Recent Posts

Rozhovor s Baauu: Dobré kontakty vznikají v situacích, ve kterých to člověk nejméně čekáDnes jsme si pro vás s blogerou Baauu přichystali úplně poslední díl rozhovoru na téma seznamování a flirtování. Tentokrát půjde o speciální část, kde se dozvíte názory samotných autorů otázek.


Zasvěcení pro neznalé

Ve dnech mezi 23. až 27. říjnem vyšlo na mém blogu pět dílů rozhovoru, kdy mě zajímaly názory pěti blogerů na vybraná témata, která se týkala vztahů. Souběžně s tím vyšel i článek na blogu Barči, která vyzpovídala starší generaci a jejich pohled na věc.

Rozhodli jsme se, že celou tuto minisérii nějak stylově zakončíme. A tak jsme si řekli, že se vyzpovídáme navzájem. Zatímco moje odpovědi se můžete dočíst u Baauu, já si Barušku vyzpovídám zde.1) Co děláš pro to, aby ses líbila protějšku?


Tak nějak všechno, co můžu, ale rozhodně ze sebe nedělám to, co nejsem. Snažím se nosit věci takové, které mě vystihují. Například nesnáším kalhoty, jakékoliv. Cítím se v nich jako v pytli a ne, nevím proč. U mě vedou legíny. Ale kalhoty, co mám od přítele, si na sebe občas vezmu, protože mu chci udělat radost :) U líčení je to složitější, prostě se líčím proto, že chci, ne proto, abych se líbila příteli. A mimo to vím, že mu se líbím i nenalíčená (tedy doufám). V neposlední řadě se držím hesla že oholené nožky jsou dobré nožky :-D

2) Jaký je podle tebe nejlepší způsob seznámení a oslovení, proč?


Jsem přesvědčena o tom, že dobré kontakty vznikají v situacích, ve kterých to člověk nejméně čeká. Tudíž mi připadne naprosto zbytečné si plánovat nějaké fráze, kterými bych chtěla zaujmout. Ten druhý určitě pozná, že to není přirozené, a za to vám to nestojí. Důležité je asi využít situace a umět pracovat s přítomností. Takže oslovení neplánované a přirozené. A místo? Na "seznamovací" schůzku bych ráda zašla do kavárny, čajovny, nebo jen tak na procházku po městě. Ale rozhodně ne kino... Nikdy jsem nechápala lidi, co jdou na jedny z prvních schůzek do kina - sice spolu tráví čas, ale vzhledem k tomu, že by se tam mělo mlčet, si toho asi moc neřeknou. Ale někdy jsou slova zbytečná O:)

3) Jak moc u tebe rozhoduje vzhled, když se chystáš někoho oslovit?


U prvního setkání (bohužel?) vzhled hraje velkou roli, hodně ovlivňuje první dojem. Ale neříkám, že muž, který mě zaujme, musí vypadat jako model od Calvin Klein. Stačí maličkost, spíše dávám na jakési kouzlo osobnosti, charisma a určitý šarm. Prostě na něm "musí něco být." Obecně mám ráda, když má muž svůj názor (taky když si ho umí obhájit) a když prostě ví, co chce... To už se nějaký křivý vlas nebo mezera mezi zuby lehce přehlíží

4) Myslíš si, že pro zadaného člověka se z flirtování stává tabu?


Pokud mluvíme o nevinném flirtu, spontánní konverzaci či pár výměn úsměvu, rozhodně si nemyslím, že zadaný člověk by na něco takového neměl právo. Ba naopak, já (snad jako každá žena) mám ráda občasnou pozornost. Ale nesmí to zajít za neslušné a neformální meze...

5) Co sex na jednu noc? Co si o něm myslíš, máš zkušenost?


Upřímně, zkušenost s ním nemám a ani mi to nějak nevadí. Věřím, že pro nezadaného svobodného člověka to může být určitá náplň touhy a svým způsobem i zábava. Já si ovšem pod sexem vykládám více, než samotný fyzický akt a uspokojení. Je to pro mě velice intimní záležitost, propojení dvou lidí a vlna pocitů. Ale i u nezadaného člověka se na to někdy dívám skrze prsty, a to v tom případě, kdy člověk partnery mění jako ponožky. A mimochodem, sex podle mě nabírá ten správný ráz, když už znáte dokonale jak protějšek, tak i jeho tělo... A to nestihnete ani za jeden propitý večer, či za jednu schůzku v kavárně.
Rozhovor s Baauu: Dobré kontakty vznikají v situacích, ve kterých to člověk nejméně čeká Rozhovor s Baauu: Dobré kontakty vznikají v situacích, ve kterých to člověk nejméně čeká Reviewed by Lamič on 19:56:00 Rating: 5

Žádné komentáře :

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.