Recent Posts

Rozhovor s norníky 2 - Jak probíhá taková standardní návštěva erotického privátu?Druhý díl rozhovoru s čtveřicí norníků. Dnes se podíváme pod pokličku toho, jak v praxi vypadá taková návštěva erotického privátu. Je to blízko obvyklé představě? Čím se to liší?


Jak probíhá taková standardní návštěva erotického privátu?


Tomáš, 30 let


Na počítači nebo v mobilu si najdeš kočičku, která tě zaujme. Používám nejčastěji databázi sex.cz, máš tam největší jistotu ohledně pravosti fotek. Pak telefonuješ, mailové kontakty jsou většinou k ničemu, leda, když se chceš zeptat na nějaké podivné služby, které se stydíš říkat do telefonu.

Na druhé straně buď mluví přímo s vysněná víla nebo nějaká jiná žena, která se v daném bytě nachází. Primárně se domlouvá čas, ale některé podniky vyžadují volat půl hodiny předem a nepustí tě dovnitř, i kdybys stál přímo před domem. Můžeš se poptat i na cenu, ale i na nějaké speciální služby, protože na informace z internetu v tomto ohledu nelze úplně spoléhat. 
 
Pak stojíš před barákem a voláš znova. Pak čekáš jak trubka na chodníku a schováváš si nenápadně tvář, protože může někomu docvaknout, na co asi tam dole čekáš.

Vpustěj tě do baráku, řeknou jaké patro a ty pak vyhlížíš mírně pootevřené dveře. Někdy si holka přijde pro tebe až k vchodovým dveřím. V některých podnicích pak nastoupí všechny zaměstnankyně do řady a ty si můžeš vybrat, ale já popisuju situaci, kdy jdeš za konkrétní babou. Pravda je taková, že ne všechny zaměstnankyně jsou v databázi na internetu, protože za to se platí.

Primární věc, která se řeší, jestli baba odpovídá fotkám a popisu na internetu. Pokud fotky nejsou pravé nebo hodně staré, pokud nesedí váha, pokud výrazně nesedí věk (většinou holky uváděj o jednu šestinu mladší věk) nebo pokud nesedí předem dohodnuté ceny, může norník zvolit tzv. "otočku", tj. že na to kašle, nic nezaplatí a odejde. Otočku už nelze zvolit pokud už viděl norník holku nahou nebo pokud už zaplatil.

Holka si tě odvede do pokoje, tam domluvíte, na jak dlouho se zdržíš, jaké služby budeš požadovat a kolik tě to bude stát, pak zaplatíš a jsi poslán do sprchy. Po té většinou odejde do sprchy i holka. Čas na hygienu se počítá do času poskytování služeb. Pak už jen sex, i několik čísel a pokud zbyde čas, tak většinou holka provede masáž.

Pokud se norníkovi nedaří s erekcí žádné prachy zpět nedostává. Občas se stane, že se vrací příplatek třeba za anální sex, ale to rozhodně není pravidlem. Na závěr jsi poslán do sprchy, holka tě vyprovodí, dá ti pusu na rozloučenou a mizíš. Po celou dobu v privátu by si neměl potkat nějakého dalšího norníka.

Petr, 41 let


Tohle bude trochu těžké - já na priváty až na naprosté výjimky nechodím v posledních letech vlastně vůbec. Vadí mi, že slečně zůstane jen zhruba polovina peněz a taky provoz v takovém podniku spojený s vytížeností slečen.

Vyhledávám spíše slečny, které pracují "samy na sebe", bez pasáka, privátu nebo čehokoli podobného. Navíc bývají takové slečny i vhodné ke konverzaci.

