš nejakú čajočku, ktorá si rada pokecá. A to že je zadaná? Veď určite má aj nejaké kamarátky, ktoré zadané nie sú. Či?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak je jasný, že jak má sluchátka, je to krapet jiná situace. Tam se šance pozitivní reakce snižuje, protože najednou spouštíš obrannej reflex alá "Co se to kurňa děje".

   Podle mě to má každej jinak. U holky jde o to, aby dovedla upoutat chlapovu pozornost a pak to nezvorala, když už se uvolí k oslovení. U chlapa zas naopak, aby dokázal udělat ten první krok on sám a zároveň byl "použitelnej." Těžko říci, co je a není lehčí. :-)

   Jj, s těmi kamarádkami mě to právě taky napadlo. Ale až na jednu výjimku se mi ještě nepovedlo to z mých známostí dotáhnout tak daleko, abych z holky přeskočil na její kámošku.

   Vymazat
 4. No, ze zkušenosti ta čtyři slova nejsou nutně jen signálem odmítnutí. Asi dvakrát jsem jimi taky někoho "odmítla" ale ve skutečnosti mě spíš zajímalo, jestli je ten člověk ochotný se i tak dál snažit. Kdyby byl, tak bych s ním třeba někdy i někam šla nehledě na to, jaká by byla skutečnost a to jestli zadaná jsem nebo ne. Člověk si tak ověří jestli chlápek ještě trochu zabojuje nebo ne. Ale nemyslím že by to bylo pravidlo u každý holky. Na někoho kdo tohle udělá narazíš tak tak u dvou z deseti bych řekla a i to není pravidlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jo a nepřijde ti, že si tím potencionálně zbytečně zabíjíš možnost seznámení? Samozřejmě nevím, o koho v tvém případě šlo, nicméně takhle můžeš odradit fajn partii jen proto, že kluk je charakter a nechce lézt někomu cizímu do zelí. Zas jde o to, jaký typy chlapů preferuješ :)

   Třeba já se rád snažím, protože je nuda, když je vztah zadarmo. Ale život je příliš krátkej na to, aby se trávil čas čekáním na ukončení možného vztahu. Tím spíš, že podle mě se dá přebít současnej přítel jen v jednom jediném případě :)

   Takže pro mě když holka řekne, že je zadaná = to samý, jako že razantně řekne, že nemá zájem. Což zabolí, ale jede se dál :)

   Vymazat
  2. Jednu dobu jsem brala taky zadaný jako nedostupný. Sama když jsem začala chtít jinýho kluka, tak jsem se rozešla, a pak teprve doufala, že by mohlo něco být. Jenže, život mi ukázal, že to může být i jinak. Měla jsem vztah, dlouhodobý, ale se ženatým. Většina chlapů mě brala jako zadanou, a já přitom celou dobu hledala někoho, s kým bych byla radši než s tím ženatým. (ten měl vztah povolený, manželka taky měla přítele, ale rozvádět se neplánovali). Teď po letech jsem se rozhodla s ním rozejít, aby si na mě konečně někdo troufnul. Tak snad... Zadaná nemusí být nutně spokojená, ale lepší je zůstat s bývalým se kterým jí je dobře, má sex, a u toho hledat dál, než být sama, nadržená, slušná, takže bez sexu, a čekat. Silnej vztah nikdo z venčí neohrozí. Slabej je potřeba rozbít.

   Vymazat
  3. Zajímavej názor. Krapet to podporuje moji banánovou teorii. Někdy to blíž rozepíšu.

   Ty tvý poslední dvě věty jsou podle mě jedinej účinnej způsob, jak přebrat buchtu cizímu frajerovi. Ale ne vždy to funguje, jak se pár mých kámošů na vlastní držku přesvědčilo. :))

   Vymazat
 5. Zajímavý blog :-D super články, ať se daří, zdáš se jako milý člověk :) ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, to potěšilo. Milej? Nenech se mást. To dělá jen ten modrej smajlík :-))

   Vymazat
 6. Parádní blog, všechny články jsou super :) jen tak dál! :) tvůj blog se mi moc líbí, dávám odběr! :) jinak taky píšu, tak pokud by ses chtěl mrknout případně mi dát taky odběr, budu moc ráda. :) www.fitfoodhealthy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dík, jsem rád, jestli se líbí.

   Osobně food blogy nečtu, takže to jde mimo mě :)

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.