Recent Posts

Nový rok za dveřmi
Sníh nikde není, zato všude kolem kopa bahnitých sra*ek. Venku nad nulou a vypadá to spíš na jaro. A já jsem od Vánoc zavalenej tolika flaškami chlastu, že to skončí buď velkou domácí kalbou nebo pořádnou otravou alkoholem. S blížícím se koncem roku jsem si řekl, že vydám s předstihem tento článek o shrnutí toho, co se událo či neudálo v prosinci tohoto roku. Budu dnes psát o rodinné krizi, intimní záležitosti v soukromí a možná i o něčem dalším.


Dva kohouti na jednom smetišti

Inu, včera se nám pohádala rodina. Kvůli připomenutí x měsíců staré křivdy. Ve zkratce jde o to, že moje mamka opovrhuje přítelkyní mého bratra. Zatímco jeho holka je typický představitel ženy z města, moje mamka naopak pochází z venkova. A naprosto se rozchází v otázce toho, jak by taková vhodná partnerka pro bráchu měla vypadat (=chovat se).

Jádro podle mě bude ale i jinde. Mám svoji mamku rád, upřímně jo. Udělala by pro nás první i poslední. Průšvih je, že z bráchovy strany tak úplně necítí, že by to nějak ocenil a vnitřně jí to užírá v domnění, že ji jen využívá. Můj starší brácha se k mamce naopak staví tak, že mu dělá naschvály (jako včera), aby ho rozeštvala s přítelkyní. S tím, že mu dlouhodobě mluví do toho, jak by si měl uspořádat život.

Já moc nevím co s tím. A se*e mě to. Tohle pnutí je v naší rodině už nějaký čas a svým způsobem je dobře, pokud se to uvolnilo konfliktem. Blbý je, že to proběhlo nevhodným způsobem v nevhodný čas. Najednou tu máme mamku proti bráchovi v něčem, co bychom mohli nazvat studenou válkou. Navenek na sebe úsměvy, v soukromí pomlouvají jeden druhého. A já jsem v situaci, kdy stojím mezi tím.

Vím fakta a chyba bude podle mě na obou stranách. Oběma chybí sebereflexe. A ideální by bylo je opět stmelit. Ale jak? Bojím se do toho sám zasahovat, protože by to mohlo dopadnout ještě hůře. Nicméně mě vnitřně štve, když musím být součástí této nechutné intrikánské hry. Dlouhodobě pohrávám s myšlenkou vypadnout, až bude příležitost. Čím dál více cítím, že problémy mojí v hlavě jsou hodně způsobené tímto místem. A nejlepším lékem na starosti je řešení. Mám ale na to? A nebylo by to unáhlené?


Příliš mnoho žen je Lamičova smrt

Před nějakým časem jsem z hecu začal opětovně aktivněji rozhazovat své sítě na virtuálních seznamkách. Sice mám raději živé seznamování, ale byl bych hlupák, kdybych se vědomě vzdával dalšího lapače možného sblížení. Tím spíš, když vím, jak na to.

Hodně jsem zkoušel web amateri.com. Na toto téma blíže napíši článek, kde budu trochu podrobnější.

Ve zkratce je ve hře pět žen. Ne, nedělám si prdel :-D Dvě holky, které znám na živo, tři z virtuálního seznamování. A z těch tří virtuálních známostí jde u dvou jenom o sex. Jestli jednorázový, nebo opakovaný, to už se uvidí. Nic jiného se neočekává. Jsou o něco starší, takže reálný vztah nepřipadá v úvahu. Jsou s tím všechny strany srozuměny. A ne, nepřipadám si kvůli tomu blbě.

 

Desetitisícová výzva

Neudělal jsem to u tisíce, ani u pěti tisíc a ani to neudělám u 6969 jak jsem měl původně v plánu. :-p Nicméně pokud se vám povede dosáhnout mety deseti tisíc návštěv na blogu, budu ochotný sáhnout do kapsy a uspořádat soutěž. Dal jsem si předsevzetí, že nebudu využívat soutěž jako nástroj pro zvýšení návštěvnosti, ale jako odměnu za věrnost pro vás – čtenáře. Je to tedy jen a pouze na vás. 

Závěrem bych vám chtěl poděkovat za dosavadní přízeň. Velice si jí vážím a bude v mém zájmu vám nabídnout ještě hodně článků se zajímavým obsahem.
Nový rok za dveřmi Nový rok za dveřmi Reviewed by Lamič on 18:21:00 Rating: 5

2 komentáře :

  1. Noo, amateri.com, to jsem zvedav :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já docela taky. Teď tam zkouším i propagačně trochu spamovat, tak uvidíme, jestli z toho chytnu nějakou návštěvnost. Hlavně abych odtamtud nechytil nic jiného :))

      Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.