Dalším rozdílem oproti běžnému návštěvníkovi u mě je, že nechodím na hodinu a třeba takovou půlhodinu si neumím vůbec představit. Takže minimum jsou 2-3 hodiny, ideálně celá noc.
Ale abych odpověděl na průběh standardní návštěvy - začíná to hledáním v inzerci na různých serverech. Poté jakási kontrola slečny, jestli na ni nejsou negativní ohlasy. Pak už telefon/SMS/mail, kde se domluvíme na datu, času, místě a ceně. Pokud slečna cenu uvádí v inzerci, o ceně se nebavíme.

Pak už následuje setkání a hlavní program. V naprosté většině platím až na konci a nikdy nedávám slečně peníze do ruky. Peníze, ideálně  v obálce, položím na stůl, ledničku, noční stolek, atp. Vidím v tom jakési vyjádření respektu ke slečně.

Tomáš, 34 let


Obvykle si na internetu najdu dívku, která splňuje mé preference v otázce vzhledu a praktik, které je schopna provádět, následně si to ověřím telefonicky, pokud to sedí, tak nastává čas schůzky a pokud i při ní je vše v pořádku, zaplatím, proběhne akce a následně odcházím.

Pravdou je, že se mnou to asi není úplně standardní, neboť preferuji ponižování, bití, piss, fisting, public a podobné extrémní formy sexu, tudíž bývá nutné vytvořit si s dotyčnou nějakou alespoň základní důvěru. A to není jen tak.

Pavel, 65 let


Jak to probíhá? U mě to bývalo vždycky tak, že jsem si vybral privát z nějakého inzerátu a pokud to bylo možné, tak jsem sehnal nějakou recenzi. To abych po zkušenostech věděl do čeho jdu. Tam jsem zavolal a nijak dlouze jsem se nedomlouval. Někdo si o tom chce ještě popovídat a smlouvá o ceně a tak podobně. To jsem nedělal. Většinou jsem si sehnal co nejvíce dostupných informací a potom jsem zavolal.

Na druhém konci telefonu to někdo zvedne a ozve se ženský hlas s neutrálním ,,halo". Slušně se zeptám ,,volám na privát?" případně se zeptám na jméno pod kterým žena vystupuje. Většinou souhlas a nebo když je na privátu více žen, tak někdy telefon zvedne její kolegyně. A řekne třeba, že momentálně ta dotyčná nemůže, to znamená, že má jiného klienta a případně se nabídne sama. V tom případě já jsem už na tu původní čekat nechtěl a tak jsem buď hovor ukončil a nebo jsem se domluvil s její kolegyní.

 Potom, jestli pokračovala domluva, tak mi ona řekla kde sídlí, řekla adresu a popsala cestu a když jsem dojel před dům, tak jsem znova zavolal a ona mi otevřela a byl jsem vpuštěn do bytu. Někdy byl byt větší, to když tam bylo více žen a stávalo se, že tam už býval jiný klient. Ale děvčata vždy dbala na to aby se klienti nepotkali.

Někdy se stalo, že jsem přijel po domluvě k domu a když jsem zavolal aby mi otevřela, tak mi řekla abych počkal chvíli před domem, že má práci. Tak to jsem samozřejmě nečekal a do tohoto privátu jsem už nikdy nevolal.

Po příchodu do bytu se v naprosté většině platí předem. Slečna si řekne o peníze a vyzve mě abych se šel umýt a ukáže mi koupelnu. Po umytí dojdu na její pokoj a následuje vše domluvené. Někdy se dá se slečnou popovídat o všem možném, jindy je zase nekomunikativní. Já jsem měl rád si vždy popovídat a sex potom nastal tak jakoby samozřejmě ze situace.

Většinou se slečna zeptá to máš rád, jak by sis to přál, někdy to probíhalo jakoby samozřejmě, jindy to bylo takové neosobní, profesionální. Nedělám si iluze, že ty slečny se mnou chodili, protože mě hrozně chtěli. Samozřejmě chtěli peníze, ale je to určitý kus herectví a když to dotyčná uměla navodit, tak měla úspěch a klienti se rádi vrací.

