Recent Posts

Rozhovor s norníky 4 - Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát?Řada lidí v diskuzí píše, že navštěvování ťapin na privátech i jinde je adrenalinová zábava. Jaká rizika ale takovému návštěvníkovi vůbec hrozí?


Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát? Na co si má dávat pozor?

 

Tomáš, 30 let


Především bych to rozhodně nikomu nedoporučoval. To nejhorší, co se mu může stát, je se zamilovat do prostitutky. Neříkám, že se nedá s prostitutkou chodit, ale pokud k seznámení dojde na jejím pracovišti, tak jde vždycky o tragédii. Ta holka bude ulhaná, protože lže v práci, lže svému okolí o své práci, už to neumí jinak. Navíc má naprosto deformovaný přístup k mužům.

Pak jsou tu nemoce. Holky z privátu ale choděj pravidelně na prohlídky, takže je větší riziko, když se vyspíte z nějakou rozhoďnožkou, která vám dá zadara. Nicméně ne všechny nemoci se objeví hned a hlavně venerologický znalosti šlapek jsou někdy dost mizivé.

Mám osobní zkušenost s kapavkou chycenou na privátu, která vznikla jen z orálu bez kondomu. Takže velice opatrně s orálem bez a nikdy těm holkám nelízejte jeskyňky. Klasiku a anál bez kondomu nikdy a pokud se dozvíte, že to šlápota nabízí (pár se jich bohužel najde), tak vůbec zvažte, jestli jí navštívit.

Existuje i riziko krádeží, které je sice malé, ale doporučuju vždy po zaplacení uklidit peněženku tak, aby šlápota nevěděla, kam jí dáváte. Pak je tu i věc anonymity, takže nepište privátům ze svého běžného mailu a někteří norníci mají i vlastní číslo pro kontaktování holek. Skryté čísla ale nedoporučuju, většina holek takovéto zákazníky odmítá.

 Je pravidlem, že když potkáte holky z privátu mimo privát, tak se k nim nehlásíte a oni se k vám taky hlásit nebudou. Pak čtěte recenze holek na nornik.net (případně konkurenční MASHER) a vyvarujete se tak různých tragických zážitků.

 Hlavně ale slepě nevěřte všemu, co tam kdejakej trouba napíše! Bacha na falešný fotky sexbomb na annonce.cz, obzvláště pokud jde o holky z Nuslí.

Petr, 41 let


Rozhodně je dobré se nejprve porozhlédnout na nějakém diskusním fóru (Masher nebo Norník) a najít si slečnu, na kterou jsou jednak pozitivní ohlasy a takovou, která svým přístupem vyhovuje. Protože i v této oblasti - nebo možná hlavně v této oblasti - jde daleko více o přístup slečny než o její vzhled.

Na co si dávat pozor? Na zamilování se :-) Rizika jsou zřejmá - od možnosti nejrůznějších chorob přes vznik závislosti na komerčním sexu po negativní změn u vztahu k ženám, rozpad rodiny, atd. atd. Je to svým způsobem adrenalinová zábava.
 

Tomáš, 34 let


Už z inzerátu se toho dá dost rozpoznat. Jakmile je plný gramatických chyb, tak je jasno, z toho nic dobrého nevzejde. Stejně tak alarmující jsou falešné fotky, hodně si googlím zkušenosti jiných, případně e-mail dotyčných dam, pokud inzerují na různých místech s různými, často protichůdnými texty, tak to taky nevěstí nic dobrého. ¨

Osvědčila se mi konverzace s prostitutkami např. na chatu na amateri.cz či podobně, z toho lze hodně poznat. Poté je dobré si prohlédnout místo, kdo dáma působí, hygiena o člověku dost prozradí. Když člověk má v hlavě, jaká rizika jsou se sexem spojená obecně, tak u privátů už se to moc neliší.

Určitě s sebou neberu nějaké přehnané finanční částky, piju pouze vodu z kohoutku. A hlavně se člověk nesmí ostýchat a v případě, že něco není podle jeho gusta, raději má hodit otočku. Příliš mnoho kompromisů podle mých zkušeností nikdy nepřinese dobrý výsledek.

Pavel, 65 let


Myslím si, že hlavní je nespěchat a dobře si o tomto privátu co možná nejvíc zjistit. To ostatně platí o každé návštěvě a nebo obchodním spojení s různými firmami. Je dobré, když někdo už zavolá na privát, tak se naučit rozpoznávat styl vyjadřování a podle toho se rozhodnout.

 Další, naučit se dát takzvanou otočku, hned ve dveřích nebo i později když se nám něco nezdá. Připravit si peníze v hotovosti v příslušné částce. Nečekat, že každá holka bude ochotna vrátit ,,drobné". Je jich takových málo, ale stává se.

