Recent Posts

Zničil jsem holce vztah. A sere mě to


Každej je plně zodpovědnej za život, kterej vede. Co udělá, co neudělá, jakou cestu vybere.

Když ale dáte lovci zbraň na ulovení zvěře a on místo kořisti zraní sebe, čí je to vina? Nešikovného lovce, nebo dárce zbraně?

Po přečtení pochopíte stejně jako já že:

 • Přesvědčování obvykle vyžaduje čas a menší postupné kroky
 • Jakékoliv hraní s city je extrémně nepředvídatelné
 • Sebelepší zbraň je k ničemu, pokud se s ní neumí zacházet 
 • I když vám dá člověk radu v dobrém mínění, nemusí to být vhodná rada pro vás 

Kam vede nevinná diskuze


Bude to pár měsíců zpět, kdy jsem poprvý ze zvědavosti omrknul server Omlazení. V sekci Deníčků mě zaujalo přiznání holky, která řešila partnerskou krizi. Když to zjednoduším, chovala se na svého přítele dlouhodobě hnusně a on to chtěl skrečnout.

Holka z toho byla celá v prdeli, protože ho měla hrozně ráda (najednou!) a věděla, že vlastní blbostí posílá vztah do kytek. V situaci, kdy měli už společné bydlení. Nevěděla co s tím a ptala se uživatelů na názor.

Většina diskutujících se vyjadřovala ve smyslu, ať se na to vysere, že to nemá cenu a podobně. Z popisovaného chování chlapa mi ale přišlo, že tam ještě svítí jiskřička naděje. Proč?

Když se chcete od holky totálně odstřihnout, jsou určité věci, které jako chlap prostě neděláte. Například vození holky k rodičům, SMSkování s dotazy na práci a aktuální pocity, upřímné objímání, sex.

Ne, nedělám si prdel. Ti dva si to spolu prej i přes rozchod párkrát rozdali. A sex s bejvalkou je pro úspěšnej rozchod asi stejně praktickej jak dieta židákovi v koncentráku.

Závěr jasnej. Chlap je vztahu nespokojenej, ale nemá koule na to holku úplně odkopnout.


Lamičova rada


Já udělal tu píčovinu, že jsem se jí do toho začal montovat.

Doporučil jsem slečně, aby se snažila systematicky chlapovi připomínat šťastné chvilky z jejich dřívějšího vztahu. Bavit se o společných zážitcích, ukazovat mu staré fotky, videa a podobně.

S tím, že pokud by se chytal, tak malinko přitvrdit. Následovaly by nějaké letmé doteky, občasné nevinné pohlazení. A ve správnej čas i trošku využití ženských zbraní. Například v podobě svůdného spodního prádla na správných místech atd.

 Vysvětlení tohoto postupu vypíši někdy příště. V určitých situacích to zkrátka a dobře funguje. Jenže tady se to celé posralo…


Kde se stala chyba


Holka se jednoho krásného večera ze žalu ožrala. Když se vrátila domů, tak jí z makovice zatížené několika panáky vypadla jen poslední část celého procesu. Dala svoje svůdné tanga na pračku a šla chrnět.

Co asi tak napadne normálně uvažujícího chlapa, když holka nechá po flámu na pračce pěkné spodní prádlo? Správně, asi se kurvila s jiným.

Druhej den následoval rychlej proces. Hádka jak svině a její kufry venku.

Co si z toho odnést


  Zpětně si říkám, že ta holka by to s tímto přístupem posrala tak jako tak. Jenže to blbý svědomí tam pořád ve mě hryže. Příště si tedy pořádně rozmyslím, než někomu budu soukromě radit ve vztazích.


