Recent Posts

Co ženy přitahuje na mužích? Upřímné přiznání 11 blogerek


Co ženy chtějí? … 324 000 výsledků.

Jaký muži se líbí ženám? … 672 000 výsledků.

Co ženy milují? … 1 220 000 výsledků.

Strejda Google hovoří jasně. O tohle téma je velkej zájem. A já jsem příliš prospěchářská svině na to, abych toho nevyužil. :)

Dnes na to ale nebudu sám. Pro tento vztahový článek jsem si vybral jedenáctku blogerek, které se vám svěří s vlastními prioritami. Otázka zněla prostě:

„Co tě vzhledově a charakterově přitahuje na mužích?“ 

Výsledek vás možná překvapí.

1. Aneta Šamalová (http://zdravakrasna.blogspot.cz/)
Vzala bych tuhle otázku od nízkého věku, jakožto žena, co má téměř Kristova léta, si mohu sáhnout do hluboké minulosti.

Ve školce jsem měla ráda blondáčky s lehce holčičí tvářičkou a silnou dávkou roštáctví.

Následoval druhý stupeň, divočáci mě nebrali, blond vlásky zůstaly a spíš jsem toužila po inteligenci.

Přeskok na střední školu. Touhy se opět mění. Přitahují mě hnědoocí kluci s tmavou barvou vlasů a smyslem pro humor, taky nějaká ta dravost.

 Po odbití dospělosti jsem už měla téměř jasno: nechci chlapa, co má rád fotbal, nedej bože ho i hraje, nesmí mít dlouhé vlasy a neměl by za žádnou cenu poslouchat metal. (poznámka pod čarou: když jsem si brala svého manžela, hrál fotbal, poslouchal metal a měl dlouhé vlasy)

I když má člověk jasně vybrané hodnoty, nebo drobnosti, od kterých by se rád odrazil, nemusí to hned znamenat, že si tak i vybírá. Dneska již vím, že tvrzení, že si žena volí tak trochu podle vzoru svého otce, má něco do sebe. Shrnula bych to tedy asi takto:

- Měla bych se s ním cítit v bezpečí (a to i při představě situace konce světa, že by si dokázal poradit) - Smysl pro humor
- Použitelnost do praktického života (příklad: znala jsem velice chytrého a studovaného člověka, který však vyhodil vysavač, když už nesál, to, že stačí vyměnit sáček, ho nějak nenapadlo)
- Rodina a vztah k dětem
- Důvěra, musí se mu dát věřit za jakýchkoliv okolností (to samozřejmě platí na obě strany)
- Vzhledově pevnej zadek :D, ačkoliv se pohybuju ve světě sportovních nadšenců a opravdu vypracovaných těl, nijak mě to nebere, já mám ráda jeho tukovej polštář na pupku kam si s chutí položím hlavu
- Měl by mít rád, jak vařím (dobře vařím)


2. Luxusní Micina ( http://luxusnimicina.cz/)Asi před rokem a půl jsem o něčem podobném psala na blogu: http://luxusnimicina.cz/?p=2623. Vyplývá z toho spíše souhrn určitých vlastností a otevřenosti, než konkrétní body. Konkrétní body jsou blbost...alespoň u mě.

Co se týče vzhledu, nemám žádné preference. Chodila jsem s chlapy, co byli menší než já (při mé výšce 180cm a zvyku nosit neustále podpatky je docela těžké, "najít" si někoho vyššího, přidáme-li k tomu fakt, že všechny ty zaprdlé 160cm malé holky chodí s chlapy co mají dva metry), s blonďáky i s muži, co měli vlasy jak uhel a uhrančivé oči jako Petr Čepek... S chlupatými medvídky, "vyrýsovanými" magory i vyzáblinami. Na základě pojmenování je sice jasné, co preferuji, ale přesto všechny tyhle typy se objevili na kratší či delší dobu v mém životě. Fyzický vzhled je fajn, ale to je asi tak všechno.

Ve zkratce tedy charisma (dlouhý, široký, krátkozraký...na tom nesejde, musí mít "to") a charakter. Nezáleží na tom, jak ten kluk/chlap vypadá, ale jak a hlavně jestli to má v hlavě srovnané. Jo a smysl pro humor, protože bez toho by mě do hodiny zabil.