Po ukončení jsem se odebral do koupelny se opět umýt a opustil jsem privát.Ostatní části

 1. Co tě přivedlo k tomu, že jsi začal navštěvovat erotické priváty?
 2. Jak probíhá taková standardní návštěva erotického privátu? (právě čtete)
 3. Jaké holky lze potkat na erotickém privátu?
 4. Co bys doporučil někomu, kdo chce navštívit erotický privát?
 5. Kolik peněz jsi ochoten utratit na erotickém privátu za jednu návštěvu?
 6. Změnily tě nějak časté návštěvy erotických privátů?
 7. Povíš nám nějakou nejpamátnější příhodu z erotického privátu? 
Rozhovor s norníky 2 - Jak probíhá taková standardní návštěva erotického privátu? Rozhovor s norníky 2 - Jak probíhá taková standardní návštěva erotického privátu? Reviewed by Lamič on 14:51:00 Rating: 5

25 komentářů :

 1. Pěkně popsané, paráda, konečně si dokážu představit, jak to vlastně probíhá. Je docela fajn, že se tam dva norníci nepotkaj, zajímavý poznatek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jo. Si představ, že odtamtud chceš vyjít a najednou potkáš ve dveřích svého kamaráda :-D

   Vymazat
  2. Co kamaráda, ale třeba kolegu z práce třeba, to by bylo fakt dost divný :D Ty ale tak mě napadá, jestli je něco podobnýho i na opačný způsob, jestli jsou i nornice :D

   Vymazat
  3. To bych měl docela problém se pak ukázat v práci :)) Na druhou stranu by se hoši pak tak nějak drželi v šachu (řekne on, řeknu já), takže tak.

   Pokud jde o heterosexuální záležitost "nornic", tak mi moje kamarádka, která dělá v kosmetice, říkala, že se jí s touhle věcí dlouholeté klientky tu a tam svěřují. Ale jestli nějaká ženská cíleně poptávala nějakou ťapinu? To netuším :))

   Vymazat
  4. Mě se před lety stalo něco lepšího, domluvil jsem se s holkou po telefonu a přijel před dům, pustila mě nahoru bzučákem já vyšel do patra a když jsem vešel do dveří a v přítmí za mnou přivřela, tak rozsvítila a já uviděl nevlastní sestru mé ženy :-D (mají společného otce) oba jsme zachovali "poker face" kamennou tvář já řekl, že odcházím a hodil jsem otočku, do ted se potkáváme na rodinných oslavách a nikdy jsme o tom nemluvili a nikdy se to neprovalilo (už je to cca tak 15 let) ona si drží tajemství, že je šlapka a já že jsem norník :-)))

   Vymazat
  5. Mě se stalo že jsem kecal na amaterech s babama, a jedna holka se poptavala jak se dostat na privat. že má dluhy atd. no já dobrá duše ji poradil, dokonce jsem ji s kamaradkou bordelkou domluvil práci i s ubytovaním....no jak dojela tak jsem chtěl bejt první klioš...kura a to byla moje sestřenice....no asi po 10 minutach kdy mě to přišlo dost legrační, ona byla v děsu na infarkt..jsme si to stejně rozdali..a bylo to fakt super. sic jsem ji trochu musel přemlouvat, ale argument, že sestřenice si může bratrance vzít za manžela zabral.

   Vymazat
  6. Miky
   no s nikym se na privatě potkáš nemáš, je to pravidlo, ale jsou mega privaty se 4 pokoji a jednou koupelnou. a tam vznikaj situace ktere nevymyslíš, ja jsem dost střelec...je mi 55 let, jsem celkem za vodou, děti sou už venku. co se mi vlastně kdyby na to manželka přišla mohlo stat...
   na těchto velkých privatech jsou super že jde vše slyšet...někdy si tam jen ležím a poslouchám..to píše život...znám desitky tapin, par velmi dobře i z osobniho života, nemám jinou simku, neparkuju o 5 ulic jinde, nenosím si do koupelny vše...i mnohe holky ví kdo jsem a jak se menuji, nikdy toho nezneužily...nikdy mi žádna nic neukradla atd. ale je fakt že nechodím do podřadných privatu. osobně mám rádši pasácké privaty, ač pasaci u nás nejsou, privaty vedou šefky bordelky, ony sou vlastně hrajicí kapitánky. je tam řád a disciplina...chodi na prohlidky, jsou až uzkostlivě čistotné, z podlahy se da jíst...u amaterek je to neprozkoumané bojiště...a možné je tam vše, ale je spousta chlapu co by zas něšli na privat a amaterka v autě je to pravé, zkusil jsem 2x a stačilo.