  Kam dál?   Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/%C5%BEena-vektor-plakat-pl%C3%A1%C4%8D-obli%C4%8Dej-1302674/

  Zničil jsem holce vztah. A sere mě to Zničil jsem holce vztah. A sere mě to Reviewed by Lamič on 16:45:00 Rating: 5

  27 komentářů :

  1. Můj tatík má jedno pořekadlo, který tu sedí: „Lidi jsou hloupí!" Snažil si se poradit, ale za to, že je slečna hloupá, prostě nemůžeš. Z vlastní zkušenosti vím, že někdy to prostě nevyžehlíš. Musíš mít prostě tak trochu v p*či, pak budeš šťastnej. Sobec, ale šťastnej. :D Pak ti pošlu pozvánku do našeho klubu :D :D

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. To máš recht, že jak je chlap v p*či, tak je šťastnej :-D

    Jak jsem psal výš, ta ta holka by to fakt asi posrala stejně. Když se nad tím tak zpětně zamyslím, možná jsem na druhou stranu pomohl tomu chlapovi. Ale to už se asi nikdy nedozvím :)


    Vymazat
   2. Chlapci moji zlatí, dovolím si taky přispět svojí troškou do mlýna. Já to měla takhle obráceně, můj první přítel byl na mě strašně hnusnej, ale vždycky, když jsem předvedla jen náznak toho, že bych to chtěla ukončit, najednou jsem byla miláček láska sluníčko princezna, ale za pár dní (čtěte: další den) to bylo zase v háji.
    Podle mě na tyhle typy vztahů-nevztahů prostě funguje jenom definitivní rozhodnutí, který to celý utne, žádný plácání se v tom jako tenhle kluk nebo já v mym prvnim vztahu. Tak, jako ona udělala něco zásadního a on jí sbalil kufry a vypakoval, tak přesně u nás ve vztahu bylo zásadní to, že jsem začala hrát hokej, s chlapama v týmu, jediná holka. Ti chlapi byli dospělí, měli rodiny, mně bylo tou dobou asi 15, no a bývalému přítelovi se nelíbilo, že trávím čas dvakrát týdně na ledě místo s ním. Začal si vymejšlet různý důvody proč mu to vadí, říkal mi věci typu "hm, jestli ti končí trénink až v 11 večer tak to už budu mít v posteli dávno nějakou jinou holku", etcetera. Tak se mě jednou takhle po neskutečnym výbuchu emocí (z obou stran) zeptal, ať si vyberu, jestli on, nebo hokej. Tak jsem to utla tím, že jsem se ho zeptala, kdy si přijede pro věci. A bylo vystaráno, a doteďka jsem na sebe za tohle pyšná, protože hokeje bych se nevzdala za žádnou cenu :D.
    Tak jsem to trošku popsala na mym příkladu... na tohle podle mě neexistuje jinej lék, než prostě něco zásadního, co to utne. Ještě líp, když si ti dva takhle vzájemně pomůžou (ona tam nechala kalhotky, on jí sbalil saky paky a adieu). A ona byla hloupá, však když si neváží svýho přítele a je na něj hnusná, ale zároveň o něj nechce přijít (proč asi? Protože má doma jistotu, která na ní čeká), tak dobře jí tak. :) Howgh!

    Vymazat
   3. Díky moc za velice podnětný komentář :)

    Musím říci, že celkem působivá zkušenost. S tím definitivním utnutím to sedí jak prdel za záchodový prkno. Ten kluk to měl ideálně ukončit úplně. Žádný polovičatý řešení. Pak se v tom akorát víc plácali a oddálili nevyhnutelný.

    Nicméně pro mě je to nová věc k poučení - neradit někomu, když to není eticky korektní (pro mě). Osobně jsem cítil, že nejideálnější by bylo, kdyby to oba trhli, ale moje dobrý já mi nedalo. Nakonec to stejně šlo do háje :)

    Vymazat
   4. Pro dobrotu... víš jak se to říká :) já kolikrát taky radila lidem, nikdy ne se špatnym úmyslem a jak jsem dopadla. Pak všichni házeli špínu na mě, že "já jsem jim to řekla" ALE to, že udělali úplně něco jiného, než jsem jim poradila, to byla věc druhá :D.
    Děkuju za odpověď mimochodem :)).