3. Klára Vrbíková (http://sexperimentatorka.cz/)
Prochází kolem, dva metry, působí sebevědomě, má široká ramena a pohled, ze kterého vlhnu v kalhotkách. Přibližuje se. Nádherně voní a má krásný oblek. A pak promluví! Přitažlivost a inteligence jde ruku v ruce. Mohu se zakoukat do výherce genetické loterie a dvojníka Ryana (fuk jestli Reynoldse, nebo Goslinga), ale je to krátkodobá zábava. Jen takový třpyt, který se pod nánosem hlouposti zcela utopí. Čím déle si s takovým člověk povídám, tím horší to je. Potřebuji někoho, kdo mě dokáže bavit vzhledem i charakterem v jeden moment. Když jedno z toho chybí, je to jak jít do IMAXU na vizuálně nejpůsobivější film ověnčený Oscary. Bez zvuku.


4. Týna Fričová (http://sayesss.blogspot.cz/)
Nikdy jsem nebyla tou holkou, co šílí z tohoto a tamtoho kluka, protože má neodolatelně krásné vlasy a šarm. Vlastně mě vzhled nikdy nepřitahoval. Ano, dokážu ocenit hezkého chlapa, ale není to u mě hlavní priorita. Často se mi totiž stalo, že právě ti krásně se chovali jak ti největší arogantní blbci. Nedokážu říct, jaký typ se mi líbí nejvíce. Líbí se mi ale u mužů modré oči a tmavší vlasy. Mě na mužích přitahuje hlavně charakter. Musí mě zkrátka zaujmout. U některých už po pár větách zjišťuji, že si budeme mít o čem říct, u některých to poznám později. na mužích se mi líbí to, že většina se nepřetvařuje a na rovinu říkají, co si myslí. U mužů oceňuji upřímnost a ochotu vždy pomoct. Jistým způsobem mě přitahuje i chytrost a roztomilost. Stručně řečeno: mám ráda zajímavé charaktery, co mají co nabídnout.


5. Barbora Holubovská (http://sisterandbrothersblog.blogspot.cz/)
Kdybych to měla shrnout, tak určitě fakt, že se s ním cítím dobře a dokáže mě rozesmát. Další věc, která mě přitahuje na mužích je jejich inteligence. A v neposlední řadě také to, jak se chovají. Znám velice malé procento mužů, kteří by mě například pustili do dveří a ne mě z nich naopak vyrazili, protože chtějí být venku první. Dokonce se mi několikrát stalo, že dotyčný zastavil před dveřmi a čekal, až mu je otevřu. Co se týče vzhledu, tak nechci, ať to zní jako nějaké klišé, ale na tom, jak dotyčný vypadá, zas tolik ani nezáleží. I kdyby byl sebe krásnější a zároveň by se choval jako hulvát (lepší výraz mě teď nenapadá) a ještě k tomu bych si s ním neměla co říct, tak nemá určitě šanci. Když nad tím teď přemýšlím, tak jsem si vždycky myslela, že jsem na blonďáky, ale v posledních cca 2 letech to už myslím dávno neplatí.


6. Hříšně sladká (https://twitter.com/HrisneSladka)
Co mě přitahuje na mužích? V první řadě to musí bejt muž, žádná parodie. Chlap jak má bejt. Velký svaly a velká boule přes poklopec. Nechci v mužích teď posilovat komplexy, ale prostě to tak je, já kašpárka hrát velký divadlo nenechám. Kdo projde tímhle testem, měl by se umět chovat, i když na jednonoční známosti nikoho z etikety nezkouším. Když mě tenhle vkusně oblečenej a voňavej svalovec pozve do Potrefený husy, bez keců zaplatí účet, dá slušný spropitný a při odchodu mi podrží dveře. Za to já pak podržím jemu. Win-win.


7. Adéla Stinglová (www.jezkovy-voci.com)
Začnu tím, co nás udeří do očí jako první – vzhled. Vždycky se mi líbili blonďáci, a co si tak všímám a bavím se s lidmi, většinou to tak je, že tmavovlasým se líbí blonďatí a naopak. Vzhledem k tomu, že mám 180cm mě potěší, když je dotyčný vyšší než já (doufám, že to můj přítel nečte). Vždycky se mi líbily taky modrý usměvavý oči. A strniště. Mám ráda takový ty roztomilý medvídkovský ksichtíky, no a proti hezkýmu zadku taky nejsem!

Co se týče povahy, nebudu psát, že věrnost atd je pro mě nejdůležitější, to je samozřejmost. Hlavní je, aby mě uměl rozesmát. Jo, smysl pro humor je strašně moc důležitej. A taky se mi líbí, když mě dokáže něčím překvapit, vidím na něm, že se mnou ten čas trávit chce a rád mě představí svým kamarádům a rodině. Když se mnou komunikuje, jsem první za kým jde, když má problémy, když mi dokáže naslouchat a poslouchá i moje únavný kecy o hokeji. Když vím, že nemusím mít strach, že bych o něj přišla, ale zároveň mám pořád chuť se o něj snažit. No a když mu můžu důvěřovat a on mně a má mě má zkrátka rád takovou, jaká jsem, i s tím nespočetným množstvím chyb, který mám.


