Recent Posts

Rozhovor s norníky 1 - Co tě přivedlo k tomu, že jsi začal navštěvovat erotické priváty?Exkluzivně pro tento blog se mi povedlo v sedmidílném rozhovoru vyzpovídat čtveřici mužů, kteří pravidelně navštěvují erotické priváty, jednu z variant prostituce. Pro někoho jsou tito lidé klienti, jiní je označují jako norníky. Původ názvu ať si každý domyslí podle svého. :)

Dozvíte se mimo jiné, co od návštěvy erotického privátu očekávat, kolik taková sexuální zábava stojí i jaká rizika hrozí těm, kteří jsou ochotni ukojit svůj touhu placenou vášní. S ohledem na sexuální podtext není tato série vhodná pro čtenáře mladší 18 let.


Co tě přimělo k tomu, že jsi začal navštěvovat erotické priváty?


Tomáš, 30 let


Je to jednoduché, získat nějaké sexuální zkušenosti. Poprvé jsem se v jednadvaceti muchloval celou noc s jednou šestnáctkou, která ale měla krámy, takže přímo k průniku nedošlo a protože pak několik let poté nedošlo k žádné další sexuální zkušenosti, zašel jsem tenkrát do Perlovku a oslovil 50letou šlapku. Protože jsem byl opilej a ona strará rašple, tak se mi tenkrát nepostavil a ještě druhej den mi bylo na blití, ale bylo to poprvé s prostitutkou. Poté proběhlo několik akcí s prostitutkama z Perlovky, který byl taky vesměs dost děsivý (Romky, Bulharky), ale pak jsem objevil kouzlo privátů, které mi vyhovovaly daleko více.


Petr, 41 let


Prvotní impuls byl trochu kuriózní. Bylo to někdy před cca 17 lety, když ještě nebyl tak široce dostupný internet. Byl jsem doma na víkend sám a nějak to na mě přišlo, tak jsem skočil do trafiky pro nějaký pornočasopis. Žádný ale neměli, tak jsem si koupil inzertní noviny a objednal se na privát.

Trochu mě to vzalo, tak jsem se cestou z privátu stavil v hospodě, kde jsem exnul asi šest dvanáctek :-)

Pak jsem si dal pár let pauzu a po přestěhování do Prahy začal občas chodit. Nejdřív zřídka, ale občas jsou období, kdy chodím i relativně často.

A proč chodím? Jednak proto, že můžu :-) A taky mě láká objevování nových věcí, těl, slečen a jejich prožitků. Ostatně i mé nejoblíbenější masturbační fantazie jsou s mými spolužačkami ze ZŠ a SŠ - ne kvůli tomu, že by mě tahle věková kategorie zajímala, to spíš naopak, raději preferuji slečny nad 30- mně
je 40 - ale protože je tam přítomen ten prvek poznávání neznámého.


Tomáš, 34 let


Poprvé jsem navštívil privát někdy během studia VŠ, tehdy spíš ze zvědavosti, jak taková věc probíhá. Později, jak se měnily mé sexuální preference, tak proto, abych ukojil své zejména BDSM choutky, což v osobním životě nejde zdaleka tak snadno, jako na privátech.


Pavel, 65 let 


Tak abych začal od začátku tak se malinko představím. Budu si říkat třeba Pavel a letos mi bude 65 let. Mimo jiné jsem i zaregistrován na tebou zmíněných Amatérech.

Jsem 41 let ženatý mám dvě dospělé děti a, v mých očích, krásnou manželku. A šikovnou a pracovitou. Ale v sexu to u nás vždy nebylo ono. A nechci z toho obviňovat manželku. Prostě na to máme každý malinko jiný názor, preferujeme jiné praktiky a musím se i přiznat, že jsem manželku mnohdy nedokázal uspokojit z důvodů mého brzkého konce. Ale říkal jsem si, že přeci nemá smysl se rozcházet jen kvůli sexu, když ve všem ostatním si tak báječně rozumíme.

A tak se přihodilo za ten dlouhý čas manželství, že jsem měl pár kratičkých známostí u kterých jsem i dospěl k poznání, že ne se všemi ženami končím tak brzo. No a když nastala doba internetu a děvčata se začala nabízet sama (za peníze), tak jsem to zkusil.

Je pravda, že jsem dlouho váhal, ale po delším rozhodování jsem se k tomu kroku rozhodl a napoprvé jsem nezvolil klasický privát, ale slečnu, která žila sama se dvěma dětmi a asi potřebovala si přivydělat. To bylo asi před šestnácti lety.  Jí bylo tenkrát prý 26 let a jsem přesvědčen, že se nám to líbilo oběma. Bylo vidět, že tato mladá paní se pravděpodobně stýká s někým, kdo je na ní surový a já mám k ženám naprosto opačný přístup. A to, že to nebrala jako jen sex za peníze mi došlo, když si až do odchodu neřekla o peníze a vlastně jsem jí to musel připomenout a sám jsem určil na její žádost částku. A tuto mladou paní jsem ještě párkrát navštívil dokud se neodstěhovala a ztratil jsem sní kontakt.

