Recent Posts

Odhalení! Kdo je Lamič?

Už toho mám plný zuby. V předchozím článku jsem poodhalil, že bych rád psal pod vlastním jménem pro jeden online magazín. Blbý je, že si pod ty články ani nemůžu dát odkaz na vlastní web. Vlastně mě dost limitovalo, že žádnou moji oficiální online aktivitu vůbec nemůžu spojit s blogem. Protože jsem anonymní.

Sere mě, že se kámošům nemůžu pořádně pochlubit s mým psaním. Protože jsem anonymní.

Štve mě, že mi nechodí nabídky na spolupráci. Protože jsem anonymní.

A ani nesbalím žádnou blogerku. Proč? Jo, protože jsem anonymní (a modří smajlíci nejsou dost sexy).

Zkrátka a dobře, už mě nebaví žít dvojí život. A tak jsem si po několikatýdenním rozmyšlení řekl, že s tím skoncuji. Půjdu s pravdou ven, risknu všechny hejty a odhalím mé pravé já. Kdo je tedy opravdu Lamič?


Notorický prokrastinátor


Nevěříte? Tady máte odhalené hříchy mého pravého já:

 1. Od léta jsem chtěl nechat opravit klimošku/topení v autě. Až když se mi v prosinci klepaly neteře v autě zimou (i v bundě), uznal jsem, že je ten správnej čas.
 2. Stejnou dobu mám odchlíplou střešní lištu u auta. Dodneška jsem jí neslepil.
 3. Stejnou dobu mám křivý dvířka u vlastnoručně sestavený skříně. Dodneška jsem je nesrovnal.
 4. Od nového roku mi leží na mailu žádost o vystavení faktury pro jeden web. Dodnes jsem ji neodeslal. 
 5. Od nového roku si říkám, že začnu spát guestposty. Až Rolandův článek o blogování ze středy 30. února mě přiměl k tomu, že jsem s guestpostem fakt někoho oslovil. 
 6. Od nového roku si říkám, že se začnu soustavně učit na státnice a přijímačky. Dodnes jsem pořádně nezačal.
 7. Slíbil jsem nejmladší neteři, že jí na svátek něco koupím. Dostala ode mě po měsíci pohádku (kterou prej nesnáší) v den, kdy jsem si k bráchovi šel pro dárek na vlastní svátek.
 8. Trvalo mi 31 dnů od vyhlášení soutěže, než jsem se dokopal k odeslání výherní knížky Terce Vítkové (a tímto se jí veřejně omlouvám).
 9. Omlouvat se po měsíci Marušce Hušákové, že jsem jí brutálně sjel (neplést s ojetím) článek v komentářích už asi nemá cenu.
 10. Po týdnu jsem uznal, že by bylo fajn uklidit z balkonu to triko, které jsem si dával vyvětrat po návratu ze zakouřené hospody.
 11. Čtyři roky a tři učitelky si slibuji, že si začnu pravidelně opakovat němčinu. A čtyři roky a tři učitelky to porušuji.
 12. Angličtinu jsem pravidelněji šprtal naposledy na základce. Čím jsem starší, tím míň opakuji a víc improvizuji.
 13. Abych se improvizačně vyhnul ájině, stáhnul jsem včera Deadpoola, kterého jsem chtěl vidět už od data vydání.
 14. Abych se improvizačně vyhnul němčině, píšu raději tenhle článek (plánovanej od minulého tejdne), než abych šprtal německá slovíčka :-p

A kde je ksicht? 

Nojo, na ten jste čekali, že jo? Jó, to máte smůlu, ještě nepřišel ten správnej čas. Až přijde (jestli přijde), dozvíte se to.

Jo a málem bych zapomněl – APRÍL!