8. Sue Diamond (http://kissedbybeauty.blogspot.cz/)
Priťahujú ma vysokí usmievaví muži okolo 30-tky s peknou mužskou postavou a širokými ramenami, ideálne s udržiavanou bradou, hnedými očami a tmavými vlasmi. Čo sa týka oblečenia, dávam prednosť uvoľnenej elegancii - košeľa, sako a rifle sú to, čo mám na mužoch najradšej. Z doplnkov vhodne zvolený kožený opasok, pekné hodinky, topánky a kľudne aj nejaká pánska taška, aby nenosil mobil a kľúče vo vrecku. 

U charakteru je pre mňa veľmi dôležitý zmysel pre humor, pretože sranda musí byť v každom veku. Oceňujem otvorenosť a úprimnosť v každej situácii, no a samozrejme zodpovednosť a samostatnosť. Tie by už muž určitého veku mal mať. Nepoznám nič horšie než chlapa, ktorý za mnou behá ako nejaký psík. Kuchárske zručnosti pre mňa nie sú nevyhnutnosťou, ale potešia. Je toho síce viac, čo ma na mužoch priťahuje, ale tento základ by mali podľa mňa mať všetci, ktorí ma chcú zaujať. Ostatné veci sú už len detaily, bez ktorých sa človek naučí žiť.9. Terézia Poláková (http://its-only-about-you.blogspot.cz/)
 Vzhľadovo to bude ťažšie, pretože každý muž má niečo do seba a každú priťahuje na danom niečo iné, mňa musí celkovo zaujať - či je upravený a ako sa oblieka - veľa spraví aj štýl obliekania. Ak sa mi toto na ňom bude páčiť, mám chuť ho spoznať bližšie. :) A na charaktere hlavne ak je srdečný, ľudský, úprimný, ak má zdravý rebríček hodnôt a rozumný. Nezáleží ani tak na výzore tváre či tela, dôležitý je hlavne charakter, ktorý rozhoduje, či ma daný človek bude priťahovať. :)


10. Jana Koplová (http://www.janysin.com)
Ideální chlap je pro mě směsí neodolatelného úsměvu, inteligentního humoru a permanentního adrenalinu v žilách. Na "six pack" si rozhodně nepotrpím, zato zuby - ty zkoumám v prvních vteřinách :-D. Nemusí to být zrovna adept na Nobelovu cenu, ale pokud dokáže mluvit v souvětích má u mě rozhodně body k dobru. Chlap, který o sobě mluví s pokorou, ze kterého nesmrdí ego na kilometry daleko, který se dokáže jeden den rozhodnout, druhý den sbalit a třetí den vyrazit na cestu kolem světa. ;)


11. Catherine Ribbon (http://www.catherineribbon.blogspot.cz/)


Vzhled
Na začátek bych chtěla říct, že je mi necelých 15 let a ještě v tom nemám tak úplně jasno. Každou chvíli se mi líbí něco jiného. Ale jedno mají všichni kluci, kteří se mi kdy líbili, společné - byli jiní než ostatní. Rozhodně se mi (asi jako každé ženě) líbí, když je muž upravený a je vidět, že o sebe alespoň trochu dbá. Protože je fakt nechuť, když jdete na rande s někým, kdo má špinavé nehty, nebo mu třeba i smrdí z pusy.

Ale teď už k takovým těm konkrétnějším informacím. Co se týká vlasů, líbí se mi i ti, kteří mají tmavě kaštanové vlasy, ale i blonďáci, na tom mi nějak nezáleží. Když budu povrchní a budu se zaměřovat jen na vzhled, většinou mě zaujímá oblečení (bože, to zní fakt povrchně.). Nejde mi o to, jestli je to drahé nebo levné, ale jde mi o to, že oblečením se člověk může jakýmsi způsobem projevit - nebo i odlišit. A mně se líbí, když má někdo svůj styl a není taková ta ovečka, která má jen džíny a tričko (samozřejmě mi tento obyčejný outfit nevadí, ale prostě na první pohled nezaujme.).

Na škole teď máme kluka, který se oblíká úplně jinak, než ostatní, barví si hlavu (jednou vyperoxidovaná blond, podruhé černá....) a většina lidí říká: ,,Ten je divnej.", a já na něj jenom koukám a přímo slintám, protože se mi líbí, jak je odlišný. Já jsem prostě sama divná a mám ráda "divné" lidi.

