Recent Posts

Rozhovor s norníky 3 - Jaké holky lze potkat na erotickém privátu?Někdo jimi opovrhuje, jinému stojí za lítost. A je dost těch, kteří jsou ochotni platit za noc s nimi. Jaká holky ale lze vůbec potkat na erotickém privátu? Lze je vůbec zaškatulkovat? Odpovědi níže vám možná osvětlí vaše dohady.

 

Jaké holky lze potkat na erotickém privátu? Ať už vzhledově, či charakterově

 

Tomáš, 30 let


Jsou to skoro vždycky holky, který se dostaly do problémů. Jelikož moc neobrážíš ty nejmladší ročníky, protože nic neuměj a taky si myslím, že tuhle práci spíš psychicky zvládne starší žena, tak je to většinou mladá máma s dítětem, kterou její frajer nechal ve sračkách.

Já osobně se nejvíce zaměřuju na silikonové krásky a tam je to často i tak, že holka touhle prací splácí umělý vylepšení poprsí. Navíc tyhle silikonový holky to často daleko více baví, je tam i častější výskyt nymfomanek. Chtějí být prostě obdivovaný, ať už jdou po ulici nebo v posteli.

Charakterově je to různé, ale většinou je nakonec ta práce poznamená a stávají se z nich ulhané píči.

Pokud se bavíme o vzhledu, tak platí první věta, jsou to holky, které se dostaly do problémů. Takže jdou to klidně dělat holky tlustý, hnusný, průměrný i krásný. U té krásy je to takové dvojsečný. Krásná holka to má v životě jednoduší a nemusí vůbec spadnout do světa prostituce. Krásný holky maj většinou více kšeftů a taky často nedělaj všechno. Hodně krásek dělá jen erotické masáže, což je v podstatě masáž s vyhoněním.

Petr, 41 let


Vzhledově jde o naprostý mix, který se nedá definovat - malé, velké, blondýny, brunety, černovlásky, zrzky, štíhlé i při těle, bez prsou i s pořádnými prsy, atd.

Co je ovšem - pro mě bohužel - v dnešní době společným standardem, že jsou téměř všechny slečny zcela vyholené. Každý má na tohle samozřejmě jiný názor, ale já osobně preferuji proužek, který je ale skoro nemožné potkat. Úplné vyholení mě moc neláká, protože v tom chybí prvek ženskosti a spíše to evokuje malou holčičku.

Tomáš, 34 let


Dá se říct, že podle mých zkušeností lze narazit snad na úplně všechny vzorky naší společnosti. Od šeredných bezzubých starších dam, až po neuvěřitelně hezké a inteligentní mladé dívky. Ale najít ty, které se blíží druhému pólu, je značně složité a chce to opravdu hodně zkušeností, které jsou bohužel často nepříliš dobré. A také to samozřejmě stojí o dost více peněz.

Také je značný rozdíl mezi nabídkou v různých regionech. Zatímco v Praze se dá opravdu najít takřka cokoli, tak řekněme v jižních Čechách je ta nabídka značně omezená. Tím spíš, pokud člověk hledá submisivní nebo dominantní ženu.

Pavel, 65 let


Musím uznat, že jsem měl většinou štěstí na hezké ženy. Alespoň v mých očích. Já jsem tip muže, který se snaží vždy hledat na lidech to hezčí a říkám, že na každé ženě se dá najít něco hezkého. Ale občas jsem měl chuť poznat něco zvláštního a tak jsem třeba záměrně navštívil ženu hodně silnou. A nakonec jsem se k ní ještě vrátil. Ne proto, že by se mi tak neskutečně líbila, ale protože byla fajn komunikativní a bylo poznat, že je za to ráda. Necítil jsem se, že tam jsem jen pro její výdělek.

No a protože jsem si s děvčaty rád popovídal, tak jsem také vyzvídal proč to dělají. Samozřejmě vesměs kvůli penězům. Některá nemohla sehnat jinou práci, některá to dělala radši než aby seděla v supermarketu u kasy, tak že také nemohla sehnat jinou práci, jiná zase si vydělávala na živobytí protože studovala a nikdo jí nepodporoval.

 Byly samozřejmě i takové, které to měli jako vedoucí toho privátu a tak to měli jako živnost na černo a zaměstnávaly jiné slečny a občas si i odskočili se zákazníkem. Jinak mohu říct, že vesměs se snaží být děvčata příjemná. Alespoň tam kde jsem byl já.