   Vymazat
  7. Anonymní 15. února 2016 13:46:
   Páni, tomu se říká pořádnej test rodinné mlčenlivosti. :)) Zní to skoro až děsivě při představě, že bych třeba tancoval se sestřenkou na rodinné akci s tím, že na ní minulej večer někdo z okolí pravidelně řádil (nedej bože někdo známej) :-D

   Anonymní 16. února 2016 5:33
   Ty kráso, tak do toho bych teda já nešel :))

   Miky, mě by třeba zajímalo - jak to mají na privátech s bezpečností? Dovedu si představit, že zrovna tady je docela vysoký riziko, že za holku přijde někdo, kdo nemá pět pohromadě.

   Vymazat
  8. Miky
   bezpečnost je nulová, jelikož jsem patřil k jisté složce co se o bezpečnost starala, takže ty jejich ochrany se dají shrnout do praktické nuly.
   když jsem se o tom bavil s bordelkama, bylo mi řečeno doba je zlá, kdo by ho chlapa zaplatil a pak by sem nikdo nešel kdyby věděl že je tady nějaky chlap. což měla pravdu, ze 100 chlapů je 90 milých sice ne pohledných ale milých chlapů co se na to 2 týdny těší a chtějí maximum toho pro co přišli.9 je protivných pitomců co trpí stihomamem, kontrolují zda tam nejsou kamery, zaplej mobil..v dnešní době k smíchu, nikdy by na to během 3 minut co tomu věnují stejně nepřišli. no ja se tomu směji, jelikož ty holky neumí povětšinou naladit TV. tito machři chtějí spíš holku ponižit, sou sprostí, a i chtěji aby to holku bolelo atd. ale je to ještě na hraně..takoví sou pak přiště už eliminovani podle telefonu ale oni si mění simky....pak je jeden cca ze 100 co je fakt magor. když je holka sama na privatě dopoledne celkem běžné má fakt problém. viděl jsem prokousnute rty, modre krky po rdoušení, jiné modřiny...ale nic zas co by bylo fakt fatální, krom psychiky, která dostala co proto. proto holky sou aspon dvě, neb maji big čokla, nebo aspon hrajou že jich tam je hejno. zkušené holky sou dobre psycholožky a už to dokaží povětšinou odfiltrovat.
   je s podivem že holky neberou povětšinou vietnamce, a ti vždy řeknou někomu at zavola za ně, aby to holka podle přízvuku nepoznala. jestli je pak už pusti nebo ne je prej 50 na 50.

   k ty sestřence...no víš, kdybych neměl za sebou co sem už za sebou měl, bylo by to i pro mne šílené, ale takhle mi to až tak kách nepřišlo. sranda byla, že ona byla vcelku na vážkách, ale potřebovala prachy, navíc cítila nějakou potřebu mi poděkovat že jsem ji to zařídil, pak nechtěla bordelce vysvětlovat co se stalo atd...tak jak řekla teda že ano...tak se rozjela jak uragán, musel jsem ji trochu brzdit aby mi něco ještě neudělala. o))

   Vymazat
  9. Miky
   ještě sem nenapsal o jedné sortě norníků. a to sou slengově pornoherci. některé anomalie co my chlapi svedem mě uvadělo v úžas.
   existuje borec co si bere 2holky najednou na dvě hodky, a dvě hodiny jede jako pila, ty holky sou pak hotové a ten den končí.
   sou borci co fakt jedou jak pily hodku v kuse, 100 žduchů za minutu,ale znam i dvě holky co to umí. jak to na mě vybalila poprvé čuměl sem jak puk. zpocena byla jak blazen.

