Recent Posts

Prosinec za dveřmiDnes je prvního prosince, poslední měsíc tohoto roku. Opadající listí střídá bahno. Minimálně v mojí domovině. Na jednu stranu mě mrzí, že nepadá sníh. Pak by to mělo alespoň trochu zimní atmosféru. Na druhou stranu jsem rád. Jezdit s autem v tomhle počasí je pořád lepší, než ve sněhu. Ale dost úvodních keců a pojďme si říci, co je nového…


Miluji blogerský svět

Na různých blogovacích stránkách jsem si za dobu své virtuální existence mohl přečíst různé hejtovací komentáře na věci, týkající se blogů. Hlavně v souvislosti s Blogerkou roku 2015. Upřímně se takovým komentářům hodně směji. Můžu říci jen jedno. Milé dámy – vítězkám můžou být vaše nenávistné komentáře upřímně u prde*e a vůbec nic s nimi nezměníte. :))

Já naopak blogerský svět mám rád. Zaprvé je to neomezený zdroj nových informací. Nikdy bych se nedozvěděl tolik zajímavých poznatků o Paříži. Zadruhé je to výborný zdroj dárků na Vánoce. Kde jinde by chlap jako já měl šanci získat tolik kosmetiky, kabelek a 368 dalších věcí, které ani nedovedu identifikovat? A to totálně gratis. Jen za following, který můžu po ukončení zas zrušit :-P A zatřetí – nevím o místě, kde bych našel tolik pěknejch ženskejch, u kterých chlap po přečtení jejich článků hned pozná, která je či není úplně blbá. No nebrali byste to? :)

Nesnáším maturáky

Má smysl psát, že s ženskými je to u mě na ho*vno? Asi těžko :) Minulý víkend jsem si udělal výlet na maturák. Fantazačka, o které jsem dříve psal, mě pozvala. Protože jsem nakoupil nový společenský oděv a chtěl jsem si zase ohmatat to prostředí, tak jsem si udělal výlet. Sám.

Blbost. S Fantazačkou se pokecalo jen chvíli, trochu se i zatancovalo, ale tak nějak jsem se v jejím kolektivu, který je o několik let mladší, cítil blbě. A jak tam nebyl nikdo moc známej, přestalo mě to bavit a ukončil jsem to dřív.

Zatancoval jsem tam s jednou její kamarádkou. Fakt pěkná kočka, měli jsme si i co říci a nasmáli jsme se. Ale jak mi Fantazačka později sdělila, je už několik let šťastně zadaná. Takže se hledá dál.

Cesta do ciziny?

Začal jsem se stýkat s jednou studentkou, která mě doučuje němčinu. Náhodou se během konverzace zmínila, že by na letní prázdniny ráda vypadla za hranice s možností práce. To mě zaujalo a navázal jsem na to. No a vypadlo z toho, že bychom se mohli domluvit a letět spolu. Za Atlantik. Jen si budu muset nastudovat, co všechno to obnáší. Ale upřímně mě to hodně láká a byla by to možná šance na kýžený impuls, který v mém životě tak hledám. A o penízkách ani nemluvě :)

Lidi jsou stádo

Před týdnem jsem se v klidu vracel pěšky z večerní akce. Byla docela zima, tak jsem měl přes hlavu kapuci. Šel jsem kolem jednoho chlapa, který měl stejnou cestu. Najednou na mě frajer otočil a vyděšeně uskočil. Vykulil jsem oči.
„Co je?“
„Tý vole, já myslel, že seš jeden z těch zasranejch islamistů!“
V ten moment jsem se hrozně začal tlemit, protože jsem takovou hovadinu vůbec nečekal.
„Chlape, co by tady prosímtě dělali? Vždyť by do téhle prdele ani netrefili.“
„Tomu nevěř. Sou to hrozný svině a schopný všeho!“

Následovala asi pětiminutová debata, kdy se prokecnul, že jde o nadšeného diváka Novy a typického chlapa, žijícího v koloběhu výplata->hospoda->výplata->hospoda. Mno, byl jsem rád, že jsem se ho zbavil a nezjistil, kde bydlím.

Lidi, nebuďte prosím blbí. Média nás krměj jen tím nejhorším, protože to tahá sledovanost. Diváci raději mrknou na to, že starej děda znásilnil náctiletou školačku, než že se slepičce v kurníku vylíhly tři zdravá kuřátka. To je tvrdá realita. Je na nás, zda a jak informace kriticky zhodnotíme.

Lidi, nebuďte ovce. Že většina osob něčemu věří nemusí nutně znamenat, že mají automatickou pravdu. O Hitlerovi si taky řada lidí dlouho myslela, že je to jejich vysvoboditel z bídy. A leda plyn z toho :-D

Ale víte, lidi, co můžete být? Věrní čtenáři Lamiče. Přeji předem pěkné svátky a bohatého Ježíška (ale ne Santu Clause :-p). Nezapomeňte, že každej z nás občas něco v životě lamí a budu se na vás těšit u dalších článků.
Prosinec za dveřmi Prosinec za dveřmi Reviewed by Lamič on 20:01:00 Rating: 5

Žádné komentáře :

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.