Jednou jsem byl u děvčete, která neměla žádná prsa. Tedy já měl asi větší. Ale líbilo se mě na ní, že to nijak drasticky neřešila. Prostě jsem taková a na zvětšení nepůjdu. A mě tedy také nijak nevadilo. Jsem spíše, jak se říká, dolňák. Ale už jsem se k ní nevrátil z jiného důvodu. Měla problém s dotyky. Pořád se hlídala a tam se nesmělo sáhnout a tam také ne a otevřeně mi řekla, že kdybych měl gumové rukavice, tak mohu sahat všude.

A ještě musím napsat, že vše vždycky probíhalo s kondomem. Stávalo se, že slečna nabízela styk bez. Tam jsem ovšem nešel. Také byla děvčata vyloženě zlatokopky. Jako jedna v Písku. Na internetu probíhali dlouhou dobu úplně neuvěřitelné recenze a tak když jsem jednou jel kolem Písku, tak jsem jí navštívil. Byli tam holky dvě. Ta o které píši byla hodně vysoká. Možná kolem 185ti cm. Ta druhá průměrnou postavu. Obyčejný byt, ale probíhalo to tam jako v recepci. Měli tam i takový nějaký pultík za který se postavily domluvili se se mnou, tenkrát mě přesvědčili abych šel s oběma a samozřejmě za dvojnásobek ceny, tedy 3000,-. A potom jsme se odebrali do pokoje. Tedy žádná sláva, spíš nějaké podřadné ohlazování a trapas.

Po nějakém čase se už v Písku neobjevovaly, zato jsem o nich slyšel už z jiného regionu. Prostě bylo evidentní, že recenze si psaly samy a my nadržený blbci jsme jim na to skočili. 

Ostatní části


 1. Co tě přivedlo k tomu, že jsi začal navštěvovat erotické priváty?
 2. Jak probíhá taková standardní návštěva erotickéh oprivátu?
 3. Jaké holky lze potkat na erotickém privátu? (právě čtete)
 4. Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát?
 5. Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu za jednu návštěvu?
 6. Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů? 
 7. Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu? 

Zdroj obrázku: http://favim.com/image/137389/


Rozhovor s norníky 3 - Jaké holky lze potkat na erotickém privátu? Rozhovor s norníky 3 - Jaké holky lze potkat na erotickém privátu? Reviewed by Lamič on 20:40:00 Rating: 5

20 komentářů :

 1. Opětovně souhlasím s Petrem :D :D Absolutní vyholení mi přijde jako u malé holčičky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miky
   Aneto, má to dvě roviny, tak předně profi slečna by měla bejt vyholená, ono přec je to hygieničtější, při její frekvenci. a pak ja poznám jak o sebe pečuje..ono to děsně rychle dorůstá...a když není úplně a na nohou má strniště..už se držím zpátky a do některých akcí bych už nešel. jasny signál že na sebe kašle....

   Vymazat
  2. No ale jak se zdá, jsou páni, kteří hledají i zarostlou :) Otázka priorit, zdá se.

   Vymazat
 2. (Petr, 41) - teď koukám, že jsem se zapomněl vyjádřit k povaze! :-)
  Co se týče povahy souhlas s Tomášem, 30. Celý tento business je založený na lži - začíná to tím, že s tebou jde holka, která by jinak nešla - a časem naprostá většina z nich není prostě schopna mluvit pravdu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si říkám, že musí být docela průšvih, když od toho chlap pak čeká něco víc :)

   Vymazat
 3. Miky
  Je pravda že holka jen tak jednoho dne neřekne a od ted budu tapina. vždy je to zoufalství a beznaděj. né každá to dá, ale povětšinou ano. znám holky co jsou bankovní úřednice, znám holky co maj zakladní školu. poznal jsem dvě co to udělaly z nudy...jedna toho po 4 měsících nechala, měla 18 a byla totalně nezkušená, nezapomenu na ni nikdy...a druhá šla na vyšší level a šlapala pro podsvětí...to už je liga...vozí ji po cele EU ani neví kam jede je k dispozici celej vikend a na nic nesmí říci NE. za vikend ale desitky tisíc....nikdy bych do ni neřekl že se do tohodle pustí a že to dá.
  nevím jestli byznys je založen na lži, nemám ten pocit. možná někteří chlapi se nechaj obelhat, ja osobně si domluvim /ted už né, dostanu od bordelky doporučení/ co chci , zeptám se rovnou CO NEDĚLÁŠ.... zpravidla mi řekne nedělám anal....a nepolykám, oral do konce ti nevadí? ne, ale pak to vyplivnu...co ja nam tom lež?
  on problém je trochu jinde, oni se chlapi stydí povětšinou, pak si představují, že holka musííí udělat vše co chtějí, ale tak to není, nekupuješ si holku!!! kupuješ si její služby, a jak si je nasmlouváš takové to budeš mít. oba mate pravo řici dost..a ja jako chlap , mohu odejit středem..když si domluví holku za 1000 na hodku, v tu chvíli to beru tak že sem už těch 1000 pozbyl..a vše co za to dostanu je jen plus. žádnej chlap tady nenapiše že dal třeba 3000 a jen to cele prokecal a k ničemu nedošlo, nebo že si nasmlouval komplet služby s analem a nebylo nic..protože je to i pro toho chlapa zahul na psychiku. ještě jak holka třeba nevědomky hodí poznámku...CO JE DNESKA S TEBOU? a ještě lepší NO NIC ASI TI VRÁTÍM PENÍZE...pochopitelně čeká že řekneš nééé, ty jsi skvělá ale prostě moc starostí....

