Recent Posts

Vyhlášení výherce soutěže. Kdo ulovil šotka?
 Soutěž ukončena


Mám pro vás dvě zprávy. Ta nejdůležitější je prostá. Šotek je chycenej! Zelenej záškodník byl pevně spoután, zavřen a zakopán hodně hluboko do země. Do míst, kde už určitě bude dělat bordel. Tím tedy oficiálně soutěž končí. A protože jsem na to chytání nebyl tak úplně sám, je třeba dodat tu druhou zprávu. Určit, který práskač si zaslouží slíbenou odměnu. Kdo se nakonec stal šťastným výhercem?

Jedenáct statečných


Přesně tolik práskačů bylo dost zdatných, aby mi prozradili přesné místo, kde se donedávna skrýval šotek. Správnou odpovědí byl článek 10 případů baliče Lamiče, aneb jak nadrženej introvert balí ženský, část první. 


 
Zůstalo ale dilema. Jak ve finále určit, kdo je z práskačů ten úplně nejlepší udavač? Nakonec jsem na to šel postaru. Losem. Hezky vystříhat papírky, popsat, přeložit a následně promíchat v misce. Jo, Lamič je chudej a nic lepšího na losování doma neměl. A kdo byl nakonec vylosován? 

Tereza Vítková! 

Výherkyni gratuluji a jako odměnu vyhrává knížku Konec prokrastinace spolu s mým vlastnoručním věnováním. 

Všem zúčastněným velice děkuji za účast. Pevně věřím, že se k mému blogu budete vracet i nadále a budu se s vámi ostatními potkávat jak u článků, tak možné další budoucí soutěže.
Vyhlášení výherce soutěže. Kdo ulovil šotka? Vyhlášení výherce soutěže. Kdo ulovil šotka? Reviewed by Lamič on 8:29:00 Rating: 5

3 komentáře :

  1. Gratuluji vítězce, snad kniha pomůže :)

    OdpovědětVymazat
  2. Gratulace :) Vědět, že je to s vlastnoručním věnováním, udělám si více adres a profilů :D

    OdpovědětVymazat
  3. Gratuluji vítězce. Jsem si jist, že jí kniha bude nápomocná. Co si budeme povídat. Prokrastinací dnes trpí většina teenagerů.

    OdpovědětVymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.