Recent Posts

Přiznání jak Lamič řádí s amatérkami na amatérechS příchodem nového roku jsem si řekl, že začnu pěkně od abecedy. Prvním je písmeno „A“. Áčko jako auto, autíno nebo i autíčko. A taky áčko jako amatéři. V dnešním článku vám krátce představím erotický server amateri.com a nahlédnete i pod pokličku toho, jak se tam Lamičovi daří.


Jak jsem se o tom dozvěděl

Jednoho krásného večera jsem neměl do čeho (a ani do koho) píchnout a začal jsem číst článek v regionálním časopise. Shodou okolností tam byl rozhovor s majitelem, kterému výše jmenovaná sex seznamka říká „pane“.

Pominu teď tu vtipnou ironii, že šlo o výbornou reklamu na erotický portál v magazínu, který běžně můžou číst nezletilé děti. Po dočtení jsem překvapeně zamrkal. Měl jsem trochu dilema. Ale pak jsem si řekl prostou věc. Přes osmnáct mi je, žádnej úchyl (snad) nejsem a tohle zní zajímavě. Zkusím to.

Co to je amateri.com?

Amateri.com je vlastně takové porno zdarma, které si tvoří uživatelé sami. Lidé zde vedle erotického seznámení či prostého popovídání také sdílejí svoje erotické fotky, povídky a videa. To poslední ovšem může nadrženec vidět jen v případě, že si připlatí za VIP členství. Nejnižší sazba je 99 korun na měsíc, nejvyšší 699 na rok. Taky v tom čísle vidíte tu hezkou symboliku?

Osobně jsem byl dost vykulenej, jak moc intimní věci dovedou lidé přes internet sdílet. V situaci, kdy veškeré fotky a videa může seznamka využít pro své vlastní účely. Co se týče uživatelů, musím říci, že nejaktivnější přes chat mi přijdou obecně spíše starší ženy (řekněme 30+) a baculky. Alespoň v mém regionu. Mladší uživatelky se hojně objevují bez fotek a minimem informací v profilu. Narazit tam na kombinaci hubená/pravidelně přihlašující/chtivá/mladší holka ve stejném kraji bývá docela oříšek.

Uživatelské rozhraní se mi hodně líbí. Vytkl bych akorát systém zpráv. Tento modul je příšerně nepřehledný a je problematické se v něm vyznat v situaci, kdy máte uloženo více konverzací s několika uživatelkami.

Úspěšnost při seznamování

To bych nebyl já, abych pro tu srandu nezkusil v těchto vodách lovit. Nějaký čas jsem rozhodil sítě a intenzivně jsem začal s oslovováním tak, jak jsem se naučil.


Lamičův tip: Pokud by tě zajímalo, které věci dodržovat pro úspěšné oslovení na seznamce, přečti si článek 6 tipů a triků, jak zaujmout na seznamce


Výsledek byl na moje poměry celkem uspokojivý. Ze všech žen mi odepsala cca pětina oslovených. Ty jsem po obdržení fotek navíc musel profiltrovat TinEye abych oddělil zrna (pěkné kousky) od plev (fake profily). Řada věcí ztroskotala na menších přehmatech a sympatiích. K aktuálnímu datu držím pravidelnější kontakt s čtyřmi ženami.

Kdo se chytil do Lamičovy sítě?

Mamina

Nejstarší z mých online objevů. O jejím věku asi tolik, že její syn je přibližně o tři roky mladší, než jsem já. O to víc mě ale láká ji poznat. Protože je to tak trochu na hranici zakázaného ovoce. Na začátku byly samé drahoty, ale nyní po několika lechtivějších debatách by byla svolná k tomu mě pozvat k sobě.

Paní C

Svobodná  maminka, která by ráda odbourala stereotyp. Je také starší, nicméně ne o moc. Dohoda s ní v pohodě (na můj vkus až moc snadná) a vše visí jen na konkrétním datu, kdy se sejít. Blbý je, že se na seznamce moc často neukazuje a bojím se, abych na ni neztratil kontakt.

Slečna L

Holka, u které je ve hře vážnější seznámení. Ale že to stálo hodně dopisování! Studujeme na stejné univerzitě jen s tím rozdílem, že jsme každý na jiné fakultě. Máme spolu i domluvený termín schůzky, takže se velice těším a mám o důvod navíc, aby se zkoušky zvládly co nejdříve.