  ale ta holka by svámi opravdu nešla kdybyste ji neplatili, ale to přece není lež....v obchdě vám prodavačka taky řekne to sako vám sluší, jak jste do ted bez něj mohl žít? ji je taky buřt jestli chodíte v teplakovce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem si četl tenhle komentář, dostal jsem parádní inspiraci na jeden recesivní článek :) Díky.

   Ohledně ostatního - fakt asi některé příběhy těch holek musí být smutné. Jen si říkám, do jaké míry se jim dá věřit a do jaké jde o připravenou pohádku.

   Vymazat
  2. Dobrý den.Pro inspiraci by bylo více příběhů.Jaké jsou slečny na privátech jejich chování ke klientům,falešné fotky,Ale taky i chování klientu.Máte pravdu,že každá co děla na privátech má svůj příběh a jsou i smutné a něco ji ktomu vedlo.Kdyby manželky se věnovali svým mužům tak by nechodili na priváty.Ale někteří hledají milenky jen do postele jen když mají plno v kalhotech.Je toho plno seznamek.Hlavně se mi nelíbí jak pomlouvaji holky atd.Někteří dokonce vylepí na norniku Přijmeni i s adresou.Chápu když je mrcha a okráda klienty,nebo je nemocná.Můžu potvrdit že i klienti nejsou svatí!!Bud agresivní nebo se snaži smlouvat za menší peníz,taky vyhrožují atd.Domlouvají se na více místech a blokuji jiné klienty.Chování holek a klientu je opravdu sporné dohadování.Hezký den

   Vymazat
 4. Hodně zajímavý článek, jen tak dále!

  OdpovědětVymazat
 5. Když pominu gramatické chyby, tak opět nové informace a to se mi líbí! Co se mi ale nelíbí, i když je to placený, a ta holka má třeba dítě nebo je v nějakých sračkách, tak bych ani do ní nešel. Nevím proč, ale nějak mě to zahanbuje, že bych šel do takovy. A aby vyhovovala mým požadavkům, to bych se asi nedoplatil :D Těším se na pokračování!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. miky
   ale dost těžko se ti napoprvé bude holka svěřovat že ma dítě, no i když i na amaterech sem viděl blbky na webce co nabizely služby a v pozadí běhaly jejich dítka. je to dost zásadní problém se socialkou.
   Ale jestli se bavíme o prověřených privatech, což osobně preferuji, tak ti holka nebude nic moc ze svého soukromí říkat. je poučená od bordelky, že čím mín víš tak lépe. jistě jak si ji oblíbiš, a budeš chodit častěji od 5 návštěv tě povyší na status STÁLOŠ a da si tě do mobilu pod jmenem, do ty doby si byl jen koncovým číslem mobilu z ktereho si volal. jestli ti někdo bude tvrdit že si baby nevedou sešity kde jsou SPZ,telefon, co preferuješ a milion dalších věcí tak ji nevěř. staloš ma už vyhody, někdy automaticky, někdy si o ně musí říci. tak především sleva, někdy dost vyrázná, chodil jsem jeden čas za TOP babou za 200kč. bylo mi to blbý tak jsem daval 500,-. pak máš přednost když volá víc kliošů. no a začneš nosit dárky, drobnosti, čokolady, erotické prádlo, er. pomůcky...ale i praktické věci, zažil jsem pračky, sušičky, televize...pak přivrtáš poličku, zajistíš opravu neb zapojení pračky a jseš na nejlepší cestě se zamilovat, neb aspon ztratit nad tim vším kontrolu a už seš v pruseru. ale znám dva případy kdy se tapina nastěhovala ke klientovi, i pro mne nepochopitelné, oba kluci byli relativně bohatí a normální mladí chlapi a oba s nima maj dětičky a asi 3 roky co to sleduji žijou v pohodě. A ač tu jednu jsem několikrát přesvědčoval.. tak na kafe ano na sex ne, a přitom se mi svěřila že ji chlapec zanedbáva a že musí blbnou s robertkem, ale ani pak jsem ji nezlomil. s tím že jak by šla jednou už by se vezla....

