Recent Posts

Rozhovor: Co si myslíš o sexu na jednu noc? Máš s ním třeba i osobní zkušenost?Poslední pátá část minirozhovoru na téma seznamování a flirtování. S oblibou se říká, že to nejlepší bývá na konec. Zatímco u vztahů tohle tak úplně neplatí (pokud teda zlatokopka nevysoudí pěknej ranec peněz :-p), minirozhovor si pro vás schoval patrně tu nejpikantnější otázku. Sex na jednu noc. Vzbuzuje zvědavost, představivost, mnohdy i samotnou touhu. Co na něho říkají zpovídaní blogeři. A jaký názor máte vy?


Pokud jste prošvihli aktuální vydávání, určitě hoďte zvědavým očkem níže po odkazech na předchozí části. Nacházejí se zde neméně zajímavé odpovědi na jiné dotazy. Zajímá-li vás, zda se názory na vybraná témata liší u starších a vyzrálejších osob, pak určitě navštivte blog Baauuu a její rozhovor zde.

Koho Lamič ulovil na svůj rozhovor?

Klára Pavelková < http://www.fitnessazdravi.blogspot.cz/> , provozující naučný blog na téma fitness a zdravého životního stylu.

Maruška Hušáková < http://molly-heddy-law.blog.cz/>, která se na svém blogu dělí o své zkušenosti s kosmetikou, módou i partnerskými vztahy.

Michal Krčmář <www.krcmic.cz,>, copywriter, jehož texty pomáhají prodávat, vzdělávají v oblasti internetového marketingu a inspirují v otázce vztahů.

Klára Vrbíková <www.sexperimentatorka.cz> , copywriterka, dle svých slov „nymfa na volné noze“, která korektně i nekorektně píše články o sexu i věcech mimo něj.

Štěpánka < http://slecnazmesta.blogspot.cz/> osobní blog jedné sympatické slečny, kde sdílí své názory, postřehy i zážitky ze života.

Co si myslíš o sexu na jednu noc? Máš s ním třeba i osobní zkušenost?

Klárka Pavelková <fitnessazdravi.blogspot.cz>

Začnu od druhé otázky: Zkušenost nemám. A co si o tom myslím? Zase to bude znít divně, ale... Proč ne? Když je někdo nezadaný a dotyčnou osobu zná třeba delší dobu, tak nevidím důvod, proč by to nešlo. Nevím, možná teď bude můj názor připadat čtenářům divný, ale stojím si za tím. V životě se má zkoušet co nejvíce věcí, tak proč se ochudit třeba o nezapomenutelný zážitek? 

Maruška Hušáková <molly-heddy-law.blog.cz>

Sex na jednu noc není nic pro mě, ale nikoho neodsuzuji. Jsou lidé, kteří se nechtějí vázat, nebo nemají na vztah čas, tak si to alespoň kompenzují takhle. Když slyším, nebo mi kamarádka /kamarád říká, že se s někým jen tak vyspal, nepohoršuje mě to. Jednak je každého věc co dělá a každý máme ty morální hranice jinde. Já bych to asi nedokázala. Sex pro mě znamená něco víc a potřebuji to cítit i z druhé strany. Navíc mi příjde, že když jsou dva ve vztahu, můžou ten sex vypilovat, odstranit mezi sebou zábrany, stud a když se k tomu přidá fakt, že se oba milují? Pro mě dokonalé a s rychlovkou na jednu noc nesrovnatelné.

Michal Krčmář <krcmic.cz>

Zkusím trochu otočit otázku. Představ si, že ti je 38 let, jsi 20 let s někým ve vztahu (láhev píva nepočítám, to je láska na celý život). S partnerem už to není takové vzrůšo jako na začátku. Spolu už jste vyzkoušeli snad všechno možné, co se vyzkoušet dalo. Už tě to s ním v posteli nebaví. Je pak sex na jednu noc špatný? Já myslím, že ne, pokud tím netrpí druhá strana (vše jí to vyklopíte a ona se z toho sesype, případně vy si užívat můžete, ale váš partner to má od vás zakázané, protože vy jste pán tvorstva). 

