Recent Posts

10 případů baliče Lamiče, aneb jak nadrženej introvert balí ženský, část prvníLamič nemá svoji přezdívku náhodou. Lamí, co se dá, hlavně v otázce mezilidských vztahů s ženskýma. Protože se snažím investovat seriózní myšlenky do článků pro jiný web a nechci vás nudit, řekl jsem si, že vám pošlu příspěvek na odlehčení. Deset mých nejpamátnějších situací s holkami. Pokud vás to zajímá, čtěte první část.


Co se po*ralo?


V první části uvádím výběr pěti největších failů, které mi během aktivního oslovování i randění utkvěly v paměti. Vím moc dobře, že to vás zajímá nejvíc, vy škodolibí čtenáři :-p Něco je z nedávné doby, většina ale ze starších dob. Člověk je dnes už zkušenější a ví, na co si dávat pozor. V příštím článku se naopak pochlubím s mými nejlepšími zážitky :)

Obecně lze říci, že nejbolestnější pro mě dnes není ani tak to, pokud holka reaguje útočně. Víc si nadávám, když se sám zaseknu a promarním příležitost. To ale není čtenářsky tak zajímavé a proto své „záseky“ neuvádím. Připraveni? Začínáme.

1) Nesahej, kam nemáš

Tohle vlastně ani není pokus o balení, nebo nějaké rande. V zásadě šlo o to, že jsme na základce měli krapet vyvinutější spolužačku a držet s ní oční kontakt znamenalo nepřekonaný problém. A protože jsem byl hrozně zvědavý a chtěl se předvést před kamarády, řekl jsem si, že jí ty velká ňadra pěkně dlaněmi polaskám.

Spolužačce se to ale ani trochu nelíbilo a následovala dost rázná facka před celou třídou. Výsledkem byl krásný letecký výlet mých brýlí po tělocvičně a pěkný otisk na tváři od její dlaně. Mno, už rodiče mi říkali, že nemám sahat, kam nemám :-D

2) Upřímnost bolí, nebo pobaví

Nejčerstvější  situace. Jdu po jedné méně frekventované ulici a naproti mně dvě mladší slečny. Už jsem si v hlavě promýšlel, jakou oslovovací fintu zvolím. Nadechnu se, mírně se usměji, když v tom mi jedna z nich (ta silnější) dotčeně povídá:
„Na co tak blbě čumíš?!“ Touhle větou šla veškerá snaha do kopru. Tedy vlastně ne veškerá. Musel jsem se totiž hodně ovládat, abych se nezačal tlemit na celou ulici, když jsem je míjel.

3) „Jak se jmenuješ?“

Starší historka. S kamarády jsme vyrazili na ples a došlo i na tancování standardu. Jsem příšerné dřevo a tak obvykle musím víc dávat pozor na kroky, než na taneční partnerku. Tady jsem oslovil jednu světlovlásku k tanci. Souhlasila. Tak tancujeme a já se v zápalu úvodní nesmělé konverzace zeptám, jak se dotyčná jmenuje. Výsledek? Totální ignore. Vůbec nereagovala a celou dobu se mračila. Tanec k mojí úlevě skončil a já odcházím. Vrtá mi to hlavou, co jsem udělal blbě.

A pak mi to došlo. Celou dobu jsem tancoval se spolužačkou! Sice z vedlejší třídy, ale znali jsme se. Inu, tmavé osvícení, make-up a trocha upitých panáků udělali své :-D

4) Alkohol je zlý pán

S jednou hnedovlasou kamarádkou jsme se jistý čas pravidelně setkávali na různých akcích. Vypadalo to slibně, protože jsem si rozuměli a tu a tam tancovali spolu. A tak se mi jednou stalo, že jsem měl po pár panácích kecavou a šel jsem na to s plnou vervou.
„Holka musím ti něco říct. Zlato, já tě strašně moc miluji. Moje srdce po tobě touží! Nemohu bez tebe žít! Každý den, co se probouzím, myslím jen na tebe!“ vykoktal jsem ze sebe.

K nemalému pobavení mých kamarádů a k stejně velkému rozhořčení dané kamarádky. Dala mi to totálně sežrat i s úroky. Urazila se a utla jakoukoliv konverzaci se mnou. Kdo by to taky čekal, že jo? Dodnes se jí snažím obloukem vyhýbat, když to jde :-D

5) Jak na novej rok, tak po celej rok?! To snad ne!

Silvestrovská akce v jednom menším podniku. Tancuji ploužák s další kamarádkou. Pěkná hubená hnědovláska s výbornou postavičkou a ještě lepším charakterem. Padla dokonce i menší pusa. Jenže jsem se toho tak hrozně bál, že jsem se pak raději šel bavit s kamarády ke stolu a jí ignoroval. Prostě jsem v ten moment nevěděl, co s ní jako mám dělat. :-D Smutně na mě přes parket koukala, ale já se snažil dělat nedobytného, protože mi to v tehdejších letech přišlo hrozně tvrďácký.

Výsledek? Starší kluk s ní šel tancovat další ploužák, ale na rozdíl ode mě se jí dál věnoval. Nakonec spolu ten večer odešli. A já tam seděl jak totální ňouma s očima leda pro pláč.

Závěrečné povzdechnutí

Člověk se pořád učí a podle mě je lepší, když naseká chyby dříve. Poučí se totiž do dospělosti. Osobně na to dnes vzpomínám s úsměvem, ale obzvlášť poslední situace bolela pěkně dlouho. Takže moudro na závěr – nebojte se dělat napoprvé chyby. I když se to totiž totálně zvorá, budete mít zkušenost do příště a stejnou chybu neuděláte znovu :)

Pokračování příště…

Zdroj obrázku: http://zotrocenimuzi.cz/?p=3110
10 případů baliče Lamiče, aneb jak nadrženej introvert balí ženský, část první 10 případů baliče Lamiče, aneb jak nadrženej introvert balí ženský, část první Reviewed by Lamič on 20:29:00 Rating: 5

Žádné komentáře :

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.