   Vymazat
  2. Zprávaři, to je otázka priorit no. Já popravdě nevím, jak moc bych to řešil. Nikdy jsem se před to nějak nemusel stavět.

   Miky, hej a to ti nebylo z řekněme morálního hlediska blbý ji ukecávat, když už měla "normální" život? Do toho bych já nešel teda :))

   Vymazat
  3. Miky
   haha, nebylo, copak svět není plný nevěry? a pak, my jsme oba někde jinde, ty jseš nezkažený, plny iluzí a morálky. ja jsem na druhém břehu, ono je to i věkem atd. tím se neomlovám , jen konstatuji.
   navíc tady není prostor vše napsat, jak vše je a probíhá. stejně si myslím že kdybych položil na stul 5 litrů tak jedem do penzionu.
   třeba mi holky co stím sekly ve slabé chvilce řekly, že to byl v podstatě super život na privatě, a že tam měly pocit nej sebevědomí...když jim to zvonilo a byly žádané. ale pozor byly to holky co se jinak neměly moc možnost seberealizovat. holka z mat-fyz s červeným diplomem by to asi neřekla.

   Vymazat
 6. Pánové mi potvrdili to, co vidím jako jediné plus. Rozmanitost holek je veliká a dá se najít ta se skoro ideálními parametry. Ovšem pokud ti jde pouze o sex. Možná budu znít jako naivka, ale mám jiný priority než velký kozy a permanentně vlhkej sklep...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si, že by to znělo naivně. Naopak. Já na tom nevidím vůbec nic špatného a podle mě je fajn, že všichni neuvažujeme jen povrchně. Respektive někteří naopak moc do hloubky :-P :-D

   Vymazat
  2. A to mě právě na sobě docela štve. Moc přemýšlím a kolikrát bych si za to nejradši rozbil hubu. Co ti budu vyprávět, ty to taky znáš :D

   Vymazat
  3. miky
   T.H. ale hoši vy se na to diváte trochu jinak. já osobně jsem štastně víc jak 30 let ženat s jednou ženou, kterou miluji a asi ji nikdy neopustím. Ale vše začalo tím, že se žena dostala do přechodu a sex vymizel doma skoro úplně..i ten misionář. a pak jak vám je 50 a víc, chtě nechtě si začnete uvědomovat, že toho už máte víc za sebou jak před sebou...někdy vás to napadne i 20x za den. a pak vás taky napadne, jak dlouho vám to asi tak ještě bude fungovat? rok, dva, pět let?
   pak je to taky o penězích, co si budem povídat 5000 a víc měsíčně aniž by to doma poznali je i po 50-tce problém.
   ve 30 by mě ale nenapadlo jit na privat...asi ani ve 40, i když tehdy se mi dostal do rukou nějaky inzertní časopis kde se holky nabízely a jen si vzpomínám že mě šokovala ta láce..
   jen vy nemáte vůbec představi KDO a KOLIK chlapů zajde, a v polední pauze jak chodí kravataci, však si zkuste v poledne zavolat jestli bude mít některá čas....zavolejte 10 holkám a garantuji vám že 8 z nich bude mít obsazeno.

   Vymazat
 7. Na tomhle celém asi nechápu jen jedinou věc - jak to ty holky zvládaj, když je ten chlápek fakt prostě, ošklivej, ltustej, starej, zkrátka by se ho jindy nedotkly ani dvoumetrovou tyčí a třeba by mohl být věkově i jejich dědeček. Nechceš náhodou začít dělat rozhovory i s prostitutkami? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když mi tu jejich hodinovou sazbu zaplatíš, tak klidně. Plus ještě by bylo fajn najít takovou, která předtím byla na testech. Nevím, jestli bych se udržel v čistě konverzační rovině :-P

   Jestli tě tohle téma zajímá, mrkni na http://www.denikprostitutky.cz/. Občas holka píše věci, které mě moc nebaví, ale jindy jde o zajímavé čtivo.

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.