Recent Posts

Vztahový rozcestník
Abych do blogu vnesl také trochu sebe sama a můj osobní příběh, na kterém to vše chci stavět, řekl jsem si, že se s vámi podělím trochu o moji achillovou patu. Holčičí objevy, o které bych měl zájem a nejde jen o platonický obdiv. Je třeba se však rozhodnout, kam dát největší usílí. A jestli je něco můj kámen úrazu, tak rozhodování. O jednotlivých průbězích vás budu samozřejmě informovat :)

Začneme slečnou M. Slečna M je z mého pohledu ambiciózní mladá slečna, se kterou se známe ještě ze školy přes společného kamaráda. Když nepočítám vzhled, kdy je postavou i obličejem fakt k nakousnutí, líbí se mi na ní taková ta pohodová atmosféra, kterou vyzařuje a její hodně osobitý humor. Má z mého pohledu fakt silné osobní kouzlo a to je něco, co fakt dovedu ocenit. Zároveň mi imponuje, že ačkoliv je opravdu krásná, nechová se jako nějaká rozmazlená nána. Před nedávnem jsme si psali pár slov a vypadlo z ní, že se vrací z jednoho zajímavého zájezdu. Nabídl jsem možnost osobního setkání ve dvou, na což následovala pozitivní odpověď. Osobně si myslím, že mě bere spíše jako kamaráda, než jako společnost do postele. Ale za pokus nic nedám a zkusím zaujmout dost na to, abychom se setkali i příště :)

Druhá v pořadí je slečna K. O dva roky mladší černovláska trochu oblejších tvarů, která mi jako jeden z mála kontaktů ze seznamky zůstala aktivní. Upřímně? Hrozně ujíždím na tmavovláskách s brýlemi. Z nějakého neznámého důvodu. A slečna K. tohle splňuje. Krásné hnědé oči, které podtrhují brýle a hrozně moc sympatický úsměv. Z chatu na mě působí jako trochu ráznější holka, ale jestli něco osobně nemusím, tak puťky, které vás poslouchají na slovo. Před nedávnem se rozešla s přítelem, takže už je volná a potencionální šance by byla. Přes chat si rozumíme, vtipkujeme. Co je trošku problém je to, že podle mě bude teď po rozchodu trochu ostražitější a dosud jsme se nikdy nepotkali naživo. Na rozdíl od její dobré kamarádky, kterou znám osobně. Uvažuji, že pokud bych zkusil štěstí zde, půjdu na to rafinovaně přes kamarádku, kterou si zkusím naklonit pro sebe. Pak bych měl takového menšího trojského koně přímo v blízkosti slečny K. A to nemusí být k zahození.

Poslední možný objev na mém seznamu slečna Fantazačka. K té mám zvláštní vztah, protože je první holka, kterou se mi úspěšně povedlo oslovit jako úplně cizí osobu na ulici a dotáhli jsme na to na výměnu kontaktů a nějaké ty srázky u kávy. Vzhledem připomíná slečnu K., ale má mnohem hezčí postavičku a tak hezký zadek jsem už dlouho neviděl. :) Vydržíme se spolu bavit klidně i hodiny a utíká to hrozně rychle. Tady ale hraje proti fakt, že má docela solidní sklony k depresím a to je dle mého jen cesta k tomu, aby vás do těch depresí postupně stáhla sebou při nějakém vážnějším vztahu. Tady jsem udělal rozhodující chybu, že jsem promarnil svoji šanci při jednom dost choulostivém okamžiku (váhal jsem no :-p) a navíc jsem se moc brzy přiznal, o co mi jde. Reakce byla typická – seš mi sympatickej, mám tě ráda, ale vztah ode mě nečekej. :-D. Což je dá se říci konečná. Navíc i když jsem kývnul na kamarádský vztah (aneb lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše), od mého přiznání jsme se neviděli. Byly dva pokusy z mojí strany se sejít, vždy na prázdno. Takže tady to nevidím moc pozitivně, ale tak jako menší bokovka v záloze proč ne. Je mladá, v mnohém ještě nevyzrálá. A lidé časem mohou změnit názor.

Hlavně u Fantazačky ale platí pravidlo, kterého se od té doby budu držet jak Kristus kříže.

„Nikdy neodhaluj svoje karty, dokud si nejsi jist, že jejích síla bude mít efekt.“  


Zdroj obrázku:   https://pixabay.com/cs/pry%C4%8D-uzel-sm%C4%9Br-k%C5%99i%C5%BEovatka-rozcest%C3%AD-1019854/
Vztahový rozcestník Vztahový rozcestník Reviewed by Lamič on 19:08:00 Rating: 5

Žádné komentáře :

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.