Tak jsem si řekl, že to zase není tak špatné, že sex je jako s nejlepší přítelkyní, která to chce a za čas jsem zkusil znova. A to byla katastrofa. Slečna krásná, ale svlékla se, lehla si a dělej si co chceš. Tak to mě od dalších návštěv tohoto tipu odradilo. Je pravda, že jsem moc nevybíral a navštívil jsem naslepo první, která se mi trochu zamlouvala.

Po čase, když mě opět doma v sexu něco scházelo, tak jsem navštívil znova privát. Tentokrát jsem dal na různé recenze od ,,kolegů" na internetu a navštívil jsem privát podle doporučení. A bylo to úplně o jiném přístupu. Je pravda, že privát už byl znát profesionalitou, ale děvčata se chovala kamarádsky a já jsem tam dostal co jsem potřeboval.

No abych se zatím nerozepisoval dále, tak to zkrátím a přiznám se, že za dobu těch šestnácti let jsem navštívil asi 15 - 20 žen různého zaměření, věku, vizáže a váhy. Vím, že to není moc, pro někoho až příliš, ale také vím, že jsou tací, kteří za tuto dobu navštíví  desítky až možná stovky žen. Některé jsem navštívil i víckrát, některé jen v autě. Myslím, že by toho bylo hodně o čem by se dalo psát. Asi bude lepší, když dáš konkrétní otázky a já ti na ně obšírněji odpovím.

Ještě musím podotknout, že těch 65 let jak píši na začátku je opravdu jen číslo. Je to pravda, ale opravdu vypadám o hodně mladší. Občas s tím mám i problém, protože mi to nechtějí věřit. Mám i na zmíněných Amatérech profilovou fotku a bývám občas napadán, že není pravá.
Rozhovor s norníky 1 - Co tě přivedlo k tomu, že jsi začal navštěvovat erotické priváty? Rozhovor s norníky 1 - Co tě přivedlo k tomu, že jsi začal navštěvovat erotické priváty? Reviewed by Lamič on 18:29:00 Rating: 5

14 komentářů :

 1. Wau :) Dobrý rozhovor :) To se těším na další díly. První pán se s tím teda moc ne**re :D Mám taky zkušenost, sice jsem nebyla nikdy na onom místě ale měla jsem přítele co je hojně navštěvoval. Nemohla jsem se pak vzdát myšlenky jestli to nedělá dál (když to dělal i v předešlých vztazích), už kvůli tomu, že ač jako člověk spoustě věcem otevřený :D něčemu přístupná po "pár" společných chvilkách prostě nejsem. No ve finále to byl jako bonus extrémní žárlivec a užila jsem si své :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to tě dost obdivuji, že jsi neměla problém s takovým mužem spát s ohledem na fakt, kolik klientů může taková společnice na privátech vystřídat. A zdaleka ne všechny jsou zrovna vzorné co do hygieny, alespoň z toho, co jsem si o tom mohl v diskuzích načíst :)

   Vymazat
 2. Páni, tak tuhle sérii budu určitě hltat! Pro mě je privát a vůbec jakékoliv prostituce docela sci-fi, do kterého se nechystám ponořit. Asi bych nedokázal překonat ten strach, že slečna měla už stovky borců předemnou a kdo ví, jestli tam nezůstala nějaká ta breberka, že? Kde si vůbec našel a vyzpovídal ty chlapy? :D

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem rád, že se líbí :)

  Já bych byl popravdě taky celkem nejistej. Budu trošku spoilovat, ale v dalších částech zazní, že holky z privátů chodí na pravidelné prohlídky. Protože kdyby se o nějaké rozkřiklo, že něco má, tak má s obživou docela problém. Nicméně to riziko tam s ohledem na četnou frekvenci pohlavního styku prostě máš.

  Jinak jsem pro účely zisku respondentů využil fórum nornik.net, kde se přes diskuze dá dostat k poměrně zajímavým informacím, pokud tě toto téma zajímá. Pánové jsou občas hodně otevření :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je mi jasné, že holky na nějaké kontroly chodí, ale kde máš tu jistotu, že zrovna dnes ráno tam nebyl pan X, že? Radši zůstanu jen u toho čtení :D

   Vymazat
  2. Právě, to je ono. :) Jen doufám, že jsem tímhle nějak nepůsobil dojmem, že do toho chci někoho uznat. To ani náhodou! :-D

   Vymazat
 4. Noo, nejdřív jsem myslel, že normíci jsou nějaká zvířata, něco jako krtci nebo tak a bylo mi dovný, že s nima děláš rozhovor... :D Po pár řádcích mi to ale docvaklo :D Zajímavé, také jsem o tom přemýšlel, ale když já jsem takový hamoun, že vydávat peníze za tyto služby mi přijde nevýhodné :D Radši je investuji do kvalitnějšího proteinu :D Každopádně jsem zvědav na další díly :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomu se říká pravé slovo fitnessáka. Raději prachy za protein než za kurvy :-D