   Vymazat
 2. Petr je sympoš, to s tím respektem se mi velice líbí, ale je pravdou, že on nechodí asi čistě do těch privátů, kde se třeba hradí předem..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jó, zdá se. Což mi ale připomíná, že ještě zbývajícím norníkům musím napsat, že ten rozhovor s nimi už vyšel. Díky za připomenutí :)

   Vymazat
 3. Tak mi přijde, že ta čtyřka norníků není tak úplně čtyřka norníků. Nejtypictějším norníkem je asi "Tomáš, 30 let" a pak "Pavel, 65 let". Oba jsou navíc zjevně grafomani, ale jiné generace, takže používají úplně jiný styl. Ty ostatní dva nevím, nevím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu, že se v prostředí norníků nepohybuji, tak je mimo mojí rozlišovací schopnost rozeznat autentičnost odpovědí.

   Pokud se sám(sama?) pohybuješ v tom prostředí, klidně objasni, podle čeho usuzuješ, že zbylí dva nejsou norníci a v čem se případně nepíší pravdu. Čtenáři to určitě ocení :)

   Vymazat
  2. OK, jako vysvětlení stačí, že to nedokážeš rozeznat. Kluci asi pravdu píší, těžko říci, kdo vlastně norníky tvoří. Jsou už na to nějaké reakce na nornik.net?

   Vymazat
  3. Miky
   Ja jsem norník, at je to proflákly jak chce. Holky jsou z norniku trochu vedle, jelikož dokážem jim recenzí zajistit nadstandart neb je totálně zazdít. je rozdíl mít 7 kliošu za den neb 3 za tyden.
   nornik, masher jsou vlastně knihy přání a stížností. jestli holka dělá šmečka...ma smulu...když je v pohodě proč ji nevyzdvihnout. když napíše že má 50 kilo a má 80..tak co sní. tzn že nezajdu za 80 kilovou babou. s ní je sex o něčem jiný než z barbinou... ale někdy máš chut na to a někdy na tuto. co je největší šmečko, že uvede praktiky co dělá a jak dojdeš spustí etidu vymluv. a přitom před 15 minutama ti to do telefonu vše potvrdila....hraje o to že nadržený chlap je velkorysy blb. pro norníka jsou nejhorší dvě věci, zamilovat se do tapiny, a něco na privatě chytit...
   1. případ je možná horší jak ten druhý. znám případy kdy chlapi vybrali desítky tisíc...znam i případ jednorázovky 80 000,-. osobně znám kluka co je vcelku v pohodě co dal holce jak mu brečela na rameni jak je svět svině, vše co měl v peněžence asi 9000. s tím že to nemusí nikdy vracet, jak došel za tyden dal opět vše 7000.. a v hospodě se mlatil hlavou o stul jakej je vůl.
   něco chytit už je vcelku vyjímečné, ja naštěstí prošel zatím bez ztráty kytičky...ale je to z 90% o vyběru, ochraně a 10% o štěstí. ale dnešni medicina a antibiotika jsou zázračné a do 3 týdnu ste ready...lekaři na urologii jsou chlapi..../doktorky nebrat/ a místo kapavky napíšou zánět prostaty..léčba je stejná ale neni už nahlašovací povinnost...tam byste pak museli odvest manželku na výlet na hygienickou stanici na stěry a malokterá by měla pochopení, moje by asi dostala infarkt.