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/lidsk%C3%A9-hlava-%C4%8Dlov%C4%9Bk-samec-lebka-1211468/
Odhalení! Kdo je Lamič? Odhalení! Kdo je Lamič? Reviewed by Lamič on 17:12:00 Rating: 5

16 komentářů :

 1. Já jsem na obličej fakt neočekávala! :D Tak nějak jsem věděla, že nebude.... :D Čekala jsem nějaká fakta nebo tak, což jsi částečně splnil! :3

  Blogerka Klárka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pak jsem rád, že jsem splnil očekávání. :) Jestli tedy fakta, která jsem zmínil, byly očekávaný.

   Vymazat
 2. Celou dobu jsem čekala jen na jedno - a to na Apríl :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já sviňa to dal až na konec. :-D

   Vymazat
 3. Tak to se ti fakt povedlo! Šílené mě to pobavilo. Díky Ti za zpříjemnění večera.

  S pozdravem

  Jennifer Moonenc
  www.jennifermoonenc.blog.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem rád, že se líbilo a není zač :) Třeba se tu někdy něco podobného opět objeví.

   Vymazat
 4. Ačkoliv se jedná o aprílový žert tak tenhle článek uspokojil mou duši a musím říct, že jsem o tebe odhalení nečekala. Pěkně podaný článek! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Příští rok (když budu ještě blogovat) budu muset vymyslet něco víc překvapujícího. Nápadů je dost.

   Vymazat
 5. Asi jsem ti naletěla. Fakt jsem čekala, že se odhalíš. Až na konci jsem si vzpomněla na apríla :D

  P.S. Jsem přesvědčená, že i pouhými psanými slovy můžeš sbalit nějakou blogerku. Akorát bys pak alespoň té jedné (nebo více blogerkám) musel nakonec odhalit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak alespoň někdo :-D

   To je mi jasný, že by asi neklaplo rande, kde bych na sobě měl modrou pleťovou masku. Já to psal pro odlehčení na úvod. V reálu by to určitě nějak šlo. Jen jsem to ještě (když nepočítám jeden copywriterskej experiment) nezkoušel :)

   Vymazat
 6. Myslím, že odkaz na Rolandův web jsi sem nemusel dávat, akorát jsem se tam odklikla a zapomněla napsat komentář tobě :D

  Nečekala jsem, že se odhalíš, koneckonců... apríl, že. A ksicht není důležitý (občas).
  Souhlasím s Nikou, i psanými slovy můžeš někoho sbalit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mu chtěl udělat radost, když mi posílá tak pěkný newslettery. A schválně ho otestovat, jestli můj blog čte a všimne si, že na něj odkazuji :-p

   Na vzhledu podle mě záleží. Jen není vyloženě nutnej pro blogování. Osobně si myslím, že s odhalenou identitou by o blog byl větší zájem a snadněji bych to mohl spojit s jinými aktivitami na webu. Problém je v tom, že bych tomu musel uzpůsobit obsah. A já dávám přednost otevřenému psaní o čem chci, než abych se musel hlídat. :)

   S tím balením je to samozřejmě pravda. Navíc rád s nadsázkou říkám, že u blogování máš výhodu. Podle psaní hned poznáš, jestli je holka úplný tele, nebo ne :-D

   Vymazat
  2. Samozřejmě, že na vzhledu záleží. Na druhou stranu si nejsem s to vybavit někoho, kdo je chytrý a zároveň prvoplánově šeredný, jestli si rozumíme :D

   Vymazat
  3. Tak ale zase se to tak úplně nevylučuje, že jo :-D

   Vymazat
 7. Hej a před srolováním u šipky dolu jsem si řikal: "Teď mu totálně přeskočilo a pod tou šipkou bude jeho nahatá fotka" :D :D Ale nakonec jsem se přece jen odvážil srolovat dolu a nakonec to blo celkem zábavné :D Aprílový článek super :)
  Zprávař

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prej nahatá fotka :-D Já popravdě uvažoval o variantě udělat nějakou parodii na outfit v podobě babičkovských hadrů na chlapským těle. Ale pak jsem si řekl, že bych 90 % blogerské komunity asi fakt hodně nasral, tak jsem od toho upustil.

   Jsem rád, že se líbilo :)

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.