   Vymazat
 5. Miky
  s těma kontrolama je to trochu jinak, nechodí povětšinou holky někam, ale exstuje organizace Rozkoš bez rizika, neb tak nějak se to menuje a ta organizace podle inzeratu obvolají tapiny a dojdou na privat, udělaj stěry a poučí baby, řeknou jim aktualní stav infekci atd.
  jinak holky bez gumy tě na sebe nepustí, na privatě mi to za ty leta nabídla jen jednou jedna krásná mladounka holka a spadla mi brada a chtěla za to příplatek jen 200kč, to mi spadla brada podruhé, potřetí mi spadla brada když chtěla za hodinu 800kč. tehdy sem měl velké bojím, ale chtíč zvítězil a 3 týdny sem se modlil ač jsem ateista.
  ale kondom vše taky neřeší...když ty brebery začnete studovat přijdete vlastně na to že kondom je vlastně zbytečnost...o)) tim nechci říci že mate chodit bez, ale raději to nečíst, neb sex provozovat jen jako autoerotiku.
  ještě si neodpusttím, slečna kterou zbalite na diskotece je asi tak potecionalně 100x nebezpečnější jak baby z privatu. jelikož slečna je hloupa o pohl. chorobách ví jen že existují. kdežto profi holky, ty to maj nastudované, a diagnostikují vás už ve dveřich. když dojdete s příznakem chřipky, tak vás vypakujou dřív než si je prohlednete..jim jde o hodně, ony pod nemocenskou nejsou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je hustý. Díky za zajímavé doplňující informace.

   Já si jen říkám – není to s tou „babou na diskotéce“ vyrovnaný zase tím, že ta obyčejná holka ve finále může mít méně sexuálních partnerů a tím je menší šance, že něco předtím chytne? To aby se člověk ve finále bál vůbec jít balit normální ženský, pokud bych nad tím musel uvažovat tímhle způsobem. :))

   Vymazat
  2. Miky
   on je tady problém definovat normální ženskou, ja se bavil o diskotekových holkách....když tam zbalíš holku a ona je svolná napoprve stebou jít, no nevím jestli je to kategorie normání ženská. podle mne je to úhel pohledu...a kde bereš že to někde musí chytit....ona to může mít i bez chlapa...opary, chlamydie, různé bakterie...jak si přečteš o jakžch mnamkách se tady bavíme, přejde ti mráz po zádech. jsou bakterie které jsou menší jak pory v kondomu, takže projdou kondomem, jistě omezi se počet atd....když sme u tý statistiky, takže ofiko se uvadí cca 1000 /spiš mín/ kapavky v celé republice ročně. půlka je teplouši a fetky, a pak je praha, ostrava, sever čech...takže statisticky seš na tom dost dobře, je to fakt o náhodu. ale 3x tolik je kapavky neoficialně , lečených pod jinou diagnozou, či lečeno doma....mladí zdraví jedinci si daji dávku ATB a sou ready..my staří psi to nedáme mame 40 horečky a zaberou zpravidla až druhé či třetí ATB. ale pak tady máš jiné mnamky jako žloutenka...a chlamydie sou dnes rozjetý masívně u mladých holek. noření je rizikový koníček, jak řekl jeden náš kolega gynekolog....
   co mám zkušenost s klukama co něco chytli, tak zatím vždy už dopředu něco nebylo dobře, ale oni přesto nedbali...stejně jako ja tehdy s tou holčinou co nabídla bez. tehdy sem ji měl hodit 200 za její čas a jit domů....tak by velel rozum. já to věděl, ale stejně se do toho šel, navíc se uprostřed akce stalo že dostala měsíčky....tak to bylo fakt super...nadával jsem si ještě půl roku.

   Vymazat
  3. Jsem si teď při tom představil nějakého fakt echt intelektuála, kterému holka nabídne, že mu dá a on místo nadšení vytáhne kalkulačku a začne přepočítávat, jestli se mu to jedno vrznutí vůbec zdravotně vyplatí :-D

   S těmi měsíčky jsi mi úplně připoměl jednoho kluka, který se na jedné akci líbal s holkou. Už to vypadalo, že si ji bude moci někam dál odtáhnout. Ale pak se to stalo a přišlo to na ni. Chudák kluk musel přes celý město domů s krvavýma jeanama :-D Což je oproti té tvé historce sice slabý, ale mě se při té vzpomínce vždy rozline škodolibý úsměv :-))

   Vymazat
 6. Teda musím říct, že i jako ženě mi tyhle články přijdou velice zajímavé :-) Jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těší mě, že se tato tématika líbí :) Já to právě vydal s úmyslem nabídnout informace, které třeba ne každý ví a mohly by ho zajímat.

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.