Recent Posts

Rozhovor s norníky 6 - Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů?
Buďme upřímní - řada z nás má nějaké tajemství, o kterém se ostatním moc nezmiňuje. Někdo potají kouří, ačkoliv doma slíbil, že už cigaretu nedá do huby. Jiní v kanceláři tajně chatují na internetu, přestože by se měli věnovat práci. Jaké to je ale kupovat si lidský intimní kontakt, který většina lidí uspokojí skrze vážný vztah? Dovede to člověka nějak změnit? Ovlivní to jeho budoucí vztahy? O tom více v předposlední části rozhovoru.

 

Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů? 

 

Tomáš, 30 let


Je to tak a to je asi hlavní důvod, proč to nikomu nemůžu doporučit. Nemyslím si, že to nějak mění osobnost nebo přístup k životu. Přístup k ženám to ale může totálně deformovat.

Je to past především pro ty, kterým se nedaří získat si dívku běžným způsobem, ale po delší době noření sice nejsou až tak nesmělí, ale možnost navázání normálního vztahu je snad ještě nižší.

Naštěstí se mi podařilo najít střední cestu. Seznamuju se s dívkami ze sociálně slabších vrstev, kterým občas koupím nějaké boty či oblečení někdy pomůžu zaplatit nájem a pak je nemám problém dostat do postele nebo navázat vztah. Může to někomu vzdáleně připomínat prostituci, ale není to kšeft něco za něco. Držím se hesla, pokud chceš brát, musíš dvakrát tolik dát. Tohle bych doporučil všem norníkům, kteří se dostali do podobných problémů.

Dost mne štvou ty typové, který raději jdou za profesionálkou než aby pozvali obyčejnou holku na večeři, protože tato investice má z pohledu sexu nejistou návratnost.

 

Petr, 41 let


Na toto se těžko odpovídá, protože za tak dlouhou dobu se člověk změní i bez toho. Takže je těžké oddělit, jaký vliv na to konkrétně měly návštěvy slečen. Dalo by se říct, že došlo k jakési citové otupělosti a nárůstu cynismu.

 

Tomáš, 34 let


Určitě to mělo nějaký dopad na můj osobnostní vývoj, člověk vidí, co je někdo schopen udělat pro peníze, a to ho zcela určitě nějak formuje. Nicméně mě osobně to spíš utvrdilo v názorech, které už jsem měl. Tedy k respektu vůči všem ostatním lidem, ať dělají cokoli, co neškodí jiným. A k pohrdání všemi, kteří lžou, kradou a myslí jen a pouze na sebe.

 

Pavel, 65 let


Myslím, že jsem se nikterak nezměnil. Určitě by to na mě i mé okolí, manželka poznali. Nebyl jsem nikdy na tom závislý a stávalo se, že jsem nebyl nikde třeba několik měsíců. Nebyla to pro mě nutnost. Byl to jen jakýsi stesk po tom co doma chybí. A můj vztah k ženám to určitě nezměnilo. Tak jako dřív, tak i dnes ženy ctím a uznávám a nikdy jsem neodsuzoval ani ženy, které se takto živí.


 Ostatní díly

 1. Co tě přivedlo k tomu, že jsi začal navštěvovat erotické priváty?
 2. Jak probíhá taková standardní návštěva erotického privátu?
 3. Jaké holky lze potkat na erotickém privátu?
 4. Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát?
 5. Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu zajednu návštěvu?
 6. Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů? (právě čtete)
 7. Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu?


Zdroj obrázku:  http://shlok.info/Marriage-Tips/Next-time-you-argue-with-your-partner
 
Rozhovor s norníky 6 - Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů? Rozhovor s norníky 6 - Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů? Reviewed by Lamič on 18:38:00 Rating: 5

6 komentářů :

 1. Už se těším na poslední díl! ☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miky
   jak píšou kolegové nahoře. ti mladší vidí jisté riziko, Pavel už to má vše srovnané a je požitkář, bere si a nic už nedavá. ja to mam asi taky tak.
   někde tady píšu že sem rád že jsem začal chodit na privat až po 50 tce.
   trochu si nedovedu představit, že bych jako nezkušenej mladej kluk vlezl do osidel profesionalek a pak si našel holku a chtěl po ní standartní praktiky z privatu. v nejlepším případě se dotyčný nevyhne srovnávání....ale myslím si že negativní vztahovej dopad na další život takoveho kluka to bude mít...

   Vymazat
  2. To já taky, Klárko :)

   Vymazat
  3. Miky, jestli tam zkrátka nehraje roli fakt, že my mladší občas máme problém oddělit cit a sex. Se zkušeností a vyzrálostí věřím, že to jde snáze, než případ, kdy mladej nadrženej panic přijde k ťapině a ta mu ukáže sedmej div světa, kterej dosud neznal. Když to přeženu :))

   Vymazat
  4. Právě, že nepřeháníš. Tak to je

   Vymazat
 2. Já bych se do ni asi mozna i zamiloval a to by byl asi muj konec :D

  OdpovědětVymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.