A jako nejdůležitější - v každém případě používat kondom. Jakmile slečna začne nabízet sex za příplatek bez, okamžitě otočku. Znamená to, že jistě ,,chodí" občas bez a to je problém.

Ostatní části

 1. Co tě přivedlo k tomu navštěvovat erotické priváty?
 2. Jak probíhá taková standardní návštěva erotického privátu?
 3. Jaké holky lze potkat na erotickém privátu?
 4. Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát? (právě čtete)
 5. Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu za jednu návštěvu?
 6. Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů? 
 7. Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu? 


Zdroj obrázku: 

https://kidsthatnap.wordpress.com/2014/11/03/types-of-kidnapping/   


Rozhovor s norníky 4 - Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát? Rozhovor s norníky 4 - Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát? Reviewed by Lamič on 14:57:00 Rating: 5

6 komentářů :

 1. Miky
  jestli nevadí trochu doplním. v podstatě souhlasím s vyše napsaným.
  jen bych podotkl, že je rozdíl zda se jedná o prahu, neb zbytek republiky. Nikdo tady ještě nenapsal, že Praha je ovládaná nejrůznějšíma zájmovýma skupinami, které ovládly třeba Nornik tak, že skupina opravdových norníku /myšleno lidí kteří chodí šoustat a nemaj z toho fin. profit/ založila vlastně masher. v Praze v tomto byznysu litaj velký prachy..takže i ty recenze jsou zavadějící, je tam pernamentní konkurenční boj. Ale v česku je třeba klid, a holkám se dáva pokoj když jedou solo, na rozdíl od slovenska , kde sex. trh ovládla na 99% mafie a tím i ceny sou někde jinde. slovaci jezdí šukat sem.
  Párkrát jsem zajel do Polska, ceny sou přijatelnější, přístup je obecně mnohem lepší, baby se chovaj jako milenky atd. ale toto hodnotit je čistě subjektivní. jen domluvit se snima je problém, oni maj na vše přívlastek, takže dodnes nevím co je španělské, turecké a ja nevím jaké milovaní...ale nikdy se mi nestalo že by polky neměly své aktualní fotky, že by otevřela jina baba, a že by deklarované služby opravdu nedělala, tak běžné ojeby v česku. čas tam neřeší vubec.
  Kradeže to je problem, nikdy se mi to nestalo, ale obrana proti tomu není...jestli jdete někam kde dopředu se rozhodli že vas okradou...hmm raději si nechtě penize v autě a vemte si jen nasmlouvanou částku +500...hodinky za dvacet litru nechte doma. o))
  Nedoporučuji žádný problém řešit, nic nevyřešíte, jen to vyhrotíte.prostě odejděte, dokud nezaplátíte máte situaci pod kontrolou vy, ve chvíli kdy babě dáte peníze, zpravidla s nimi odskotačí a už není síla je dostat zpět a v tu chvíli jste ztratili kontrolu nad situací.
  S tapkama jednejte jako s kamaradkou co jste rok neviděl, jestli se budete chovat jak magor, dostanete na 100% polovinu možného.jsou typy co si jdou lečit na privat své ego...holky to zpravidla zkousnou, ale taky někdy né, a pak se můžete divit vy, až na vás vyrukuje nějaký hromotluk bez krku.
  Nikdy jsem nelitoval že jsem na privaty začal chodit, ale nikdy jsem taky nelitoval toho že jsem na ně nechodil jak jsem byl mladej. v mách skoro 60 letech asi těžko zbalim 20 letou kočku, a kdyby, tak by mě to stálo určo víc jak ten litr. a poučka nakonec, nejdražší sex, je sex zadarmo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Finálová poučka je asi nejpodstatnější :) Znám pár holek co sex věnují ve vztahu jen za odměnu a pak to stojí 2x tolik, jednou "rádoby zadarmo" a podruhé pravděpodobně na privátu :D

   Vymazat
  2. Vyčerpávající info. Díky. :)

   S tím Polskem vidím obrovskou výhodu. Když totiž rodilému Polákovi do očí přiznáš, že jsi "š*kal" jeho dceru, nebude na tebe hned nasranej. Znalci polštiny narážku jistě pochopí :-D

   Vymazat
  3. Anetko, a o jaké odměny třeba jde? Ať vím, co mě ve stáří bude čekat :-))

   Vymazat
 2. A to jsem přesně já! :D Já bych se byl schopnej zamilovat do ní :D A to je docela průser, takže tím spíš si v tomhle ohledu nikdy neškrtnu :D Na druhou stranu, alespoň nebudu mít v tomto ohledu potřebu podvádět svoji nastávající :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenhle koment té nastávající dej přečíst, až bude na pochybách, jestli to s ní myslíš vážně :-D

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.