Recent Posts

Rozhovor s norníky 7 - Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu?

Všechno krásné jednou končí. Toto je sedmá a definitivně poslední část rozhovoru s návštěvníky erotických privátů. Protože se nerad loučím smutně, nechal jsem si na poslední část několik veselých historek z prostředí lehkých slečen. A že to rozhodně není nuda :)Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu?


Tomáš, 30 let


Nebudu psát komu se to stalo. Legendární zážitek se stal v jednom privátu, ve kterém šlápota sebrala peníze a zamkla se v koupelně a čekala, až neobsloužený norník odejde z bytu. Evidentně čekala na zvuk klapnutí dveří, tak norník vchodové dveře vysadil a odvezl je pryč.

Pak ještě jedno psycho - v Praze pracuje jedna šlápota, která věří na démony. A to tak, že se jí zjevují a v noci je i slýchává. Jednou k ní přišel jeden norník a ona si myslela, že je to démon. Celou hodinu se klepala, že až se udělá, tak jí odnese do pekla. True story bro :)

Petr, 41 let


Příhod člověk zažije spousty - někdy jsou příjemné a někdy se snažím na ně co nejrychleji zapomenout. Jedna z těch mých je ovšem taková smíšená - byli jsme se slečnou v hotelu na celou noc. Po večeři a příjemné konverzaci jsem jí to jednou udělal pusou na sedačce a pak ještě podruhé už v posteli. No a milá slečna nejspíš celá štěstím od sebe usnula :-)

Ráno mi vše vynahradila, ale mně se tehdy neusínalo moc dobře, se stanem pod peřinou.

Tomáš, 34 let


Nejpamátnější asi byly případy, kdy jsem s jednou dominou (a později jsem totéž absolvoval i v opačné roli se subkou) dohodl akce, kdy jsme si losovali šílené úkoly a plnili je na veřejnosti. Takže si mě třeba madam vedla noční Prahou zcela nahého kolem obyvatel venčících psy, nebo jsem močil na subku u hlavní silnice, kde jeden cyklista následkem toho spadnul z kola.

A taky byla výborná akce, kterou jsem v submisivní roli absolvoval v privátu před šokovanými diváky, kteří na závěr aplaudovali jak někde na fotbale. Člověka to musí hlavně bavit ;)

Pavel, 65 let


Tak to jsem snad tak výrazného, co by bylo možné popsat jako zvláštnost, jsem asi nezažil.

Závěrem

Velice bych tímto chtěl poděkovat všem zpovídaným za jejich čas a ochotu při odpovídání na dotazy. Bez vás by tato série nikdy nemohla vzniknout a jsem hrozně rád, že mohla spatřit světlo mého blogu.

Zároveň bych chtěl poděkovat čtenářům za úžasnou podporu, kterou jednotlivé díly měly. Je naprosto neskutečné, jak velký zájem tato série vzbudila a opravdu moc si toho vážím. Budu samozřejmě rád, pokud se na tyto stránky budete vracet i nadále. V pravém panelu máte odkazy na sociální sítě a odběr, dole pak možnost odebírat obsah blogu přes email.

Pamatujte si, že každej z nás občas něco v životě zlamí a budu se na vás těšit u dalších článků. Adios! 

Ostatní díly
 1. Co tě přivedlo k tomu, že jsi začal navštěvovat erotické priváty?
 2. Jak probíhá taková standardní návštěva erotického privátu?
 3. Jaké holky lze potkat na erotickém privátu?
 4. Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát?
 5. Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu zajednu návštěvu?
 6. Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů?
 7. Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu? (právě čtete)


Zdroj obrázku: http://blog.mtel.ba/kako-da-napravite-meme/
Rozhovor s norníky 7 - Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu? Rozhovor s norníky 7 - Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu? Reviewed by Lamič on 19:06:00 Rating: 5

10 komentářů :