Sex na jednu noc je pak narušení tohoto stereotypu, kdy má člověk šanci zažít a poznat něco jiného. Dostane to, čeho se mu "doma" nedostává, splní si třeba tajný sen. Anebo naopak přijde na to, že doma to není tak se sexem na pendrek a že může být ještě hůř :-). Znám dost párů, co mají milence a milenky, jejich partneři to ví a nepřijde jim na tom nic divného. Je to podle mě zkrátka celé o domluvě a o vzájemné toleranci. O najití hranice, co ještě chcete tolerovat a co už ne.

Když se oba partneři domluví na tom, že jim to tak oběma vyhovuje, tak ať si klidně spí s kým chtějí. Stejně tak, pokud já sám nemohu nabídnout to, po čem můj partner touží, tak zakazováním, že tohle nesmí a dělat nebude, tomu podle mě moc nepomůže. Navíc je to trochu sobecké. Já ti nemám co dát, ale jinde si to vzít nemůžeš.

Snažím se být v tomto ohledu realista. Myslím, že aby člověka sex bavil, tak je velice složité mít sex po celý zbytek života jen s jedním a tím samým partnerem. Přijde mi to asi stejné, jako kdyby ti po narození řekli, že ode dneška budeš každý den jíst stále ten stejný smažák. Taky ti už tak asi po letech nebude chutnat. Anebo se ti zcela zhnusí. Někomu možná bude chutnat i po 150 letech, někomu ne. Je to hodně individuální. Proto by to podle mě mělo být na každém, ať se sám rozhodne, co chce.

Kdo chce jíst každý den smažák, ať si ho jí. Ten, kdo chce mít každý večer jiný steak, tak ať si ho dopřeje (a používá přitom ochranu).

Klára Vrbíková <sexperimentatorka.cz>

Jedna noc? To je až moc velký závazek, bohatě stačí pár hodin. Neumím moc vařit snídaně (vlastně ani obědy a večeře), takže by ranní probouzení stejnak bylo stejnak jedno velké čekání na to, až dotyčný vyklidí prostor. 

Štěpánka <slecnazmesta.blogspot.cz>

Nic. Nikdo nechodí v botách druhého člověka a nemůže tedy vědět, proč to ten druhý dělá. Může vyléčit pošramocené ego, ztracenou hrdost a také může dost ublížit. Jsou-li však obě strany srozuměny s faktem, že jde o sex na jednu noc, nevidím na tom nic špatného. Koneckonců, není morálně nesprávnější sex na třicet nocí bez lásky, než sex na jednu noc s vášní?

Poděkování na závěr

Tímto posledním odstavečkem bych rád poděkoval zmíněné pětici zajímavých osobností, které kývnuly na náš rozhovor. Opravdu si této ochoty velice cením.

Dále bych chtěl ještě jednou poděkovat Baauuu, která měla hlavní zásluhu na vzniku samotného minirozhovoru a bez její iniciativy by tato série nikdy nespatřila kout našich blogů.

A největší poděkování patří vám, čtenářům. Váš zájem byl na mé běžné poměry naprosto ohromný. Slovy nedovedu popsat radost z ohromné návštěvnosti, kdy první část rozhovoru naprosto deklasovala veškeré rekordy sledovanosti, kterou měl do té doby jakýkoliv můj předchozí článek. Do komentářů nebo přes email mě kontaktujte v případě vašich postřehů a připomínek. Klidně i zmiňte možný námět na další téma rozhovoru, pokud by o něj byl zájem i do budoucna. Nezapomeňte dát odběr, pokud vás tématika blogu více zaujala.


Zdroj obrázku: http://data.whicdn.com/images/35117563/Love-sex-and-sexuality-30427641-500-333_large.jpg
Rozhovor: Co si myslíš o sexu na jednu noc? Máš s ním třeba i osobní zkušenost? Rozhovor: Co si myslíš o sexu na jednu noc? Máš s ním třeba i osobní zkušenost? Reviewed by Lamič on 20:21:00 Rating: 5

4 komentáře :

 1. Opět nemůžu jinak než souhlasit se Štěpánkou. Klárka pobavila. Ale Michalův přístup... Tý jo já bych nemohla být ve vztahu a k tomu mít milence. Fakt ne :D
  A proti sexu na jednu noc nic nemám. Vlastně je to docela zábava!

  http://gabux-creativity.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš, co se říká. Dokud nezkusíš, nevíš :-p

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den,
  je možné se domluvit na uveřejnění článku k našemu eshopu www.hyperbobr.cz ?
  Řekněte si cenu.
  Díky MOnika hyperbobr@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.