Recent Posts

Rozhovor s norníky 5 - Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu za jednu návštěvu?
Dnes půjdu rovnou k věci a zeptám se – kolik podle vás stojí sex se ženou? Spoustu lidských vášní lze nějakým způsobem finančně vyčíslit. Jak velký obnos peněz si ale muž musí připravit, pokud chce zažít chvilkové milování se ženou? Bavíme-li se o placené společnici?

 

Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu za jednu návštěvu?

 

Tomáš, 30 let


Teoreticky 4000, ale maximálně jsem dal 3000. Za půl hodiny jsem ochoten dát 1500, za hodinu 2000. Za příplatek za líbání max. 1000, za orál bez taky 1000, za anál 2000, a to jen proto, že holky, co chcou 2000 za anál se toho strašně bojej, což mne dost rajcuje. Jinak se holkám se mnou nikdy nic nestalo. Tohle jsou samozřejmě maximální ceny, které jsem myslím i zaplatil, běžné ceny jsou ale nižší či dokonce o dost nižší. Soukromý rozpočet? Jsem sám, je to levnější než mít přítelkyni.

Petr, 41 let


To je různé - nejmíň to bylo asi 1200 za standardní hodinovou návštěvu a nejvíc přes 20000 za noc, pokud se započítají i další náklady (zde to bylo 600 EUR slečně plus hotel a večeře). Samozřejmě to do rozpočtu zasahuje, za ta léta už by bylo na slušné auto, ale hlady kvůli tomu neumírám.

Tomáš, 34 let


Samozřejmě své investice hodně zvažuji, ale stejně jako může být 7000 dobrá investice do SM akce se dvěma šikovnými dívkami, tak může být vyhozených 400 Kč za orální sex se ženou, která to absolutně neumí. Vydělávám docela dost, takže momentálně mě placení za sex až tak netíží, ale i jako student jsem si uměl dopřát. Ono stačí, když člověk nepije a nekouří a měsíčně tím na jednu návštěvu na privátu takřka jistě našetří.

Pavel, 65 let


Musím podotknout, že už asi rok tato zařízení nenavštěvuji a asi už nebudu, protože se za poslední léta děvčata dost změnila a tak jak už jsem dříve napsal něco o hereckém umění, tak to se změnilo na zlatokopectví. A zas tak to mít nemusím aby mi dávala děvčata otevřeně najevo, jim jde vlastně jen o peníze.
  
A tak to bylo podle toho co jsem požadoval, kde se to provozovalo a jak dlouho a s kým to bylo. Bylo běžné, že za takový orál v autě od slečny, která nestála někde na E55 to bylo 600,-, vím, že na E55 to bylo i za 400,-, ale tam jsem nikdy nebyl. Půlhodinka na privátu se vším 800,- až 1000,-, Hodinka 1200,- 1500,-. vím, že požadují i víc, až 3000,-, ale do toho bych nešel s jednou holkou.

A do rozpočtu to zasahovalo asi tolik, že když bych na to neměl a finančně bych musel já a nebo někdo z mých blízkých strádat, tak bych do toho nešel. Věděl jsem i o případech, kdy na to hoši dlouze šetřili aby si jednou za čas někde užili. Tak to teda ne.

Pokračování příště...

 

 Ostatní díly 1. Co tě přivedlo k tomu, že jsi začal navštěvovat erotické priváty?
 2. Jak probíhá taková standardní návštěva erotického privátu?
 3. Jaké holky lze potkat na erotickém privátu?
 4. Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát?
 5. Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu za jednu návštěvu? (právě čtete)
 6. Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů?
 7. Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu? 
 