   Vymazat
  4. 80 litrů? To si děláš prdel, ne? To není možný přece :-D

   Vymazat
  5. Miky
   nedělám, znáš takovy ty filmy, kdy ministr vykecal státní tajemství nějaky babě v bordelu? a každej si řekne blbost? ne není to blbost...svět privatu a placeného sexu mě pohltil, nejen sexem, ale atmosferou, všim tím kolem
   jak jsem začal chodit, tak jsem asi 3 roky o tom jen uvažoval, pak jsem zašel, holka ze mě měla srandu, děsně sem se styděl...doslova mě do postele dovlekla se slovy neboj bude se ti to libit a ja tě neukosnu...no o čemž jsem hned zapochyboval jak si ho narvala do pusy. ja do ty doby znal jen cudnej manželskej sex...misionař a nic víc...libilo se mi to tak moc, že jsem tomu propad, 3-5x tydně privat a to jsem takhle jel asi rok....vyzkoušel jsem vše o čem sem si myslel že by se mi mohlo líbit, do extremu sem zas nešel.po roku jsem to eliminoval na 1x týdně....a snažím se to v tehle hladině držet...

   hmm přemyšlím kdo je norník...podle mě je to ten kdo čte a piše do norniku...jak piše kolega že se mu nelíbí jak se o holkach někdy píše. ja nevím ale s holkama vycházím spiš jako kamarád...nelibí se mi jak někteří chtěji holky nornikem neb masherem vydírat a profitovat na recenzích. ale lidi už takovi jsou ideal nenajdeš nikde.
   zas na druhou stranu holky sou taky mnohdy potvory, čas berou i se sprchou kde schválně zdržujou atd...navzajem se vyměnujou, pracuji i když mají menstruaci s houbičkou, herečky to sou taky náramný, dokážou sehrát jakoukoli etidu, podle potřeby...

   Vymazat
  6. Nornictví může být návykový jako drogy nebo automaty. Jestliže někdo dokáže naházet sta tisíce do automatu, dokáže naházet sta tisíce i do kurvy. Je tu ženská, která se s tebou miluje a spousta chlapů mohou přepnout do módu rytíře ochranitele, vždyť do nás díky pohádkám hustěj už od dětství. Je tu ženská, tak klidně obětuj i život

   Vymazat
 4. Tady „Petr, 41“ :-) Potvrzuji autentičnost toho, co píšu. Na druhou stranu se ovšem bráním označení „norník“, neboť se za něj nepovažuji.
  Občas sice na oba servery (nornik.net i masher.cz) něco napíšu, ale vadí mi, že tam jsou holky považovány jen za kus masa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chápu no. V tomhle asi půjde dost o přístup. Spousta z nás má problém, že jsme majetničtí i k normálním parnerkám. A jestli to někteří skuteční norníci berou tak, jako by šli pro rohlíky (jakkoliv blbě to zní), je to svým způsobem smutný.

   Ohledně toho označení "norník" asi tolik, že jsem chtěl použít nějaký ustálený jednoduchý název a nic lepšího mě zrovna nenapadlo. Snad mi to odpustíte :)

   Vymazat
 5. Tady "Tomáš, 30 let" taky většinou norníků opovrhuji. Nenazval bych ten problém jako "kus masa", spíš určitý tlak na komercionalizace ze strany norníků, kteří mají pocit, že jsou prostě zákazníci se všemi spotřebitelskými právy. Nornictví je dobrodružství, není to až tak byznys. Je to oboustranná hra, norník sice dává prachy, ale rozhodně není na nákupu :) Kdo to nepochopí, nedostane maximum

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já když vidím, jak se někteří lidi chovají třeba jen k ženským u kasy, tak si raději nechci moc představovat, čeho je takový člověk schopnej, když se nechá řídit sexuálním pudem. Či jak to nazvat. :)

   Vymazat
 6. Tak ať jsme tu komplet, tady Tomáš 34, autenticitu rád potvrdím jakýmkoli dotazem, nemám důvod si vymýšlet ;) K ženám se chovám s velkým repsektem, protože jinak bych s nimi nikdy žádný D/s vztah nemohl navázat.

  OdpovědětVymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.