Slečna K nakousnutí

Tu snad ani jinak pojmenovat nemohu, protože ze všech zmíněných jde o největší kočku, na kterou jsem narazil. Tady jsem se rozhodl hrát hru postupného stupňování zájmu a očekávání. Napřed šlo o normální popovídání, poté dvojsmyslné narážky. Následně jsme si vyměnili pár provokativních fotek (nic odhaleného) a teď už jsme to dotáhli do fáze, kterou můžu bez skrupulí nazvat erotickým dopisováním. Hodlám postupně naše hrátky stupňovat a říci si o živé setkání až v momentě, kdy budu mít jistotu, že bude z její strany větší zájem o to mě blíže poznat.

Zdroj obrázku:  https://pbs.twimg.com/profile_images/520013731518889985/o6blFr5Q.jpeg
Přiznání jak Lamič řádí s amatérkami na amatérech Přiznání jak Lamič řádí s amatérkami na amatérech Reviewed by Lamič on 16:43:00 Rating: 5

11 komentářů :

 1. Ne vida... Někdo z nudy loví na seznamkách, jiný (prosím já) po večerech buď běhá po lesích a hledá "poklad" nebo vyšívá... Nechápu,jak nás někdo může mít za jednoho! xD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To náhodou nemusí být špatná taktika seznámení. Jen s tím běháním po lesích si nejsem tak úplně jist. V hlavě úplně vidím představu vyklepané holky, která doma vypráví, že ji po lesích naháněl nějaký neznámý kluk s baterkou :-D

   Vymazat
  2. Miky
   Nechci ti brát iluze, ale na amaterech je 50% holek vlastně chlap....tak si to dobře prověř než si necháš zlomit srdce. o))

   Vymazat
 2. Wow... Takhle zajímavý článek jsem dlouho nečetla! Pěkné statistiky a hezké přiblížení této stránky :)

  http://gabux-creativity.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Jen si teď zpětně říkám, zda jsem to neměl pojmout trochu více jako recenzi. Aby tam byla vyšší informační hodnota.

   Vymazat
 3. tý brďo, těším se na pokračování :))

  OdpovědětVymazat
 4. Zajímavé přiblížení této stránky. Já si až dosud myslela, že tam jsou jen ta videa. Ale že bych byla nějak motivována se tam registrovat, to se říct nedá. :)
  Držím palce se zkouškami - a se slečnou L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono záleží na tom, co od toho očekáváš. Spousta chlapů, kteří tam přijdou, automaticky čekají, že co holka = nadržená nymfa, která hledá úlovek. A podle toho se i chovají.

   Díky. Ono se to trošku komplikuje po silvestrovské oslavě, ale to budu řešit až po zkouškách :)

   Vymazat
 5. Jak jsi v minulém článku zmínil ten server, musel jsem se podívat :D A protože jsem bohužel moc slušně vychován, vyděsilo mě to, ale o to víc jsem se těšil na tento článek. Narazil jsem na podobný server - redkiss, tam jsem se z legrace registroval, ale chat je tam zdarma jen pro první asi tři zprávy a pak se musí platit, takže jsem to zavrhnul. No a podle tvých výsledků, možná vyzkouším ty amatéry, uvidíme :D Ale maminy nebo macatý fakt ne (raději mladší bezdětnou anorektičku :D), to už by bylo přes moji hranici :D

  Jsem zdvědav na L a K (jako jména z MIB :D), určitě dej někdy vědět, jaký je postup, nebo jak to dopadlo! :) ... pokud teda budeš pokračovat podle abecedy :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Grátis chat na první tři zprávy? To je hodně podivuhodnej obchodní model :-D To by mě taky nebralo. U Amatérů máš určitý počet dnů (tuším dva) od registrace, kdy můžeš chat využívat. Jinak si můžeš dělat co chceš. VIP členství ti pak dává kromě sledování uživatelských videí i další výhody, ale nic platit jim fakt nehodlám :))

   Já osobně zas moc nemusím, pokud je holka extrémně hubená. :) Třeba budeš mít větší štěstí, než já. Z mého pohledu je tam spousta starších žen, které kvůli pracovnímu vytížení či nespokojenosti s manželstvím hledají nějaké odreagování. Taky tam v hojné míře najdeš lesbičky či páry. Chce to fakt trošku hledat. Ale třeba budeš mít lepší štěstí, než já :)

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.