Recent Posts

Únor za dveřmiPomalu se nám blíží konec ledna a to pro mě znamená dvě věci. Zaprvé se blíží závěr zkouškového, zadruhé nastává okamžik pro shrnutí měsíce. A že toho bylo sakra dost. O čem bude řeč? Zkoušky, věci s psaním na volné noze, co jsem (ne)zlamil s ženskejma a jedna veselá příhoda okolo blogu.


Učit se, učit se, učit se!

Lenina bych za tenhle citát nechal vyhodit z mauzolea. Víte, jak se říká, že poslední krok k cíli bývá nejtěžší? Potvrzuji. Před nedávnem jsem úspěšně absolvoval poslední zkoušku na univerzitě. Nyní dodělat bakalářku a mám volnou cestu ke státnicím.

Ale byly to tedy pořádný jatka. Na většině termínů měla polovina lidí stopku hned po testu. Mně se zadařilo až na druhej pokus. Měl jsem chuť všechny ty papíry s poznámkami upálit, roztrhat, zahrabat do země. Nakonec jsem se ale nedal a vyšlo to.

Rodinné záležitosti

minulém článku jsem zmiňoval, že se nám trošku rozhádala rodina. Situace se malinko urovnala. Brácha jsou s mamkou v pohodě. Teď jde jen o vztah mamky s přítelkyní bráchy. Ani jedna z nich se moc nemá k nějakému řešení, takže se spolu prostě nebaví. Což je ještě ta lepší varianta. A já vím, že s tím nic nesvedu, takže se do toho odmítám míchat.

Kam vedou klikaté cesty pisatele

Kdo mě sleduje delší dobu, ví, že externě píši i pro jiný web. V současnosti mám v plánu věnovat energii tam. Jen se musím přiznat – jak to píši pod svým jménem a vědí o tom přátelé, cítím tlak. Tlak, který mě trošku svazuje.

V poslední době jsem se hodně začal zajímat i o copywriting. Kdo neví, jde zjednodušeně řečeno o tvorbu propagačních textů. Na webech, inzerátech atd. Vyhlédl jsem si jednu paní, které zkusím pomoci s obsahem jejího webu. Grátis. Zaprvé si to chci vyzkoušet, zadruhé by pro mě v tuhle chvíli byla kladná reference více, než peníze. A pak se uvidí.

Lamič dívčích srdcí

S ohledem na mimořádný zájem o článek Přiznání jak Lamič řádí s amatérkami na amatérech vydám na téma aktuálních vztahů samostatný post, kde budu konkrétnější. Jak by napsal můj oblíbený bloger Michal Krčmář, je to pěkně na píču. Minimálně na seznamkách.

A když píši na píču, nemyslím tím, že bych se k nějaké propracoval :-p Když nepočítám tunu arogantních bab, které nestojí za řeč. Na živo to je už trošičku zajímavější. Ale o tom všem se dozvíte v samostatném článku.

Pokud vše vyjde jak má, vyjde v průběhu tohoto měsíce i hodně kontroverzní rozhovor s návštěvníky erotických privátů (=norníci). Máte se na co těšit.

Spamerské děvky jsou nechtěný

Závidím normálním děvkám. Fakt, že jo. Klasická děvka je totiž nejenom chtěná, ale navíc jí za to i platí. Jaký to rozdíl oproti spamerské děvce, jako jsem já.

S příchodem nového roku jsem si řekl, že trošku přehodnotím strategii propagace blogu. Vyhlédl jsem si několik diskusních fór. A dám vám radu – nespamujte na emimino.cz, protože za to dostanete leda ovoce. A když říkám ovoce, tak myslím pořádnej banán :-D Dodnes mě to štve, protože před smáznutím profilu mi z té stránky chodil zajímavý počet návštěv.

A poslední věc – nezapomeňte se účastnit mojí hledačské soutěže. Šotek pořád někde dělá bordel a já ho ne a ne chytit.
________

Podobné články

 
Únor za dveřmi Únor za dveřmi Reviewed by Lamič on 16:15:00 Rating: 5

4 komentáře :

 1. Páni, tak ty to máš teda dost nabito! K úspěšným zkouškám gratuluji a přeji co nejúspěšnější cestu budoucností :) Moc se mi líbí, že víš, co chceš!
  Baauu

  OdpovědětVymazat
 2. Jsi šikovnej, že jsi to zvládl. Taky jsem to měla dost divoký, ale to horší mě čeká až později.

  Na nové články se těším.

  A neboj, toho šotka chytnem! :p

  www.fitnessazdravi.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :)

   To sakra doufám, že ho chytnete. Představa, že mi bude na blogu dělat bordel další měsíc, je hrozná! :-D

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.