 

Rozhovor s norníky 5 - Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu za jednu návštěvu? Rozhovor s norníky 5 - Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu za jednu návštěvu? Reviewed by Lamič on 19:29:00 Rating: 5

16 komentářů :

 1. KOnečně otázka, na kterou jsem se těšil. Ale dva tácy mi přijdou fakt dost. Jak jsem někdy už v minulých komentech zmínil, prachy jsou pro mě svaté a invenstovat tolik jenom do takovýhle věci... No možná bych to viděl spíš jako jednorázový zážitek, to bych si i klidně připlatil na celou noc, ale pravidelně fakt ne. Čekal jsem litra maximálně. Ale když teď nad tím tak přemýšlým, 2 litry za hodinu, když má denně třeba pět klientů, tak to je pěkných 10 za den... Po měsíci práce (20 prac. dnech) bych z toho mohl žít celý rok :D Ale je mi jasné, že ne všechno dostanou ty kur*y.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zvažuješ změnu zaměstnání? :-p

   Soucítím s tebou. Já jsem kurevskej skrblík a taky mi to přijde dost.

   Vymazat
  2. Miky
   Ceny se líší hlavně lokalitou, někdy i nelogicky. jistě Praha vedla ale dnes se dá sehnat slušná holka i v praze za 600/1000 na 30/60 min, v místech kde operuje málo holek jsou ceny závratné a služby nulové, třeba olomouc. Hodně kluků smlouvá atd.
   Zprávař, ale ty počítáš pouze aktiva, náklady jsou taky vcelku závratné, nájem bytu, inzerce, vybavení a až to vše máš, tak bude trvat nějakou dobu než bude mit holka klientelu ale nájem a inzerci platit bude. nebo je možnost jit dělt pod někoho ale to má holka 50% uvedených částek + dýška. Osobně bych si nepříplacel za líbaní, a oral a takovýto hlouposti, no za anal snad. ale zásadně nechodím do příplatkových privatu.Dost holek ma komplet v základu. 600 eček bych nedal....snad jedině v klubu někde v německu...ale ani tam to nestojí tolik, tuším že celodenní vstup je 120 eček v tom je vše krom holek, švedské stoly, sauny atd. holky je jich na 60-100 stoji 80-100 eček. jestli budu mit čas pohledám ty stránky, ale nemám legendu jak zmiznout na dva dny z domu.
   k těm výdělkům holek znám holky co vydělají z bídou 10 000 a znam co vydělaj 80 000 měsíčně...nejsem z prahy ani brna. vydělky 150-200 000 tady byly ale patří minulosti, ted holky jezdí taky na 3 tydenní tour, anglie,finsko, řecko, italie...rakousko v každe zemi je to jinak, ve finsku je to nelegalní a dost holek zustalo před hotelem bez peněz a se zdviženým prstem od policie.
   Ano je sorta holek VIP ktere jsou někde jinde, ale je to pár holek a bez doporučení se k nim nedostanete, aspon já mam takové zkušenosti.

   Vymazat
  3. Miky, opět vyčerpávající info. Velice díky za doplnění :)

   Když tak koukám na ty cifry, docela by mě zajímalo, kolik by tam byl potenciál v případě, že by se to legalizovalo a tím pádem i danilo. Pakliže bychom byli hodně naivní a všechny by platily (což se v reálu asi nikdy nestane) :)

   Vymazat
  4. Miky
   co máte furt s tím daněním? co vím nedaní se to nikde, aspon né v podobě jako živnost. oni jinde nejsou tak blbí aby chtěli toto podchytit, je to pár let co jsem chodil za dvěma co dělaly tour tak mi to přiblížily, podotýkam je to pár let, a už si vše nepamatuji takže orientačně.
   holka dojede, ma to předem s agenturou dohodnuté, jde na nějakou prohlídku která stojí balík 5-8000 asi, a dostane na dobu určitou nějaký papír s kterým muže činnost provozovat. bez papiru ji nikam nevemou a v těch 5-8000 je i ta dan, neb poplatek městu nebo si to nazvi jak chceš, myslim že to bylo na měsíc. ale když tohle stát povolí nese i jistou část odpovědnosti...osobně si myslím, a to ekonomice celkem hovím, že by to pro stat u nás byla ztráta. jednu dobu jsme se zabyvali myšlenkou si otevřít takový podnik, 3 baby nic moc...chtěli jsme jen aby si podnik na sebe vydělal a že investici do podniku cca 150 000 odepíšeme. že nic nebudem chtít vydělat...jen to mít jako koníčka /jsme parta magorů, jak nad tim tak přemyšlim/ jak jsme začli počítat tak bychom byli pernamentně ve ztratě neb na nule.

