Recent Posts

Několik novinek alá Lamič lamí co se dá :-p

V poslední době jsem nepřispíval články tak často, jako dříve. Vedle určité nechuti tvořit to bylo zapříčiněno celou řadou věcí. Dovolená, prostitutky, drogy, chlast, jedna menší vraždička atd. Však to znáte. Prostě úplně normálně (a hlavně slušně!) strávené dny obyčejného studenta. Samozřejmě přeháním :-p 

Mno a několik novinek, o které bych se rád podělil:1) Články

Při cestě autobusem jsem si na papír vypisoval témata, které bych tady chtěl publikovat. Nakonec jsem zjistil, že na tu jednu cestu budu potřebovat papíry dva. Vypadlo mi totiž plus mínus přes třicet témat. Pakliže počítám s tím, že většinu z těch témat budu dělit minimálně na dva články a k tomu přidávat náhodné věci z života, myslím, že máme potenciál přes šedesáti článků. To rozhodně zní jako fajn budoucnost :)

2) Pracovní nabídka

Dostal jsem nabídku psát externě články pro jeden internetový portál, zabývající se osobním rozvojem. Nerad bych tuto šanci promarnil a tak se snažím pečlivě připravit trojici vstupních článků. Podle nich se rozhodne, jestli k nim budu moci externě dále přispívat, nebo ne. Moje aktuální invence je tedy směřována hlavně sem. V tuto chvílí jsou rozepsané, ale nejsem s nimi úplně spokojen a rád bych to měl do konce týdne odeslané a vyřízené.

3) Otázka vztahů

Kromě osob, zmíněných ve Vztahovém rozcestníku, se žádná nová vážnější známost nerýsuje. V otázce oslovování jsem byl ale poměrně dost aktivní. Držím se předsevzetí, že denně oslovím alespoň jednu slečnu. I kdyby šlo o nějakou rutinní banalitu a ne o seznámení. A zatím se toho držím. Jenže kromě vesele zabitého času (a že šlo občas o fakt komické situace) a pár nových kamarádek z toho nic vážnějšího není. Třeba moc tlačím na pilu.

4) Propagace 

Založil jsem stránku blogu na Facebooku (odkaz zde) a také Twitter (ten pro změnu zde). Mám v úmyslu tam přispívat určité drobnosti ze života, které jsou příliš minoritní na to, aby se objevily v rámci článku, ale dost zajímavé pro publikování. Ještě mám v plánu si nastavit účet Google+, ale s tím si musím ještě trochu pohrát. Velice ocením vaše případné odběry a komentáře :)

5) Návštěva psychologa

Tomuto tématu věnuji speciální článek, protože je to hodně osobní a nelze to shrnout do několika slov. Poslední dobou pociťuji problémy v osobním životě, které už mám potíže řešit sám. A protože nejlepší metodou odstranění problému je řešení, zašel jsem ve své snaze až sem. Trvalo mi dlouho si připustit, že by odborná pomoc nemusela být na škodu. Ale dle mého je lepší moje pochroumané ego, než se hlodat v koutě a čekat samovolně na spásu. Podrobnosti rozepíši jindy.

6) Soutěž?

Pomalu se blížíme na tisícovku zobrazení stránky. V porovnání s jinými blogy je to sice slabota, ale pro mě je to naprosto úžasné a nepředstavitelné číslo. Velice vám děkuji za zájem a abych to pojal trochu stylově, zvažuji možnost uspořádání soutěže. Jako formu poděkování za tisícovku shlédnutí. Ještě zvážím, o co přesně půjde a zda na toto téma natočím nějaký speciální vlog (ne, nedělám si srandu), nebo to bude jen textové. Vaše nápady jsou samozřejmě vítány :)
Několik novinek alá Lamič lamí co se dá :-p Několik novinek alá Lamič lamí co se dá :-p Reviewed by Lamič on 22:39:00 Rating: 5

Žádné komentáře :

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.