    Vymazat
  2. Nemyslel jsi to spatne, ta holka byla evidentne hloupa uz sama od sebe a to, ze nepochopila, nebo spatne pouzila tvoji radu, za to ty fakt nemuzes :)

   Zprávař

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Na tom něco je. Jen si zpětně říkám, že jak něco budu takhle soukromě psát, raději jí popíši jen tu elementární fázi a nebudu to posouvat dál. :)

    Vymazat
  3. Nalejval jsi jí panáky? Nenalejval? Tak to nemůže být tvoje vina. Kdyby se rozešli třeba až za půl roku, tak by to byla "tvoje vina" úplně stejně. Vždyť ty jsi přeci radil té slečně, jak si udržet chlapa.

   Holka je hloupá, když se radu chce a pak se jí neřídí....

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Jasný no. Tam jde o to, že některé vyjednávací nástroje, které znám, jsou hodně silný a prostě je kravina dávat tank někomu, kdo ho neumí ovládat. To jinak než průserem dopadnout nemůže :)

    Vymazat
   2. Víš co, já nosím krajkové kalhotky, protože se mi líbí. Nenosím tanga, protože mi nepřijdou poholdné. Nosím punčochy na podvazky... a je mi to jedno, jak to v kombinaci s krajkovými spoďáry vypadá. Konec příběhu.

    Tank sám o sobě nevadí, dokud se nerozjede. Že se ten tvůj rozjel, to bylo asi značné nedopatření. :)

    Vymazat
   3. Hmm, to zní dobře. Jen jestli nekecáš. Chcem fotku :-P

    Vymazat
  4. Kde je jako logika? Tanga na pračce = sex s jiným? V jakým jsme to vesmíru? Myslím, že existuje alespoň sto reálnějších a rozumnějších důvodů proč by mohlo být prádlo na pračce. Když přijdu domů, jdu se umýt, tak taky házím věci co chci nechat vyprat k pračce. Mohla je tam dát, protože to ožralá cestou z kalby prostě nedonesla... a to mi všechno prostě přijde reálnější. Klahotky na pračce jako jasnej důkaz nevěry? :D Fuck logic. :D Nechápu. Zrovna tak se mohla kurvit s někým a tangáče nikdy na pračku nedat. Přišlo by se na to? Těžko. :D To je tak směšný.

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Chlapskej mozek je taky něco extra, neboj! :D O důvod víc číst Lamiče, abys to lépe pochopila. :D :D

    Vymazat
   2. Tallcy 7. května 2016 21:48
    Představ si, že máš s přítelem totální krizi. Seš na něj děsně nasraná. Důvěra je na kahánku, sama váháš, jestli to s ním ukončit, nebo ne. A najednou se večer vrátí domů a ty bys v jeho bundě našla otevřenej balíček od kondomů.

    Nechme teď stranou, jestli bys ho šacovala, nebo ne. Mohl mít taky x důvodů, proč se mu to mohlo stát. Jenže jak lidi chytnou emoce a city, většinou moc nekoukají napravo a nalevo.

    U těch kalhotek jsem myslel takový ty s krajkou, poloprůsvitný atd. Zkrátka to, co si vezmeš do postele, abys udělala partnerovi radost, ale většinou to běžně nenosíš. Alespoň o takové holce nevím :)

    T.H. 7. května 2016 21:57
    U nás je podle mě hrozně průser s chlapským egem. Na toto téma jsem psal guestpost pro jeden blog, takže jestli by tě ten článek zajímal, hoď do sledování můj Faceboo, Twitter nebo Google+, kde o tom budu informovat, až ten článek vyjde.

    Vymazat
   3. Jo, asi bych byla nevrlá, to samozřejmě, ale chtěla bych to alespoň vysvětlit. Mě přijde, že lidi řeší věci moc unáhleně, málo se poslouchají a je to škoda. Byla bych na něj naštvaná, ale chtěla bych od něho slyšet k celé záležitosti nějaký komentář dřív, než bych ho vystěhovala (nebo nevystěhovala).
    Co se prádla týče, jsem asi divná, ale razím názor, že člověk má být hezky oblečen i když to není vidět a to nejen pro druhého, ale i pro sebe. Čili - hezký kalhotky a podprda pro sebevědomí a hezčí den. :D Spousta holek nosí hezký spodní prádlo jen tak, třeba prostě proto, že se jim líbí. Ale to už je jiná diskuze a s opilou nánou a jejím ex už to asi nemá moc co dělat. :)

    Vymazat
   4. Pán. Tolerantní chápavá ženská, která nosí i o volných chvílích sexy prádlo. A ještě je černovláska.