Uzavřela bych to tím, že vzhled pro mě není ale tou hlavní věci. Sice je to takové to klišé, ale povaha je doopravdy důležitější. Upřímně radši nechám nádherného kluka, který je povahově nic moc, než obyčejného kluka, se kterým si rozumím absolutně ve všem.

Charakter
U tohohle mám rozhodně víc jasno než u vzhledu. Líbí se mi kluci, kteří jsou sebevědomí (samozřejmě všeho s mírou!). Nemám ráda takové ty namachrované idioty, ale je prostě tak nějak sexy, když kluk ví, jaké jsou jeho přednosti a dokáže to ukázat. Rozhodně nejsem ten typ, komu by se líbili ti zdrženliví, slušní a stydliví kluci.

Pak mám rozhodně ráda kluky, kteří mají takový ten mega trapný humor typu "tvoje máma", protože ho miluju! :D A rozhodně je super, když si umí udělat i srandu z vážnějších věcí, to je vlastnost, kterou můj "vysněný princ" bude muset mít!


Závěrem


Co si o tomto tématu myslíte vy? Sdílíte názory vybraných blogerek? Preferujete jiné věci?

Pokud se vám článek líbil, budu velmi rád za jeho sdílení. Nezapomeňte dát odběr na mých stránkách na Facebooku, Twitteru nebo Google+, kde informuji o vydání nových článků, případně zmiňuji i drobnosti, které na blog nedávám.

Kam dál? Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/br%C3%BDle-lid%C3%A9-mu%C5%BE-model-tv%C5%AFr%C4%8D%C3%AD-516374/
Co ženy přitahuje na mužích? Upřímné přiznání 11 blogerek Co ženy přitahuje na mužích? Upřímné přiznání 11 blogerek Reviewed by Lamič on 14:41:00 Rating: 5

19 komentářů :

 1. Souhlasím hlavně s Týnou a Adélou. :)

  (A co Co ženy přitahuje na ženách? :P )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. o tom bych se klido taky rozepsala :D :D :D

   Vymazat
  2. Tě klidně, Dede, nechám guestpostovat u mě, jestli bys na to sepsala nějakou pěknou názorovku :-D To bych si taky docela rád početl.

   Vymazat
  3. O tom by som sa rozpísala aj ja (:

   Vymazat
  4. Se klidně pochlub v komentech :) Případně pošli odkaz na článek, pokud bys to publikovala na blogu :)

   Vymazat
 2. Za mě musí být sympatický (i vzhledově), milý, pozorný, vtipný, sebevědomý a hravý (v jakémkoliv slova smyslu). No dobře, se mnou i trpělivý, klidný a tolerantní! :D

  Blogerka Klárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fajne, že si to přiznáš s tím posledním :-D Ale nemyslím, že je to jen u tebe. Moje budoucí partnerka bude muset být taky pěkně trpělivá.

   Vymazat
 3. Ja som vždy patrila medzi divné pretože mne sa vždy páčili tí chlapci ktorí sa nepáčili iným. Ale poväčšine to boli macati tmavovlasi tmavooki s uhrancivym pohladom. Ako ide čas som však prišla na to že trd do vyxoru ak je tupý ako torpedo a jediné o čom sa dokáže baviť je... a tak som vysadila na mozog a inteligenciu. A mám macateho tmavookeho kedysi tmavovlaseho s uhrancivym pohľadom ale hlavné je že má mozog zmysel pre humor dokážeme spolu tlachat celý deň i spoločne mlčať. Ale hlavne mu záleží na mojom šťastí a spokojnosti vo všetkýchsmeroch :-D he. Poviem yto tak. Nemusí to byť práve George clooney avšak musí to byť chlap na pravom mieste. Čo mám z peknej miskykkeď je prázdna? Avšak bohužiaľ u chlapovsa sstretávam práve s opakom. Trd do rozumu hlavne že je sukantna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle mě záleží, k čemu holku (v tvém případě chlapa) chceš. Kdyby šlo o běžnej vztah, tak alespoň já jsem ochotnej přehlédnout nějaké fyzické nedostky. Kdyby šlo jen o mrd, tak zase se nějaké to chybějící kolečko v hlavě odpustí :-D