 1. Démon :D Nějaký jsou asi holt permanentně sjetý :D Jinak super série, díky za ní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miky
   Přihod bylo neskutečně, ze všech jsem vyvázl s usměvem.
   zatím, popíšu dvě, možná jak budu mit nálada přidám další.
   Jedna slečna děsně se mi líbila, ale neměl jsem čas se stavit, po složite logistické operaci to konečně klaplo ale v 7 ráno, na vesnickém sídlišti kdy na parkovišti pro cca 80 aut stala dvě auta,,ticho, sluníčko svítilo...asi 100x mi řekla at se chovam nenápadně a tiše...po akci ktera byla super dojdu k autu. zmačnu a nic central se neaktovoval teda jen blikl a pisknul ale dveře nic, asi 10x jsem to zkusil a nic..to už lidi koukali z okna, tak jsem odemkl klíčem, ale to se zas rozezvučel alarm....to už byli na balkonech všichni z toho domu....pak jsem na to přišel, a odjel. po chvíli SMS. PŘÍŠTĚ SI OBJEDNEJ ROVNOU OHNOSTROJ!!! DÍKY MŮŽU SE STĚHOVAT.

   druha přihoda byla šílená.
   Na sidliští takových 3 patrových baračku opět v tiché čtvrti, kde ale zednici měli všude lešení a dělali zateplení a okna, jsem měl jednu profi babu už měla zenit za sebou cca 38 let, baba to byla z bordelu kde skončila a dělala na soukromem privatě sama na sebe. sex s ní byla smršt, řev nadavání a z okoli si nedělala vůbec nic bylo ji to fuk, jezdila v Pajeru oblikala se jak modelka prostě provokace jak blázen.
   bylo to v 3 patře bez vytahu a jak jsem byl v prvním vítala mě slovy na celá barák kde jsi tak dlouho prasáku...opřena v erotickém prádle přes zabradlí. prostě šilené, mě se to líbilo bylo to asi 60km od meho bydliště takže co...
   bylo leto okna otevřena, a sex jako obvykle probíhal velmi hlučně, když jsem pak vyšel z baraku a šel k autu na lešení bylo asi 10 zedníku a tleskalo mi snějakýma výživnýma poznámkama. prostě neskutečné, nakonec ti zedníci byli u ní pečení vaření..myslím že jejich výplaty skončily u ní, až pak jsem pochopil že její chování byla vlastně jistá forma reklamy.

   ti demoni to je nějaká forma psychozy, stáva se to lidem co maj abstak, třeba z alkoholu. měl jsem taky takovou ta zas řvala při šukaní, že jdou čerti....no napoprvé to bylo hustý,

   Vymazat
  2. Zprávaři, díky, jsem rád, že se líbilo :)

   Miky, :-D :-D

   Vymazat
 2. Tak trochu škoda, že už to končí :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aneto, když si rada čteš o teto problematice,

   http://www.kurtizany.net/devka/

   a máš na měsíc co číst...některe moderatory znám,jsou o několik levelů jinde než já, proti nim jsem já začinající puberták, kterej ještě nic nezažil.

   Vymazat
  2. Anetko, to víš. Někomu končí mládí, někomu zase článková série. Čas nezastavíš :-p

   K tomu odkazu bych jen dodal, že stačí i projet diskuzní fóra nornik.net a masher. Tam je materiálu, že člověk jen žasne. :))

   Vymazat
 3. Palec hore. Obdivujem odvahu mužov ktorí ti v pohode odpovedali na tvoje otázky. Sama mám kamošov ktorí tieto podniky navštevujú no nevypacim z nich jediné slovo ni pikoslu aj keď sme len sami. A pritom sa netaja že to nerobia. A v podstate sú to chlapi bez rodiny i záväzkov takže im to môže byť jedno. Možno to bude tým žena tak je tam stud. Teším sa na nové články

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, jsem rád, že se líbilo.

   Rozhovory probíhaly přes email, takže vše bylo děláno s co největší možnou anonymitou.

   Já docela čumím, že tohle někdo řekne svojí kámošce, protože já si nedovedu představit, že bych se zrovna tímhle chlubil :-))

   Vymazat
  2. Povedzme si úprimne...pár pohárikov vodky a človek povie aj to čo nechce. Ale detaily som nevytiahla ani omylom. Asi to chce viac pohárov :-)

   Vymazat
  3. Zkus příště a uvidíš. A pak se hlavně pochlub, co jsi zjistila :-D

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.