   Vymazat
  5. jak jsem slibil tady jsou stranky, klubukam bych chtěl někdy zajít
   http://www.fkkclubsgermany.com/fkk-sauna-club-oase/

   Vymazat
  6. Osobně bych na toto téma docela rád pročetl nějakej seriózní výzkum a světový srovnání. Jestli něco takového ale vůbec existuje, protože si nějak nedovedu představit, jak by na podobnou věc sbírali data.

   A proč to zmiňuji? Protože mě to zajímá :) Jinak díky za odkaz.

   Vymazat
 2. No páni, osobně jsem čekala mnohme vyšší částky.. Ještě bych tak brala klasický sex ale např. to SM za 7000, předpokládala jsem mnohem vyšší sumy.. :D Nebo jsem zkrátka jen moc náročná a své tělo bych cenila výše :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, mě zrovna těch 7 tisíc příjde jako celkem dost. Na druhou stranu je to za dvě holky :)

   Vymazat
 3. Je to zvláštní a pošetilé, že i na tak jinak krásném aktu se dá dobře rejžovat... Tak to bylo vždycky, já proti kurvám/společnicím vůbec nic nemám, jednou jsem dokonce měla dobu, kdy jsem četla různé knihy o této tématice (a další se chystám číst). Chtěla bych se třeba někdy s nějakou i setkat (zní to divně :D )... A když si představím, že to, co mám skoro každý den doma, má hodnotu cca 4000, je to prostě zvláštní :D

  Jinak, celá série mě strašně baví a byla bych ráda, kdyby snad nikdy neskončila :D A pokud ano, tak za hodně dlouho! :D :) Dobrá práce :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak hlavně bacha, aby po tobě těch 4000 nezačal vyžadovat :-p

   Jsem rád, že se líbí :)

   Vymazat
  2. Miky
   Barboro, jen podotknu, že to doma nemáš, placený sex je úplně něco jiného. nedá se to přesně specifikovat, to se musí zažít. tím nikoho nenabadám
   jen ty přihody co se zažijou v tomto prostředí, nemůžete zažít nikde jinde. jak se ještě znáte s několika dalšíma chlapama, a zdělujete si poznatky..o))
   Milenku nemá chlap pod kontrolou, není to jen o penězích, ale i o čase atd. stará pravda říká, OD DĚVKY SE CHLAP K MANŽELCE VRÁTÍ, OD MILENKY UŽ TO TAK JISTÉ NENÍ. svou závět ve prospěch tapiny nepřepišete, ale milence ano. i když......někteří chlapi sou šilení....

   Vymazat
 4. Říká se, že společnice vyjde levněji než milenka... když si to člověk spočítá, tak asi ano.
  Ony ty nepřímé náklady jako večeře, kytky, taxík taky něco stojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle mě hodně záleží na tom, co od toho člověk čeká. Společnice ti sice může dát sex, ale dost pochybuji, že tam bude nějakej cit :) A z mého pohledu je zrovna citová investice něco, co se hodně těžko vyčíslí :)

   Vymazat
  2. Miky
   lamič ty píšeš citová investice...hmm, ale vy tady všichni píšete jako by jste nezažili vztah kdy vás partner, nebo partnerka zklamali. a kdy jste se z toho měsíc vzpamatovavali...
   ale ja jsem dost zkažený člověk asi...o))) i když kozu do afriky jsem poslal.

   Vymazat
  3. Miky, zrovna ta situace s tím porozchodovým časem je něco, co dobře znám. To je pro mě citová investice. Situace, kdy holku sbalím a věnují ji čas a cit s rizikem, že se za x měsíců (nedej bože let a děckem) může ukázat, že to byl krok vedle. Což z mého pohledu bolí víc, než 1500 vyhozených okna v situaci, kdy chlap neudělá včas "otočku."

   Na druhou stranu, podle mě je to jak srovnávat jabka a maliny. Ačkoliv je obojí ovoce, dostaneš úplně jinou chuť a zatímco jedno sbíráš ze stromu, u druhého se stačí sehnout.

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.