Recent Posts

Představení pana Lamiče

Ahoj,

je pondělí deset hodin večer. Doba, kdy obvykle končí můj den. Já si protentokrát řekl, že před spaním vyklidím dlouho skrývaného kostlivce ve skříni - můj vlastní blog. A kdo vlastně sedí na druhém konci obrazovky?

Do klávesnice buší dvaadvacetiletý introvert, který by touhle cestou rád předával svoje myšlenky, úvahy i dokumentoval svůj životní pokrok. Kariéra, osobní rozvoj, vztahy a možná i nějaký ten sexík, když to vyjde ;-) Můžete to pojmout také jako deník lůzra, který se rozhodl se svým mizerným a bezcílným přežíváním něco dělat a nesedět jen v koutě. Povede se, nebo tu zrádnou hru jménem život projede?

Ať tak či onak, užijte si tu jízdu se mnou. :)
Představení pana Lamiče Představení pana Lamiče Reviewed by Lamič on 22:02:00 Rating: 5

4 komentáře :

 1. Je super, že nesedíš v koutě. Štěstí přeje připraveným. Budu držet palce !
  Někdy stačí si jen přát a pak to nechat volně plynout. Netlačit na pilu.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, díky moc. Já tobě taky, abys svoji záležitost nějakým způsobem vyřešil :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super, jsem zvědavá. Málokdy najdu blog, který si chci pročíst od začátku. :) Mám jeden blog zde, na podobná témata jako je tento tvůj, ale zas moc tam toho nemám, přeci jen to není anonymní.
  http://mojevelkepriznani.blogspot.cz/
  Jinak můj hlavní je tento blog Měj se ráda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě těší, pokud zaujalo. Za pravidelnějšího čtenáře budu samozřejmě rád :). Za odkaz děkuji, pokusím se mrknout a případně okomentovat, co mě zaume :)

   Vymazat

Copyright © Lamič 2015-2016. Všechna práva a články mají domácí vězení a bez svolení nesmí z domu. Používá technologii služby Blogger.