   Vymazat
  2. Ja neviem ale neviem si ani na mrd predstavit tupeho typka ktorý síce vyzerá ale z ust nevyjde nič inteligentné. Ale je to vec pohľadu. Z vlastnej skúsenosti s chytrejsim chlapom lepší sex. Avšak ja čo sa s mužmi stykam ani vážnejšej partnerke neodpustia kilecko navyše vradku naviac. Asi preto sú v štyridsiatke sami. Ale môj chlap vraví zas žehhlúpu dieru hanba trtkat... našťastie i takí chlapi sú inak by sme my škaredé a inteligentné ostali bez sexu a opustené :-)

   Vymazat
 4. Tenhle článek dokazuje to, co určitě zná každá ženská. Když se sejde s kamarádkama, každá má jiné požadavky. Hledat obecné vlastnosti podle mě moc nejde, spíš by se měly hledat pocity, které žena potřebuje cítit ve vztahu, ale o tom možná někdy napíšu článek, takže díky za inspiraci ;)
  Jen mě zaujalo, že jsou chlapi, kteří čekají, že jim bude ženská otvírat dveře :D Ne, že bych někdy chlapům dveře neotevřela, ale nikdy to neočekávali :D
  Střelenčin průvodce po Galaxii

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pak mi pošli odkaz, docela bych si to přečetl. S tím, že pokud by to bylo dobrý, klíďo hodím odkaz na závěr tohoto článku :)

   A pak se v tom mají chlapi vyznat, když každá z vás chce něco jinýho :-P

   S těmi dveřmi to kámoškám občas taky dělám. Ale spíš z legrace.

   Vymazat
  2. Tak ze srandy člověk dělá i větší prasárny :D
   A upřímně vy chlapi taky chcete každý něco jinýho. Díkybohu jsem zjistila, že rozhodně neplatí, že byste byly všichni na modelky :D
   A hecla jsem se a článek je tady :)
   http://strelencinpruvodce.blogspot.cz/2016/05/co-zeny-pritahuje.html

   Vymazat
 5. Viac-menej sa opakujú stále rovnaké veci: šarm, zmysel pre humor, inteligencia, galantnosť... treba to tu trochu osviežiť. :-) Pre mňa sú u muža dôležité predovšetkým rovnaké hodnoty a ciele ako mám ja. Bez tohto nejaký hlbší záujem z mojej strany nie je možný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop, to je podle mě jedna z nejdůležitějších věcí, pokud zvažuji vážný vztah :)

   Vymazat
 6. Tak na rovinu. Vzdělaný, cílevědomý, ambiciozní, jinak by mě zabil. Hezký. Prostě jo, nechci chodit s plešounem, co má pivas a smrdí, ani se zamrzlým hipsterem, který je chlupatý a hnusný, tak nosí podhol, drn na šošolo a vous (ten si voskuje a kroutí), aby byl aspoň zajímavý. Vítám smysl pro černý humor, notnou dávku cynismu. Mám ráda, když je muž v posteli otevřený experimentům. Jo, mám takového. Ale dlouho jsem neměla a byla jsem NEŠŤASTNÁ! Dávám za pravdu tvému článek o protipólech. Je to blbost. Vrána k vráně...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My bychom si rozuměli. Hlavně s čím černým humorem a cynismem :-P Přeji, ať vám to klape.

   Jsem rád, že se ten článek líbil. Blbý je, že spousta lidí na tu věc fakt věří a pevně si za ní stojí :)

   Vymazat
 7. Nedá mi pod vplyvom nedávnych udalostí v mojom živote spomenúť ešte jedno zásadné kritérium, ktoré dokáže zvýšiť atraktivitu muža v mojich očiach. A tým je schopnosť a ochota ma ochraňovať a brániť. Vlastnosť, ktorú takmer všetci muži, čo som kedy stretla, postrádajú. Ak si muž myslí, že zbalí ženu potom, čo sa nečinne prizerá, ako do nej niekto druhý kope, tak sa šeredne mýli. A ja zostávam v nemom úžase nad tým, že takéto dačo vôbec treba chlapom hovoriť, že si to nevedia v makoviciach pospájať aj sami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tímhle určo souhlas a díky moc, Jani, za tento komentář. Na tohle bych taky někdy rád napsal článek :)

   Tohle je krapet ironie. Chlap většinou chce pro ženskou být ten, kdo ji ochraňuje. Fakt. Ať už jde o rodinnej model, nebo takovej ten pohádkovej vzor ála princ co zachraňuje princeznu. Pokud není vyloženě buran, má to v sobě zakódovaný.

   Průser je, že pokud je zároveň posera nebo mu makovice šrotuje pomaleji, ne vždy přejde od úvah k činům. To si pak každej chlap musí srovnat v makovici sám :)

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.