Recent Posts

Seznamka - ano či ne?Dnešní článek bych věnoval svému pohledu na seznamky. Oproti předchozímu článku, který jsem stylizoval spíš teoreticky, zde budu vycházet hlavně z osobních zážitků. Především kvůli faktu, že mám vyzkoušeny jen tři portály – amateri.com, lide.cz a rande.cz - a proto nemám až tak širokou představu napříč internetem

Bez fotky na seznamku nelez

Z pohledu chlapa si myslím, že chcete-li na seznamce uspět, pořiďte si hlavně kvalitní foto. V mojí věkové kategorii mi přijde, že holky koukají v první řadě na vzhled. Věci jako charakter a zájmy řeší až druhotně. Osobně třeba nejsem moc fotogenickej typ a z těch několika desítek oslovených bych napočítal jen pár, které kývly na žádost. A stále aktivní kontakty? Ukázal bych je na prstech jedné ruky. Pouze v rámci přátelství.

Seznamka je typická širokou návštěvností uživatelů. To je na jedné straně fakt výhra, protože máte hodně možných zájemců. Na druhé straně jde o totální průšvih, protože se tam může přihlásit fakt každej trotl a úroveň příspěvků tomu odpovídá. Úchylárny, nabídky finančního ohodnocení za sex, vulgarity a urážky… to vše naprostá norma chatové místnosti :)

 

Změna postupu

Postupem času jsem se přeorientoval na „soukromej lov.“, kdy si prostě z uživatelek vyberu někoho, kdo je mi tak nějak sympatický podle uvedených informací a přijatelného vzhledu. Tu poté květnatě oslovím. Nedělám si ale iluze, že bych touto formou poznal budoucí partnerku, kterou tak usilovně hledám. K nějakému lepšímu seznámení potřebuji osobní kontakt a to je něco, co mi obrazovka počítače nemůže nabídnout.

Největší osobní zážitek byla jedna paní cca okolo třicítky, se kterou jsem poprvé zkusil virtuální sex skrze písmenka. Upřímně, byla to celkem sranda, protože tehdy jsem byl ještě panic a tohle byla vítaná věc, jak se alespoň nějak tomu magickému slovu „sex“ přiblížit. Bez nějakého většího rizika.

Když se na to ale dívám zpětně, je mi ji celkem líto, že musela svoji touhu uspokojovat přes net s úplně anonymním uživatelem. Bez nějaké něhy a lásky, kterou by partner měl poskytnout. Ale tak stalo se a myslím, že jsme se to tehdy užili oba. Dokonce se mě snažila ukecat, abych zaslat fotku a někdy ji navštívil. Na to jsem ale nekývnul. Jedna věc je nevinná hra přes písmenka, druhá seriózní nevěra a s ještě o dost starší ženskou. To prostě ne.

Zhodnocení?

Závěrem bych asi napsal, že je určitě šance najít přes net tu pravou či pravého. Pro mě osobně to ale asi není to pravé. Na seznamce se tu a tam pohybuji spíše pro pobavení a využívám ji jako potencionální síť, do které by se náhodou mohlo něco trefit. Ať už možné kamarádky či potencionální partnerka. Podle mě ale bude cesta za hledáním té pravé spíše přes živé seznámení, které mě i baví víc, když se osmělím. Mno uvidíme :)

P. S.: Než se s tím druhým rozhodnete překročit práh virtuálního světa a sejít se naživo, napřed si ho pořádně proklepněte. Ať nedopadnete jak holka na úvodním obrázku :-pZdroj obrázku: http://www.popelky.cz
Seznamka - ano či ne? Seznamka - ano či ne? Reviewed by Lamič on 18:14:00 Rating: 5

Žádné komentáře :

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.