    Tebe by chtěl domů každej chlap! :-D

    Vymazat
  5. Není to tvá vina. Řekl jsi jí, ať se ožere? Ať zapomene na předchozí rady? Ať nechá tanga na pračce? Ne... Tak vidíš! ☺ Nemáš v tom žádnou vinu... :)

   Blogerka Klárka

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. No zrovna to poslední jsem jí radil. Ale v krapet jiným kontextu no. To je ten průser, že každej z nás má odlišný vnímání. Ale s chlastem holt neporadím. To si posrala sama no.

    Vymazat
  6. Holka je jenom prostě dementně jednoduchá a pitomá..

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Tak snad se z toho poučila. Já jo :))

    Vymazat
  7. Nevím, kdo je tady hloupý - jestli ta holka, nebo ten její přítel. Můj názor o hlouposti se spíše naklání k němu, protože on si naprosto vydedukoval situaci a vymyslel si zkreslenou verzi toho, co večer před tím dělala. A vyhodil ji bez toho,aniž by ji dal šanci se obhájit? Tohle je hloupý. A ubohý.

   Ta holka udělala chybu v tom, že si uvědomila, co má, až když se to začínalo všechno srat. Ale to tak většinou bývá.

   Mimochodem, pochybení na tvé straně rozhodně nevidím ;)

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Jak jsem psal výš v koment. To je o citech a emocích. A jak tě chytnou, tak prostě nepřemýšlíš a vidíš jen to svoje. Obzvlášť, když je člověk vznětlivější.

    Na tohle téma asi napíši článek, protože jde o věc, která se sere prakticky do všeho v lidským chování a je dobrý o ní vědět.

    Díky. Tam jde spíš o to, že mě poučilo v pár věcech :)

    Vymazat
  8. Podle mě jsou hloupí oba, svým způsobem. Holka je hloupá hlavně proto, že se ožrala a tím pádem nepřemýšlela. Což je dost pitomé, když je důvěra tak malá. Kluk je hloupý, protože si to nenechal vysvětlit a unáhleně se rozhodl.
   Nemůžu soudit jestli by jim to vydrželo nebo ne, každopádně na tom nesou svou vinu oba. Ovšem ty ji neneseš :)

   Gabux

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. Vina je vždy na obou stranách. Jak na straně ženy, tak na straně tchýně :-D Ale jinak asi máš pravdu. :)

    Vymazat
  9. Přikláním se k názoru, že za rozchod nemůžeš. Ona udělala hloupou chybu, což čas od času udělá každý z nás bez ohledu na to, jestli mu někdo radí nebo ne. A ten kluk zas reagoval neadekvátně. Pokud bere jako důkaz nevěry tanga na pračce, tak jí asi moc nevěřil. A myslím, že vztah bez důvěry by stejně z dlouhodobého hlediska neměl cenu a možná by si nakonec ublížili ještě víc :) Ano, možná by se to zlepšilo, ale myslím, že minimálně slečna by musela začít pracovat hlavně na sobě, aby se nakonec nezačala po čase chovat tak jako předtím.
   Střelenčin průvodce po Galaxii

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. S tou důvěrou máš recht. Bez tý se vztahy držej blbě.

    Ono jde obecně o to, že i jsem se chtěl vypsat i z toho, co se mi nepovedlo plus dát ukázku, jak taková dobře mířená rada může dopadnout :)

    Vymazat
   2. Chápu, že člověka mrzí, když se snaží pomoct a vymkne se to. To je podle mě přirozený, ale věřím tomu, že i něco, co se na začátku zdá strašný, může být nakonec nejlepší věc, co se člověku stala. Třeba to byla pro budoucnost těch dvou ta nejlepší věc :) Ale jinak myslím, že dát ukázku, kam rady můžou vést, není špatný nápad, protože sem tam má někdo nevyžádané razení skoro jako koníček :D

    Vymazat

  Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.